VELETRH TENDENCE V NOVÉM KABÁTĚ

30.8.2012 | Redakce | Rubrika - Bydlení čtenářů

Sponzorované odkazy:

V termínu od 13. - 16. 9. 2012 se bude konat již 17. ročník veletrhu TENDENCE, který se nově profiluje jako jediný specializovaný veletrh v ČR se zaměřením pouze na obory: stolování, dekorace, bytové doplňky, bytový textil a dárky.

VELETRH TENDENCE V NOVÉM KABÁTĚ

Tento úzce profilovaný veletrh je nově umístěn do Průmyslového paláce, který jistě pozdvihne samotnou úroveň veletrhu, je určen především pro obchodníky a odborníky z výše uvedených oborů. Součástí veletrhu bude v levém křídle prezentace Thajského království pod názvem THAILAND SHOW 2012 – „Lifestyle & Design „.  Prezentace“ moderního Thajska jak ho neznáte“, bude spojena s bohatým doprovodným programem např. ukázka thajských tanců, ochutnávka thajských jídel, ukázky masáží a v neposlední řadě se představí cca 60 firem s lifestylovými a designovými produkty z oborů stolování, dekorací, bytového textilu a dárků. Nebudou také chybět partneři: jako jsou např. Thajské aerolinky, thajské turistické centrum a další.

  

 

Soutěžte o volné vstupenky s oBydleni.cz - Soutěž naleznete ZDE

 

Letos poprvé se bude ve spolupráci s časopisem PROFI FLORISTA konat 1. ročník floristické soutěže pod názvem ROSA PRAGENSIS, která díky jednotlivým kategoriím, přiblíží návštěvníkům vazby svatebních kytic, květinové aranžmá svatebního stolu, nebo právě ve spojení s prezentací Thajského království květinové dekorace thajských orchidejí.

TENDENCE bud opět zajímavá a bohatě zastoupena prestižními firmami jako jsou např.: Cedr Group, Jannai, s dekoracemi se představí: Bella Rose, Demdaco, Ego Dekor, BKS Dekor, Amadea, DAKLS, Kolouch Import, Krásné věci, dekorativní svíčky budou prezentovat firmy: Aktual, Z-trade, Bellecandles, Lima plus, bytový textil najdete u firem: BO-MA trading, Etex hořice, ZDEKOR, Svitap a dalších. Interiérové krby představí firmy: Morso, Scandique a Biokamín. Ze sortimentu osvětlení upozorníme na společnosti: SELENE – ARTEMIDE, Orion Svítidla, Alhambra aj.

Obsazeny budou i Křižíkovy pavilony B a E, kde se ve stejném termínu představí unikátní specializovaný 1. ročník veletrhu vybavení ložnic a zdravého spánku MODERNÍ LOŽNICE. Cílem tohoto projektu bude představit to nejzajímavější z oboru ložnic. V rámci doprovodného programu se dozvíte více o učení feng-shui a podíváte se, jak má vypadat ložnice podle pravidel feng-shui. K dispozici budou lektoři z ČESKÉ ŠKOLY FENG-SHUI. Připravena je i soutěž top design o nejzajímavější postel.

V rámci veletrhu MODERNÍ LOŽNICE se představí např. společnost HANY, která nabízí postele a ložnice značek JITONA, JELÍNEK, matrace GUMOTEX, sedací soupravy BÖHM a další. Nábytek pro zdravé spaní představí společnosti: ROTHWELL INTERNATIONAL, DOMESTAV, IRON-ART, GLOBAL-INTERIO, MEDIA STROM, VIOLA, JAWA, VŠ postele a další. Z oblasti ložního prádla a bytového textilu upozorníme především na společnosti STELLA ATELIERS, ASHARIA, www.designovepolstare.cz, in.concepto atd. Chybět nebude ani stánek společnosti COZYCONCEPT!

Souběh interiérových veletrhů doplní ještě veletrh BONEXPO – 3. ročník veletrhu dárkových a reklamních předmětů, který bude umístěn v Křižíkově pavilonu D. I zde můžeme jmenovat některé vystavovatele: společnost ADK představí především koženou galanterii, dále www.uzasnedarky.cz, AZ Products, Ivo Maryška – Slaměnka nabízející dárky a dekorace, NAMALOVANÝ – SVĚT.cz představí ručně vyráběné dekorační předměty, Bijou D, Martin Svoboda/vkamenech.cz, Soly Europe a mnoho dalších.

Zveme Vás k návštěvě veletrhů TENDENCE, MODERNÍ LOŽNICE, BONEXPO a SVĚTLO A DESIGN v termínu 13. – 16. 9. 2012 na Výstaviště Praha Holešovice!

www.tendence.eu

Zahájit diskuzi Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Decentní styl

Decentní styl

5.12.2012 | časopis Náš útulný byt | Bydlení čtenářů

I když si byt pouze najímáte, může to, jak   byl zrekonstruován, zásadně ovlivnit   vaše rozhodování při výběru... Celý článek

Veletrhy FOR INTERIOR a FOR DECOR zvou na novinky v oblasti bydlení

Veletrhy FOR INTERIOR a FOR DECOR zvou na novinky v oblasti bydlení

6.9.2012 | Redakce | Bydlení čtenářů

Už třetím rokem se PVA EXPO PRAHA v Letňanech vždy začátkem října promění v místo plné inspirace na zútulnění domova. Právě v tuto dobu zde totiž prob... Celý článek

Celoživotní garance kvality Hettich

Celoživotní garance kvality Hettich

13.8.2012 | PR článek | Bydlení čtenářů

Široký sortiment nábytkového kování Hettich je nyní nabízen s atraktivním benefitem: celoživotní garancí kvality. Celý článek

Rustikální dům

Rustikální dům

6.8.2012 | časopis Náš útulný byt | Bydlení čtenářů

Moderní zařízení v rustikálním stylu? Žádný problém! Dnes se na trhu nabízejí moderní kousky s venkovským nádechem... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii