Stylové povlečení – dárek pro každého

12.11.2018 | PR článek | Rubrika - Bytový textil

Určitě to znáte. V říjnu vám Vánoce připadají nekonečně daleko, ale listopad uteče jak voda a vy najednou stojíte před každoročním dilematem. Jaké dárky vybrat pro jednotlivé členy rodiny nebo blízké přátele, abyste se vyhnuli zbytečnostem, které po Vánocích uklidí někam na dno skříně?

Stylové povlečení – dárek pro každého
Reklama

Samozřejmě je fajn sbírat tipy na dárky v průběhu celého roku. Ale co když se vám to nedaří? Máme pro vás radu. Zkuste sáhnout po dárcích, které jsou krásné, ale zároveň i praktické. A do této kategorie patří nejenom oblíbená elektronika, ale taky vybavení domácnosti. A tady už je prostor pro fantazii.

Nechcete-li se pouštět do experimentování, poohlédněte se po věcech, které využije opravdu každý. A přesně takovým typem dárku může být ložní povlečení.

Dejte ložnici tu správnou atmosféru!

I když se povlečení na první pohled může zdát jako něco velmi obyčejného, v dnešní době je důležitým prvkem tvořícím atmosféru celé ložnice. Stačí se podívat do nějakého katalogu. Pro romantiky jsou tu kousky s květinovým potiskem, ale vybrat si můžete i ze vzorů, které postel promění doslova v dominantu celého pokoje.

Navíc, ložní prádlo už dávno není jen naškrobená tuhá látka, jak ji známe od našich babiček. Bavlna sice stále zůstává nejoblíbenějším materiálem, ale její úprava se dost změnila a každý z typů bavlněného povlečení má své výhody. Jedním z nejoblíbenějších je krepové povlečení, které má záměrně lehce pomačkaný vzhled, takže ho nemusíte žehlit. Na zimu si pořiďte povlečení flanelové, které je velmi měkké a příjemně hřeje. A pokud si chcete užít luxus, zvolte satén.

Povlečení jako dárek pro mladé

Pěkným povlečením můžete obdarovat i vaše náctileté příbuzné nebo potomky. Sice je to „měkký dárek“, u kterého se občas děti tváří znuděně, ale na druhou stranu stylové potisky jsou teď v kurzu. Pokud je pro vás myšlenka na divoké kousky typu černé povlečení s logem Star Wars nepřijatelná, zvolte něco méně extravagantního. Sportovce potěšíte povlečením s tématem basketbal, pro slečny se může hodit třeba romantický set s motivem Paříže.

A až budete unavení z předvánočního shonu, stačí si objednat něco pěkného i na vaši postel. Uvidíte, že v novém povlečení se vám bude usínat mnohem lépe a vstávat budete s lepší náladou.

 

Reklama
Reklama

Související články

Kvalitní bytový textil jedině z Petrovic

23.04.2019 | Bytový textil

Aby byl domov domovem, musíte se v něm dobře cítit. Celkovou atmosféru tvoří i zdánlivé drobnosti jako polštářky na pohovce, povlečení nebo přehoz na… Celý článek

Jak na čisté koberce bez kompromisů

17.03.2019 | Bytový textil

Asi nikoho nepřekvapíme, když napíšeme, že delší čas nečištěný koberec je plný prachu a koberec s dlouhým vlasem také plný mechanických nečistot.… Celý článek

4 tipy pro výběr bytového textilu do dětského pokoje

27.02.2019 | Bytový textil

Při výběru každého bytového textilu musíme brát v úvahu několik různých věcí, na kterých záleží. A pokud se jedná o vybavení do dětského pokoje, měl… Celý článek

Zahřejte se v teplém flanelovém povlečení

16.12.2018 | Bytový textil

V těchto mrazivých prosincových dnech není nic příjemnějšího, než se zachumlat do peřin a trávit v nich svůj volný čas. Mezi nejznámější materiál,… Celý článek

Reklama
Reklama