V jedné z nejlepších příměstských lokalit u Prahy vyroste 40 nízkoenergetických domů

07.11.2017 | PR článek | Rubrika - Bydlení čtenářů

Kdo nechce žít v centru metropole a touží po klidu, bezpečí, přírodě a pohodových sousedech, pro toho může být tou správnou volbou rodinný dům ve Villas Břežany u Prahy, které tohle všechno nabízí. Momentálně se v této lokalitě dokončuje 1. etapa s 16 rodinnými domy a v brzké době bude zahájen prodej dalších šestnácti domů 2. etapy v nízkoenergetickém standardu. Bude jeden z nich váš?

V jedné z nejlepších příměstských lokalit u Prahy vyroste 40 nízkoenergetických domů
Reklama

 

 

Dolní Břežany, Praha-západ jsou místem, kde vyrůstá další z povedených projektů nabízejících atraktivní bydlení nejen pro mladé rodiny. Všechny nízkoenergetické domy u Prahy, kterých bude celkem čtyřicet, se bez obav dají nazvat prémiovými. Uspokojí i ty nejnáročnější zájemce o bydlení. První plusové body od vás dostanou už za lokalitu.

 

Dolní Břežany jsou úžasným místem pro život

 

Dolní Břežany za sebou mají bohatou historii a také dnes patří k významným místům v těsné blízkosti Prahy. Vzhledem ke vší té přírodě okolo vám určitě přirostou k srdci. Údolí je totiž obklopené přírodní rezervací Šance. I uprostřed obce si budete mít jít kam zaběhat či vyjít na procházku s dětmi nebo se psem.

Školka, základní škola a zdravotnické zařízení tady jsou, o děti bude postaráno. Dostupnost do centra Prahy je ovšem také velmi dobrá. Dokonce se plánuje postavit metro v Písnici, což by ještě zlepšilo dopravní infrastrukturu.

V Dolních Břežanech nedávno vyrostlo ELI beamlines, nejvýkonnější a nejmodernější laserové centrum na světě. To slibuje přísun peněz do oblasti i rozvoj pracovních příležitostí. Lepší příměstskou lokalitu s tak dobrou občanskou vybaveností budete u Prahy hledat jen těžko.

 

Nízkoenergetické domy vás překvapí

 

Sklo, dřevo a keramické obklady. Tyto tradiční a elegantní materiály byly použity ke stavbě komplexu dvojdomů. Důraz byl kladen především na úsporu energií a soukromí obyvatel, takže si se sousedy nebudete koukat do obýváku. Interiér je velmi variabilní, vše si přizpůsobíte, jak se vám bude líbit. Okna s trojskly, příprava na inteligentní dům a další pokročilé technologie jsou ale již v základu. Domy odpovídají nízkoenergetickému standardu B.

 

Zbývá už jen pár domů

 

Máte zájem o prodej domů u Prahy? Pokud chcete bydlet již brzy, příliš neváhejte, protože domy z 1. etapy budou brzy doprodány. Pokud však nespěcháte, počkejte si na nabídku domů z 2. etapy, která odstartuje každým dnem. Zájemci slyší zejména na atraktivitu lokality a přijatelnou cenu. Ta začíná na 53 000 Kč/m2. Nabízené domy mají dispozice 5+kk ve třech podlažích s pozemkem 600 m2.

Reklama
Reklama

Související články

Odpovídají současné ceny panelových bytů tomu, co nabízejí svým obyvatelům?

15.09.2020 | Bydlení čtenářů

Na našem území vznikala v dobách především 2. poloviny 20. století panelová sídliště, která se postupně stala velmi rozšířeným druhem bydlení. V… Celý článek

Bungalov na klíč: Nejžádanější typ rodinného domu?

29.05.2020 | Bydlení čtenářů

Rodinný dům typu bungalov si za poslední roky získal pevnou pozici mezi projekty rodinných domů. Když se podíváme na nejprodávanější projekty… Celý článek

Nové byty na Vackově slibují komfortní bydlení na Žižkově

13.05.2020 | Bydlení čtenářů

Mladé páry i rodiny s malými dětmi ocení developerské projekty Praha, protože si z nich mohou vybrat ideální bydlení v moderním kabátku. Zejména byty… Celý článek

Útulný interiér v orientálním duchu: Inspirujte se exotickými krajinami!

23.02.2020 | Bydlení čtenářů

Měli jste možnost zahlédnout v katalogu nábytku interiér laděný do orientálního vzhledu a padl vám do oka? Nebo jste jej možná viděli u známých či na… Celý článek

Reklama
Reklama