Ze starého nové!

8.12.2010 | časopis Náš útulný byt | Rubrika - Bydlení čtenářů

Ze starého nové!

Sponzorované odkazy:

Drobné unikátní nápady, které šíří kouzlo starých dobrých časů, není zase tak těžké realizovat... (Zdroj - Náš útulný byt)

Staré čelo postele je pro nás ideálním materiálem na originální kuchyňský regál.

Čelo postele zbruste a pak natřete barevným odstínem. My jsme si vybrali světle modrou barvu. Nejdříve na čelo namontujte kovové držáčky, na kterých poličky leží. Podle typu čela můžete použít také dlouhé poličky přes celou šířku. Nakonec celý regál postavte na kuchyňskou linku a pomocí hmoždinek a vrutů upevněte do zdi.

Skleněné poličky s kovovými držáčky, které jsou k dostání ve stavebních centrech, se běžně používají v koupelně. Tady slouží v kuchyni jako poličky na upraveném čele postele.

Čelo postele se dostalo na zcela nové, nezvyklé místo v kuchyni. Je natřeno, doplněno skleněnými poličkami a slouží jako nástavec nad kuchyňskou pracovní deskou.

Kdo nemá čas nebo talent na háčkování a vyšívání ubrusů a dalších kuchyňských textilií, může si je koupit hotové podle toho, jaká barva se mu do kuchyně hodí. (Foto: Impressionen)

Klasický vzor, který je znovu v módě: puntíky! Rámeček natřete bílou barvou a pomocí šablony na něj naneste modré puntíky. Rámeček zezadu zakryjte lepenkou, kterou předem polepíte kontrastním puntíkovaným papírem. Rámeček bude vypadat hezky s fotografií, ale i samostatně.

Různé doplňky můžete vyrábět recyklováním materiálů. Plechovku očistěte, natřete a polepte květinovým motivem. Dovnitř vsaďte hodinový strojek, vně připevněte ozdobné ručičky a rázem máte atraktivní doplněk.

Doslova osobně podepsané
Pomocí elektrické gravírovací sady (např. Dremel) lze přenést každé písmenko. Nápis napište na papír nebo vytiskněte na tiskárně a upevněte ho lepicí páskou do sklenice. Nejdříve ho vyryjte jemným gravírovacím nástavcem a pak ho kuželovitým rydlem propracujte, aby se rozšířil.

Vlastnoručně gravírované sklenice – to je skvělý nápad na dárek! Vlastní nádobu tak mohou dostat milovníci kávy, ale stejně dobře lze gravírováním vyzdobit také sklenice na sekt nebo talíře.

Náš útulný byt

Zahájit diskuzi Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Slunci vyjít vstříc

Slunci vyjít vstříc

22.12.2010 | časopis Náš útulný byt | Bydlení čtenářů

Pohovka a křeslo jsou nasměrovány diagonálně k oknu, a předvádějí se tak v nejlepším světle. (Zdroj - Náš útulný byt) Celý článek

V nejhezčí atmosféře

V nejhezčí atmosféře

15.12.2010 | časopis Náš útulný byt | Bydlení čtenářů

V obývacím pokoji se rozhostila vánoční nálada: sváteční vzhled dotvářejí drobné dekorační předměty a stěna obložená prkny. (Zdroj - Náš útulný byt) Celý článek

Příjemné barvy

Příjemné barvy

1.12.2010 | časopis Náš útulný byt | Bydlení čtenářů

Jak se může proměnit třípokojový byt s uzavřenou kuchyní ve vzdušné, moderně zařízené 3 + kk, ukazuje dnešní rekonstrukce. (Zdroj - Náš útulný byt) Celý článek

PRAGOINTERIER představí moderní design, ale i romantický závan časů minulých

PRAGOINTERIER představí moderní design, ale i romantický závan časů minulých

30.11.2010 | PR článek | Bydlení čtenářů

Na konci roku se může zdát, že předjaří je ještě daleko, ale ti, kteří plánují „zařídit se v novém“, se už těší na 24. pokračování veletrhu PRAGOINTE... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii