Pro bydlení na výstavu do Holešovic

11.2.2011 | PR článek | Rubrika - Bydlení čtenářů

Pro bydlení na výstavu do Holešovic

Inspiraci pro zajištění vlastního bydlení naleznete v únoru na výstavě Bydlení, nové projekty na pražském výstavišti v Holešovicích. Tento rok opět pod záštitu Ministerstva pro místní rozvoj ČR.

Výstava Bydlení, nové projekty, představí ve dnech 17. - 20. února, komplexní nabídku projektů pro bydlení v Praze a Středočeském kraji. Také nabídne možnosti financování k pořízení vysněného bydlení pro každou rodinu i jednotlivce. Výstava opět přichází v době, kdy se trh nemovitostí začíná znovu oživovat a je tak možné vybrat si bydlení za výhodných podmínek. Prezentace největších hráčů na trhu umožní návštěvníkům zorientovat se v nabídce a vybrat si tu nejlepší.

Na výstavě Bydlení, nové projekty v tomto roce přislíbila účast řada předních developerských společností. Realitní trh bude zastoupen kvalitními bytovými projekty, které v současnosti mají u řady prodejců finanční zvýhodnění, nebo jiné bonusy. To, že se dnes vyplatí nakupovat, potvrzuje řada předních odborníků.
Prezentovat svou nabídku budou tak významné společnosti, jako jsou Skanska a.s., divize Skanska Reality, Geosan Development, Ekospol, Modřanský háj, Benuga, Betonové stavby - group, Poštovní spořitelna, Evropa Realitní kancelář, Impact Corti, Hypocentrum Modré pyramidy, Pražská správa nemovitostí, R.S. Credit, Real Treuhand Reality, RIM Engineering, V.Z. Ideastav, Výběr reality a další.

Pořadatelé výstavy ve spolupráci s Asociací realitních kanceláří ČR připravili poradenské centrum, ve kterém mohou návštěvníci zdarma získat odpovědi na všechny otázky, týkající se nemovitostí, jejich nákupu, prodeje a financování. Asociace realitních kanceláří ČR je odborníkem na trhu, což zaručuje kvalitu a komplexnost podávaných informací.

Všichni vystavovatelé se budou na výstavě snažit oslovit návštěvníky zajímavými nabídkami a informacemi. Návštěva výstavy Bydlení, nové projekty se tak vyplatí ať už o pořízení nového bydlení přímo uvažují, případně se jen chcete inspirovat a informovat. Přijďte si vybrat z nabídek tu, která nejlépe vyhoví vašim potřebám. Jste srdečně zváni na jedinečnou přehlídku možností bydlení v Praze a Středočeském kraji.

Zaregistrujte se na www.vystavabydleni.cz a získejte zlevněnou vstupenku. Cena vstupenky po registraci činí pouze 50 Kč.

Zahájit diskuzi Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Inspirace přírodou

Inspirace přírodou

3.3.2011 | časopis Náš útulný byt | Bydlení čtenářů

Z původního prostoru nezůstal při kompletní rekonstrukci, kterou vám dnes představíme, kámen na kameni. (Zdroj - Náš útulný byt) Celý článek

Světlé a otevřené

Světlé a otevřené

17.2.2011 | časopis Náš útulný byt | Bydlení čtenářů

Obývací pokoj a profesionální kuchyně tvoří harmonickou jednotu. (Zdroj - Náš útulný byt) Celý článek

Inspirace: 5 tipů pro moderní obývák

Inspirace: 5 tipů pro moderní obývák

8.2.2011 | Redakce | Bydlení čtenářů

Když uvádíte hosty do obývacího pokoje – nejvíce reprezentačního ve vašem domě, určitě chcete, aby se tam cítili komfortně. A k tomu ještě, ať je pok... Celý článek

PRAGOINTERIER představí moderní design, ale i romantický závan časů minulých

PRAGOINTERIER představí moderní design, ale i romantický závan časů minulých

7.2.2011 | PR článek | Bydlení čtenářů

Všichni ti, kteří plánují „zařídit se v novém“, se už těší na 24. pokračování veletrhu PRAGOINTERIER NEW DESIGN v termínu 17.–20. 2. 2011 na Výstaviš... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii