Stella Ateliers, luxusní povlečení pro náročné

31.10.2017 | PR článek | Rubrika - Bytový textil

Že nejste žádní boháči, abyste si mohli dovolit luxusní povlečení? Omyl. Luxusní povlečení se totiž nenazývá luxusní podle toho, že stojí majlant, ale podle toho, že se v něm luxusně spí. A to si může, ba dokonce musí dovolit každý. Délka a kvalita spánku totiž přímo ovlivňuje délku života. A proto je důležité vybírat si takové povlečení, které vás spolehlivě ukolébá, jen co ulehnete do postele. Přesně takové vyrábí česká společnost Stella Ateliers.

Stella Ateliers, luxusní povlečení pro náročné

Luxusní povlečení z pravé egyptské bavlny

Pro českého výrobce povlečení Stella Ateliers je kvalita vašeho spánku na prvním místě. A proto své luxusní povlečení vyrábí pouze z pravé egyptské bavlny, která je považována za jeden z nejlepších materiálů pro výrobu povlečení vůbec. Tu dále zpracovává do saténových tkanin a jerseyových pletenin. Bez povlečení Stella už neusnete. Je měkké, jemné a lesklé a zároveň i tvarově a barevně stálé, a tak vydrží jako nové mnoho let. Úprava Jersey dokonce nevyžaduje žehlení, což potěší hlavně pány a praktické hospodyňky.

Převlékněte postele celé rodině

Stella Ateliers svým povlečením zlepšuje kvalitu spánku nejen dospělým, ale také teenagerům a dětem, pro které má v nabídce nepřeberné množství moderních i dětských dekorů. Navíc dvakrát do roka vydává nové, jarní a zimní kolekce, a tak máte na výběr vždy z trendy bavlněného povlečení.

V nabídce Stella Ateliers najdete i kvalitní německé povlečení z egyptské bavlny značky Bauer a Estella, pro které je Stella Ateliers výhradním českým dovozcem, a také damaškové, batistové a perkálové povlečení pro náročné zákazníky.

 

Perkálové povlečení od Stella Ateliers

Perkálové povlečení se stalo velmi populární u náročných spáčů. Perfektně saje pot a přizpůsobí se teplotě vašeho těla, a tak se v něm nezpotíte a využijete ho po celý rok. S kolekcí JOY si navíc sami navrhnete, jak bude vaše nové perkálové povlečení vypadat. Vybírejte z 20 barev a vytvořte si takové povlečení, které se hodí do vaší ložnice.

Převlékněte své peřiny do luxusního povlečení Stella Ateliers a vstávejte nabití energií.  Vždyť i na kvalitě spánku závisí váš dlouhý a spokojený život.

Počet komentářů (1) Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

NENÍ RUČNÍK JAKO RUČNÍK – ty s novými vlastnostmi si zamilujete

NENÍ RUČNÍK JAKO RUČNÍK – ty s novými vlastnostmi si zamilujete

5.4.2018 | PR článek | Bytový textil

Sto lidí, sto chutí. To lze říci i při výběru ručníků. Na trhu je bezpočet materiálů, z nichž se koupelnový textil vyrábí. Pokud však lpíte na přírodn... Celý článek

Kvalitní povlečení české výroby z kolekce 2017/2018 nyní zakoupíte s výraznou slevou

Kvalitní povlečení české výroby z kolekce 2017/2018 nyní zakoupíte s výraznou slevou

12.3.2018 | PR článek | Bytový textil

Bavlna patří již od nepaměti mezi materiály, které jsou součástí tuzemských i zahraničních ložnic. Je totiž nejen příjemná na dotek a velmi pevná, ale... Celý článek

Výběr povlečení nemusí být věda. Poradíme vám!

Výběr povlečení nemusí být věda. Poradíme vám!

25.10.2017 | PR článek | Bytový textil

Povlečení nepatří zrovna ke zboží, které byste nakupovali jako na běžícím páse. Pokud vyberete dobře, vydrží vám dlouhá léta. Proto je na místě výběr ... Celý článek

Tipy na bytový textil v podzimních barvách

Tipy na bytový textil v podzimních barvách

11.9.2017 | StanislavaV | Bytový textil

Vpusťte barvy podzimu i k vám domů. Podzim se nese ve znamení zemitějších odstínů, které vypadají v interiéru velmi luxusně a stylově. Populární jsou ... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii