Vytvořte z domu či bytu opravdový domov

11.04.2019 | PR článek | Rubrika - Bydlení čtenářů

Také znáte staré známé rčení: Cokoliv ženě dáte, ona z toho udělá víc? Dejte jí dům a vytvoří vám domov. Je to tak, sebevětší byt či dům není nikdy domovem, pokud do něj nevložíte srdce. Jak se zaměřit na zásadní věci i na detaily, abyste svůj dům či byt mohli nazývat skutečným zázemím.

Vytvořte z domu či bytu opravdový domov
Reklama

Doplňky tvoří celek

 

Také si říkáte, že méně je někdy více? Toto pravidlo platí i v tomto případě. Domov neznamená mít byt či dům přehlcený drobnostmi, ale do vzdušného a sladěného prostoru přece jen nějaký ten doplněk zařadit. Nebojte se například menších dekorativních předmětů.

Spojte praktické s užitečným. Pořiďte si například vonné tyčinky nebo svíčky s oblíbenou vůní. Praktičtí můžete být i v kuchyni, co takhle nějaké pěkné dózy na potraviny nebo smaltované hrnce? Zejména ty v retro stylu vypadají skvěle.

 

Domov je domov, ale jak vše stihnout?

 

Možná je to jeden z důvodů, proč se nám nechtělo z bytu od maminky. Ten báječný full servis, vždy vypráno, vyžehleno a navařeno. Jak to ale maminka všechno stíhala? Pokud se musíte ptát stejně, prozradíme vám tajemství.

Používají totiž ty správné věci, které jsou rychlé a ekonomické. V přípravě pokrmů jsou to třeba tlakové hrnce a u praní je to mnohdy praktický pomocník – sušička. Můžeme jen poděkovat za nové technologie, bez kterých bychom v žádném případě při dnešním životním tempu nedokázali existovat.

 

Komunikace s partnerem aneb vlídnost nadevše

 

Ať už se jedná o kompletní organizaci ledničky a chybějícího jídla, žádost o pomoc s domácími pracemi, nebo vyvenčeného psa. Hlavní esencí pravého domova jsou vřelá slova útěchy a pochopení. Proto je třeba si partnera hýčkat a dávat mu najevo lásku každý den. Vždyť spousta partnerství končí jen proto, že lidé dají přednost stresu, povinnostem a přestanou si jeden druhého v důsledku tlaku vážit.

 

Reklama
Reklama

Související články

Odpovídají současné ceny panelových bytů tomu, co nabízejí svým obyvatelům?

15.09.2020 | Bydlení čtenářů

Na našem území vznikala v dobách především 2. poloviny 20. století panelová sídliště, která se postupně stala velmi rozšířeným druhem bydlení. V… Celý článek

Bungalov na klíč: Nejžádanější typ rodinného domu?

29.05.2020 | Bydlení čtenářů

Rodinný dům typu bungalov si za poslední roky získal pevnou pozici mezi projekty rodinných domů. Když se podíváme na nejprodávanější projekty… Celý článek

Nové byty na Vackově slibují komfortní bydlení na Žižkově

13.05.2020 | Bydlení čtenářů

Mladé páry i rodiny s malými dětmi ocení developerské projekty Praha, protože si z nich mohou vybrat ideální bydlení v moderním kabátku. Zejména byty… Celý článek

Útulný interiér v orientálním duchu: Inspirujte se exotickými krajinami!

23.02.2020 | Bydlení čtenářů

Měli jste možnost zahlédnout v katalogu nábytku interiér laděný do orientálního vzhledu a padl vám do oka? Nebo jste jej možná viděli u známých či na… Celý článek

Reklama
Reklama