Reklama

10 báječných tipů, které letos oživí náš interiér

09.02.2017 | StanislavaV | Rubrika - Dekorace

Design se roky moc nemění, hlavní slovo má zelená a šedá, tropické či geometické vzory, které se modernizují, avšak své místo si v našich interiérech najdou také neobyčejná osvětlení, které se rozzáří domovy příchodem noci.

10 báječných tipů, které letos oživí náš interiér
Reklama

Vsaďte na zelenou

interiérové trendy 2017

Pastelové, syté či zářivé barvy zelené. Každý odstín je tu vítán. Sáhněte po tom, který se vám nejvíce líbí a vymalujte jím obývací pokoj, kuchyni nebo vsaďte na zelené textilie, které snadno oživí vzhled interiéru. Blíží se jaro a tohle je nejlepší způsob, jak se na něj připravit a s radostí ho přivítat. Zelená barva uklidňuje a pomáhá se dobře soustředit. Hodí se do pracoven i dětských pokojů. Toto barvu můžete zkombinovat se žlutou, šedou nebo černou. Sáhnout však můžete také po červené nebo hnědé.

Tropické potisky

interiérové trendy 2017

Ano i ty budou letos velmi moderní. Využít můžete tapet s tropickými potisky, či kresbami. Pěkně vypadají také koberce či dekorace v tropickém stylu. Snadným způsobem jak vnést do vašeho interiéru tropické potisky a náladu jako někde na dovolené jsou textilie a doplňky. Sáhněte tedy po odvážných vzorech dekoračních polštářů, květináčů nebo obrazech.

Oblečte svůj interiér do výrazných textur

interiérové trendy 2017

Pletené deky, hladké závěsy, tkané koberce, kožešina, či dekorační tapety s ojedinělou texturou. To vše vykouzlí ve vašem domovu krásnou atmosféru. Při dekorování pohovky nebo postele volte rozlišné textury materiálu, lépe tak vynikne každý materiál i doplněk.

Kombinace mramoru a mosazi

interiérové trendy 2017

Velmi pěkně vypadá bílá mramorová kuchyňská deska s mosaznými doplňky, které jsou letos velmi moderní. Nepřehánějte to však s jejich použitím. Postačí mosazná baterie nebo třeba nové mosazné úchytky. Toto kombinaci můžete využít také v jiných částech interiéru jako třeba v koupelně či v pracovně.

Tlumené barvy

interiérové trendy 2017

Pokud si nepotrpíte na syté barvy jistě vás velmi potěší, že letos jsou moderní jemné nádechy neutrálních barev. Bílá, béžová, světlé odstíny šedi, velbloudí hnědá, krémová růžová to jsou barvy tohoto roku. Využít je můžete jak na doplňcích, tak i na nábytku či na stěnách.

Geometrické tvary

interiérové trendy 2017

Geometrické vzory, které hovoří o dávných kulturách ať už afrických, či asijských vzorů budou letos modernizovány a velmi často používány na tapetách, kobercích, látkách či dekoracích. Vsaďte na tyto vzory a budete mile překvapeni.

Neobyčejná osvětlení

interiérové trendy 2017

Přemýšlíte o osvětlení jako o součásti vašeho interiéru? Budete mile překvapeni tím, co pro vás návrháři a designeři letos překvapili. Neobyčejné osvětlení zajímavého designu skvěle vynikne ve velkých prostorách jako jsou jídelny, obývací pokoje či haly.

Nábytek v duchu retra

interiérové trendy 2017

Letos investujte do nábytku, který je v nádechu retro stylu. Jsou to kousky, které oživí váš interiér. Nejenom letošní móda, ale i bytový design se vrací zpátky v čase a kdysi velmi moderním prvkům a kouskům vrací nový a moderní nádech, který se hodí k našemu modernímu stylu.

Šedá je barvou roku

interiérové trendy 2017

Krásná neutrální barva, která jde dobře zkombinovat s jakoukoliv barvou letos vyhrála. Hodí se do každého stylu interiéru a nejlépe se kombinuje s červenou, růžovou či zelenou. Oživte svůj interiér o šedou pohovku, natřete na šedo vaši chodbu nebo zvolte doplňky s šedými tóny. Velmi pěkně také vypadá koupelna v šedé barvě. Je to místnost jako každá jiná, tak proč ji nechávat stále jen bílou nebo modrou? Oživte ji krásnými šedými tóny.

Bronz

interiérové trendy 2017

Také bronzem můžete snadno oživit interiér. Má krásnou barvu a dodá interiéru pocit tepla. Vázy, lampy či ozdobné mísy v bronzu budou skvělou volbou.

 

Zdroj fotografií: pinterest.com

 

Reklama
Reklama

Související články

Velikonoční výzdoba v provence stylu

07.04.2020 | Dekorace

Bílý dřevěný nábytek s náznakem patiny, poličky plné porcelánu po babičce a dalších květovaných dekorací, levandule na hrníčkách, polštářích i ve… Celý článek

Velikonoční dekorace, které oživí i váš jídelní stůl

07.04.2020 | Dekorace

Velikonoce jsou nejvíce oslavovaným křesťanským svátkem, který oslavuje zmrtvýchvstání Ježíše Krista. Mimo jiné, s Velikonoci jsou spojovány i… Celý článek

Jarní dekorace na dveře

07.04.2020 | Dekorace

S jarem a nadcházejícími Velikonocemi k nám přichází i záplava působivých dekorací, které umí během okamžiku změnit celkové působení daného místa. Ve… Celý článek

Díky galanterii zútulníte i vyzdobíte váš domov za pár korun

22.11.2019 | Dekorace

Nejen teď, v předvánočním čase, ale během celého roku, nacházíme spousty příležitostí, pro něž chceme své byty a domy krásně nazdobit. K dekoracím… Celý článek

Reklama
Reklama