Reklama

10 tipů, jak se dají využít dřevěné přepravky v interiéru

01.06.2018 | StanislavaV | Rubrika - Dekorace

Máte doma několik přebytečných dřevěných přepravek? Chtěli byste je využít a vytvořit z nich něco originálního a přitom praktického? Inspirujte se našimi tipy a vytvořte si z nich hned několik užitečných kousků do domácnosti.

10 tipů, jak se dají využít dřevěné přepravky v interiéru
Reklama

Zajímavá komoda

Z několika dřevěných přepravek poskládaných vedle sebe či na sobě, můžete vytvořit zajímavou komodu pro vaše dekorace, či knihy.

 

DIY nápady DIY nápady

Skříňka do koupelny

Dřevěné přepravky stačí namořit a můžete je využít v koupelně pro uskladnění ručníků a osušek. Ušetříte tak několik stovek korun za skříňku.

Psací stůl

Chybí vám do pracovny velký pracovní stůl? Z několika přepravek a pevné dřevěné desky vytvoříte během pár hodin krásný a prostorný pracovní stůl. Výhodou je, že má opravdu hodně úložného prostoru.

 

DIY nápady DIY nápady

Poličky

Natřete přepravky libovolnou barvou a upevněte na stěnu. Poté budou sloužit jako prostorné police pro knihy, obrázky nebo fotografie.

Pohodlná lavička

Nemáte si kam v předsíni sednout? Udělejte si ze dvou přepravek pohodlnou lavici. Můžete udělat také otvírací víko a využít je pro uskladnění sezónních bot.

 

DIY nápady DIY nápady

Noční stolek za pár kaček

Rekonstruujete? Chybí vám v ložnici noční stolky? Postavte vedle postele dřevěné přepravky, které můžete ještě natřít barvou a máte noční stolek za pár kaček.

Prostorná knihovna

Z přepravek můžete také zhotovit opravdu prostornou knihovnu pro všechny vaše knihy. Ocení ji zvláště knihomolové, kteří využijí každý centimetr volného místa.

 

DIY nápady DIY nápady

Skříňka pod televizi

Že vám chybí skříňka pod televizi? S dnešním DIY nápadem už rozhodně tuto hlášku neřeknete.

Květinová stěna

Pro rozdělení jednotlivých částí bytu můžete využít květinovou stěnu z přepravek. Pomyslně rozdělí pokoj na menší části a vy tak získáte více soukromí například při práci, pokud pracujete třeba v obývacím pokoji.

 

DIY nápady DIY nápady

Truhlík na květiny

I pro květiny se dá využít dřevěná přepravka. Květiny v takovém truhlíku vypadají skvostně a mají dostatek prostoru pro svůj růst. Navíc ušetříte za ty plastové či keramické.

 

Zdroj fotografií: 99architecture.com, love-this-pic-dot-com.tumblr.com, blog.westelm.com, media-cache-ec0.pinimg.com, blog.homedepot.com, s-media-cache-ak0.pinimg.com, blogremobilia.com, urbanvillagedesign.co.uk

 

Reklama
Reklama

Související články

Velikonoční výzdoba v provence stylu

07.04.2020 | Dekorace

Bílý dřevěný nábytek s náznakem patiny, poličky plné porcelánu po babičce a dalších květovaných dekorací, levandule na hrníčkách, polštářích i ve… Celý článek

Velikonoční dekorace, které oživí i váš jídelní stůl

07.04.2020 | Dekorace

Velikonoce jsou nejvíce oslavovaným křesťanským svátkem, který oslavuje zmrtvýchvstání Ježíše Krista. Mimo jiné, s Velikonoci jsou spojovány i… Celý článek

Jarní dekorace na dveře

07.04.2020 | Dekorace

S jarem a nadcházejícími Velikonocemi k nám přichází i záplava působivých dekorací, které umí během okamžiku změnit celkové působení daného místa. Ve… Celý článek

Díky galanterii zútulníte i vyzdobíte váš domov za pár korun

22.11.2019 | Dekorace

Nejen teď, v předvánočním čase, ale během celého roku, nacházíme spousty příležitostí, pro něž chceme své byty a domy krásně nazdobit. K dekoracím… Celý článek

Reklama
Reklama