À LA MAISON

09.08.2010 | PR článek | Rubrika - Dekorace

Na konci července byl s předstihem v nákupním centru Palladium na Praze 1 nám. Republiky 1, otevřen nový koncept store s názvem À LA MAISON. Jak už francouzský název napovídá, v novém luxusním butiku najdete zboží určené především pro Váš útulný a voňavý domov. Návrh obchodu byl vytvořen ve spolupráci s renomovanými architekty Mgr. A. Vítem Lukasem www.vitlukas.cz a Mgr.A. Pavlem Rekem www.sipekassociates.com a jedná se o opravdu unikátní design.

À LA MAISON
Reklama

Hlavním sortimentem jsou výrobky značky Möve, která přináší do České republiky německou kvalitu s více než stoletou tradicí. Společnost Frottana, která značku vlastní, froté ručníky vyrábí již od roku 1927. Ke konci devadesátých let zaznamenala společnost zásadní změnu ve strategii produkce a z běžného výrobce froté se stala společnost orientovaná na životní styl, trendy moderního bydlení a potřeby svých zákazníků. Společnost Möve patří ke špičkovým výrobcům ve svém oboru, orientuje se na výrobky určené pro koupelny a ložnice.

V nabídce Möve najdete luxusní ručníky, osušky, koupelnové podložky a župany v desítkách barev a velikostí, stejně tak pro dospělé i děti. Velmi zajímavé jsou ručníky s krystaly Swarovski, nebo kolekce ručníků z bio-bavlny či bambusových vláken. V posledních letech Möve rozšířilo svoji nabídku o koupelnové doplňky a povlečení, které jsou velmi zajímavé designem i kvalitou. Möve nezapomíná ani na děti, a pravidelně vytváří dětskou kolekci župánků i ručníků pro batolata i školáky. Každoročně přináší Möve nové kolekce, vycházející z aktuálních trendů moderního designu, které pravidelně osvěžují standardní řadu ručníků pro běžné používání.

Druhou částí sortimentu butiku À LA MAISON patří interiérové vůně a to hned v několika formách a od několika výrobců.

Anglická společnost Ashleigh & Burwood LONDON dodává ručně vyráběné katalytické lampy, které nejenom provoní byt, ale jsou také zajímavým interiérovým doplňkem a především velmi vhodným dárkem.

Belgická značka ILANGA dodává designované ručně vyráběné dekorativní a vonné svíčky, zhotovené z organických pigmentů, které jsou šetrné k životnímu prostředí. ILANGA vyrábí svíčky ve 12 základních vůních, připomínajících různé kouty světa, jako oranžový Grand Canyon, rudá a horká Indie, zelená Amazonie, nebo modré laguny Karibiku. Každá barva pak nabízí 4 velikosti skleněných váz, ve kterých jsou svíčky vylité. V luxusním provedení si můžete koupit z kolekce Silver&Gold, Black&White nebo černou svíčku s velmi oblíbenými krystaly Swarovski.

V butiku À LA MAISON najdete také velmi oblíbené vonné difuzéry, které jsou od již zmiňované společnosti Ashleigh & Burwood LONDON, a dále od australské společnosti ABODE AROMA.

Nakoupíte zde tedy froté a koupelnové doplňky, ale i bytové parfémy, vonné difuzéry, katalytické lampy a vonné svíčky. Butik Vás přiláká jak svou nabídkou, tak pestrobarevností a také příjemnými vůněmi, které by rozhodně neměly scházet ve Vašich interiérech. Pokud hledáte vhodný dárek pro kohokoli z Vašeho blízkého okolí, či obchodního partnera, rozhodně byste si neměli nechat ujít návštěvu tohoto butiku, který je naplněn voňavými a hebkými dárky všeho druhu.

Po prvních dne od otevření butiku jsou jeho majitelé více než spokojeni. Zájem kolemjdoucích zákazníků je velmi vysoký, za což hovoří především každodenní tržby. V neposlední řadě kupující zajímá i design obchodu, což těší dva výtečné architekty, kterým se obchod opravdu vydařil.

Reklama
Reklama

Související články

Velikonoční výzdoba v provence stylu

07.04.2020 | Dekorace

Bílý dřevěný nábytek s náznakem patiny, poličky plné porcelánu po babičce a dalších květovaných dekorací, levandule na hrníčkách, polštářích i ve… Celý článek

Velikonoční dekorace, které oživí i váš jídelní stůl

07.04.2020 | Dekorace

Velikonoce jsou nejvíce oslavovaným křesťanským svátkem, který oslavuje zmrtvýchvstání Ježíše Krista. Mimo jiné, s Velikonoci jsou spojovány i… Celý článek

Jarní dekorace na dveře

07.04.2020 | Dekorace

S jarem a nadcházejícími Velikonocemi k nám přichází i záplava působivých dekorací, které umí během okamžiku změnit celkové působení daného místa. Ve… Celý článek

Díky galanterii zútulníte i vyzdobíte váš domov za pár korun

22.11.2019 | Dekorace

Nejen teď, v předvánočním čase, ale během celého roku, nacházíme spousty příležitostí, pro něž chceme své byty a domy krásně nazdobit. K dekoracím… Celý článek

Reklama
Reklama