Reklama

VELETRH TENDENCE V NOVÉM KABÁTĚ

30.08.2012 | Redakce | Rubrika - Bydlení čtenářů

V termínu od 13. - 16. 9. 2012 se bude konat již 17. ročník veletrhu TENDENCE, který se nově profiluje jako jediný specializovaný veletrh v ČR se zaměřením pouze na obory: stolování, dekorace, bytové doplňky, bytový textil a dárky.

VELETRH TENDENCE V NOVÉM KABÁTĚ
Reklama

Tento úzce profilovaný veletrh je nově umístěn do Průmyslového paláce, který jistě pozdvihne samotnou úroveň veletrhu, je určen především pro obchodníky a odborníky z výše uvedených oborů. Součástí veletrhu bude v levém křídle prezentace Thajského království pod názvem THAILAND SHOW 2012 – „Lifestyle & Design „.  Prezentace“ moderního Thajska jak ho neznáte“, bude spojena s bohatým doprovodným programem např. ukázka thajských tanců, ochutnávka thajských jídel, ukázky masáží a v neposlední řadě se představí cca 60 firem s lifestylovými a designovými produkty z oborů stolování, dekorací, bytového textilu a dárků. Nebudou také chybět partneři: jako jsou např. Thajské aerolinky, thajské turistické centrum a další.

  

 

Soutěžte o volné vstupenky s oBydleni.cz - Soutěž naleznete ZDE

 

Letos poprvé se bude ve spolupráci s časopisem PROFI FLORISTA konat 1. ročník floristické soutěže pod názvem ROSA PRAGENSIS, která díky jednotlivým kategoriím, přiblíží návštěvníkům vazby svatebních kytic, květinové aranžmá svatebního stolu, nebo právě ve spojení s prezentací Thajského království květinové dekorace thajských orchidejí.

TENDENCE bud opět zajímavá a bohatě zastoupena prestižními firmami jako jsou např.: Cedr Group, Jannai, s dekoracemi se představí: Bella Rose, Demdaco, Ego Dekor, BKS Dekor, Amadea, DAKLS, Kolouch Import, Krásné věci, dekorativní svíčky budou prezentovat firmy: Aktual, Z-trade, Bellecandles, Lima plus, bytový textil najdete u firem: BO-MA trading, Etex hořice, ZDEKOR, Svitap a dalších. Interiérové krby představí firmy: Morso, Scandique a Biokamín. Ze sortimentu osvětlení upozorníme na společnosti: SELENE – ARTEMIDE, Orion Svítidla, Alhambra aj.

Obsazeny budou i Křižíkovy pavilony B a E, kde se ve stejném termínu představí unikátní specializovaný 1. ročník veletrhu vybavení ložnic a zdravého spánku MODERNÍ LOŽNICE. Cílem tohoto projektu bude představit to nejzajímavější z oboru ložnic. V rámci doprovodného programu se dozvíte více o učení feng-shui a podíváte se, jak má vypadat ložnice podle pravidel feng-shui. K dispozici budou lektoři z ČESKÉ ŠKOLY FENG-SHUI. Připravena je i soutěž top design o nejzajímavější postel.

V rámci veletrhu MODERNÍ LOŽNICE se představí např. společnost HANY, která nabízí postele a ložnice značek JITONA, JELÍNEK, matrace GUMOTEX, sedací soupravy BÖHM a další. Nábytek pro zdravé spaní představí společnosti: ROTHWELL INTERNATIONAL, DOMESTAV, IRON-ART, GLOBAL-INTERIO, MEDIA STROM, VIOLA, JAWA, VŠ postele a další. Z oblasti ložního prádla a bytového textilu upozorníme především na společnosti STELLA ATELIERS, ASHARIA, www.designovepolstare.cz, in.concepto atd. Chybět nebude ani stánek společnosti COZYCONCEPT!

Souběh interiérových veletrhů doplní ještě veletrh BONEXPO – 3. ročník veletrhu dárkových a reklamních předmětů, který bude umístěn v Křižíkově pavilonu D. I zde můžeme jmenovat některé vystavovatele: společnost ADK představí především koženou galanterii, dále www.uzasnedarky.cz, AZ Products, Ivo Maryška – Slaměnka nabízející dárky a dekorace, NAMALOVANÝ – SVĚT.cz představí ručně vyráběné dekorační předměty, Bijou D, Martin Svoboda/vkamenech.cz, Soly Europe a mnoho dalších.

Zveme Vás k návštěvě veletrhů TENDENCE, MODERNÍ LOŽNICE, BONEXPO a SVĚTLO A DESIGN v termínu 13. – 16. 9. 2012 na Výstaviště Praha Holešovice!

www.tendence.eu

Reklama
Reklama

Související články

Odpovídají současné ceny panelových bytů tomu, co nabízejí svým obyvatelům?

15.09.2020 | Bydlení čtenářů

Na našem území vznikala v dobách především 2. poloviny 20. století panelová sídliště, která se postupně stala velmi rozšířeným druhem bydlení. V… Celý článek

Bungalov na klíč: Nejžádanější typ rodinného domu?

29.05.2020 | Bydlení čtenářů

Rodinný dům typu bungalov si za poslední roky získal pevnou pozici mezi projekty rodinných domů. Když se podíváme na nejprodávanější projekty… Celý článek

Nové byty na Vackově slibují komfortní bydlení na Žižkově

13.05.2020 | Bydlení čtenářů

Mladé páry i rodiny s malými dětmi ocení developerské projekty Praha, protože si z nich mohou vybrat ideální bydlení v moderním kabátku. Zejména byty… Celý článek

Útulný interiér v orientálním duchu: Inspirujte se exotickými krajinami!

23.02.2020 | Bydlení čtenářů

Měli jste možnost zahlédnout v katalogu nábytku interiér laděný do orientálního vzhledu a padl vám do oka? Nebo jste jej možná viděli u známých či na… Celý článek

Reklama
Reklama