Pro bydlení na výstavu do Holešovic

11.02.2011 | PR článek | Rubrika - Bydlení čtenářů

Inspiraci pro zajištění vlastního bydlení naleznete v únoru na výstavě Bydlení, nové projekty na pražském výstavišti v Holešovicích. Tento rok opět pod záštitu Ministerstva pro místní rozvoj ČR.

Pro bydlení na výstavu do Holešovic
Reklama

Výstava Bydlení, nové projekty, představí ve dnech 17. - 20. února, komplexní nabídku projektů pro bydlení v Praze a Středočeském kraji. Také nabídne možnosti financování k pořízení vysněného bydlení pro každou rodinu i jednotlivce. Výstava opět přichází v době, kdy se trh nemovitostí začíná znovu oživovat a je tak možné vybrat si bydlení za výhodných podmínek. Prezentace největších hráčů na trhu umožní návštěvníkům zorientovat se v nabídce a vybrat si tu nejlepší.

Na výstavě Bydlení, nové projekty v tomto roce přislíbila účast řada předních developerských společností. Realitní trh bude zastoupen kvalitními bytovými projekty, které v současnosti mají u řady prodejců finanční zvýhodnění, nebo jiné bonusy. To, že se dnes vyplatí nakupovat, potvrzuje řada předních odborníků.
Prezentovat svou nabídku budou tak významné společnosti, jako jsou Skanska a.s., divize Skanska Reality, Geosan Development, Ekospol, Modřanský háj, Benuga, Betonové stavby - group, Poštovní spořitelna, Evropa Realitní kancelář, Impact Corti, Hypocentrum Modré pyramidy, Pražská správa nemovitostí, R.S. Credit, Real Treuhand Reality, RIM Engineering, V.Z. Ideastav, Výběr reality a další.

Pořadatelé výstavy ve spolupráci s Asociací realitních kanceláří ČR připravili poradenské centrum, ve kterém mohou návštěvníci zdarma získat odpovědi na všechny otázky, týkající se nemovitostí, jejich nákupu, prodeje a financování. Asociace realitních kanceláří ČR je odborníkem na trhu, což zaručuje kvalitu a komplexnost podávaných informací.

Všichni vystavovatelé se budou na výstavě snažit oslovit návštěvníky zajímavými nabídkami a informacemi. Návštěva výstavy Bydlení, nové projekty se tak vyplatí ať už o pořízení nového bydlení přímo uvažují, případně se jen chcete inspirovat a informovat. Přijďte si vybrat z nabídek tu, která nejlépe vyhoví vašim potřebám. Jste srdečně zváni na jedinečnou přehlídku možností bydlení v Praze a Středočeském kraji.

Zaregistrujte se na www.vystavabydleni.cz a získejte zlevněnou vstupenku. Cena vstupenky po registraci činí pouze 50 Kč.

Reklama
Reklama

Související články

Odpovídají současné ceny panelových bytů tomu, co nabízejí svým obyvatelům?

15.09.2020 | Bydlení čtenářů

Na našem území vznikala v dobách především 2. poloviny 20. století panelová sídliště, která se postupně stala velmi rozšířeným druhem bydlení. V… Celý článek

Bungalov na klíč: Nejžádanější typ rodinného domu?

29.05.2020 | Bydlení čtenářů

Rodinný dům typu bungalov si za poslední roky získal pevnou pozici mezi projekty rodinných domů. Když se podíváme na nejprodávanější projekty… Celý článek

Nové byty na Vackově slibují komfortní bydlení na Žižkově

13.05.2020 | Bydlení čtenářů

Mladé páry i rodiny s malými dětmi ocení developerské projekty Praha, protože si z nich mohou vybrat ideální bydlení v moderním kabátku. Zejména byty… Celý článek

Útulný interiér v orientálním duchu: Inspirujte se exotickými krajinami!

23.02.2020 | Bydlení čtenářů

Měli jste možnost zahlédnout v katalogu nábytku interiér laděný do orientálního vzhledu a padl vám do oka? Nebo jste jej možná viděli u známých či na… Celý článek

Reklama
Reklama