À LA MAISON

9.8.2010 | PR článek | Rubrika - Dekorace

À LA MAISON

Na konci července byl s předstihem v nákupním centru Palladium na Praze 1 nám. Republiky 1, otevřen nový koncept store s názvem À LA MAISON. Jak už francouzský název napovídá, v novém luxusním butiku najdete zboží určené především pro Váš útulný a voňavý domov. Návrh obchodu byl vytvořen ve spolupráci s renomovanými architekty Mgr. A. Vítem Lukasem www.vitlukas.cz a Mgr.A. Pavlem Rekem www.sipekassociates.com a jedná se o opravdu unikátní design.

Hlavním sortimentem jsou výrobky značky Möve, která přináší do České republiky německou kvalitu s více než stoletou tradicí. Společnost Frottana, která značku vlastní, froté ručníky vyrábí již od roku 1927. Ke konci devadesátých let zaznamenala společnost zásadní změnu ve strategii produkce a z běžného výrobce froté se stala společnost orientovaná na životní styl, trendy moderního bydlení a potřeby svých zákazníků. Společnost Möve patří ke špičkovým výrobcům ve svém oboru, orientuje se na výrobky určené pro koupelny a ložnice.

V nabídce Möve najdete luxusní ručníky, osušky, koupelnové podložky a župany v desítkách barev a velikostí, stejně tak pro dospělé i děti. Velmi zajímavé jsou ručníky s krystaly Swarovski, nebo kolekce ručníků z bio-bavlny či bambusových vláken. V posledních letech Möve rozšířilo svoji nabídku o koupelnové doplňky a povlečení, které jsou velmi zajímavé designem i kvalitou. Möve nezapomíná ani na děti, a pravidelně vytváří dětskou kolekci župánků i ručníků pro batolata i školáky. Každoročně přináší Möve nové kolekce, vycházející z aktuálních trendů moderního designu, které pravidelně osvěžují standardní řadu ručníků pro běžné používání.

Druhou částí sortimentu butiku À LA MAISON patří interiérové vůně a to hned v několika formách a od několika výrobců.

Anglická společnost Ashleigh & Burwood LONDON dodává ručně vyráběné katalytické lampy, které nejenom provoní byt, ale jsou také zajímavým interiérovým doplňkem a především velmi vhodným dárkem.

Belgická značka ILANGA dodává designované ručně vyráběné dekorativní a vonné svíčky, zhotovené z organických pigmentů, které jsou šetrné k životnímu prostředí. ILANGA vyrábí svíčky ve 12 základních vůních, připomínajících různé kouty světa, jako oranžový Grand Canyon, rudá a horká Indie, zelená Amazonie, nebo modré laguny Karibiku. Každá barva pak nabízí 4 velikosti skleněných váz, ve kterých jsou svíčky vylité. V luxusním provedení si můžete koupit z kolekce Silver&Gold, Black&White nebo černou svíčku s velmi oblíbenými krystaly Swarovski.

V butiku À LA MAISON najdete také velmi oblíbené vonné difuzéry, které jsou od již zmiňované společnosti Ashleigh & Burwood LONDON, a dále od australské společnosti ABODE AROMA.

Nakoupíte zde tedy froté a koupelnové doplňky, ale i bytové parfémy, vonné difuzéry, katalytické lampy a vonné svíčky. Butik Vás přiláká jak svou nabídkou, tak pestrobarevností a také příjemnými vůněmi, které by rozhodně neměly scházet ve Vašich interiérech. Pokud hledáte vhodný dárek pro kohokoli z Vašeho blízkého okolí, či obchodního partnera, rozhodně byste si neměli nechat ujít návštěvu tohoto butiku, který je naplněn voňavými a hebkými dárky všeho druhu.

Po prvních dne od otevření butiku jsou jeho majitelé více než spokojeni. Zájem kolemjdoucích zákazníků je velmi vysoký, za což hovoří především každodenní tržby. V neposlední řadě kupující zajímá i design obchodu, což těší dva výtečné architekty, kterým se obchod opravdu vydařil.

Zahájit diskuzi Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Obrazy na míru – nový rozměr pro vaše stěny

Obrazy na míru – nový rozměr pro vaše stěny

14.10.2010 | PR článek | Dekorace

Přemýšlíte, jak oživit svůj domov? Nebo čím originálním letos o Vánocích obdarovat své milé? Máme pro vás tip na dárek, který si můžete vybrat zcela p... Celý článek

Oživte stěny bytu: Fotografické obrazy pro Váš moderní a elegantní interiér

Oživte stěny bytu: Fotografické obrazy pro Váš moderní a elegantní interiér

13.9.2010 | PR článek | Dekorace

Moderní fotografické obrazy vylepší interiér a okoření atmosféru vašeho bydlení. Jaké jsou přednosti těchto dekorací? Celý článek

Živá a voňavá krása

Živá a voňavá krása

27.5.2010 | Redakce | Dekorace

Jaro je v plném rozkvětu, ptáci zpívají jak diví, stromy a keře se zelenají, zahrady a parky hýří barvami a jarní vítr svěže voní… Trochu té voňavé a ... Celý článek

Když stolování není nuda

Když stolování není nuda

4.5.2010 | Redakce | Dekorace

Každá slavnostní příležitost v životě člověka si zaslouží oslavu u svátečně prostřeného stolu. Ne vždy je však úplně jasné, jakým způsobem pro takovou... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii