Reklama

10 tipů, jak se dají využít dřevěné přepravky v interiéru

1.6.2018 | StanislavaV | Rubrika - Dekorace

Máte doma několik přebytečných dřevěných přepravek? Chtěli byste je využít a vytvořit z nich něco originálního a přitom praktického? Inspirujte se našimi tipy a vytvořte si z nich hned několik užitečných kousků do domácnosti.

10 tipů, jak se dají využít dřevěné přepravky v interiéru

Zajímavá komoda

Z několika dřevěných přepravek poskládaných vedle sebe či na sobě, můžete vytvořit zajímavou komodu pro vaše dekorace, či knihy.

 

DIY nápady DIY nápady

Skříňka do koupelny

Dřevěné přepravky stačí namořit a můžete je využít v koupelně pro uskladnění ručníků a osušek. Ušetříte tak několik stovek korun za skříňku.

Psací stůl

Chybí vám do pracovny velký pracovní stůl? Z několika přepravek a pevné dřevěné desky vytvoříte během pár hodin krásný a prostorný pracovní stůl. Výhodou je, že má opravdu hodně úložného prostoru.

 

DIY nápady DIY nápady

Poličky

Natřete přepravky libovolnou barvou a upevněte na stěnu. Poté budou sloužit jako prostorné police pro knihy, obrázky nebo fotografie.

Pohodlná lavička

Nemáte si kam v předsíni sednout? Udělejte si ze dvou přepravek pohodlnou lavici. Můžete udělat také otvírací víko a využít je pro uskladnění sezónních bot.

 

DIY nápady DIY nápady

Noční stolek za pár kaček

Rekonstruujete? Chybí vám v ložnici noční stolky? Postavte vedle postele dřevěné přepravky, které můžete ještě natřít barvou a máte noční stolek za pár kaček.

Prostorná knihovna

Z přepravek můžete také zhotovit opravdu prostornou knihovnu pro všechny vaše knihy. Ocení ji zvláště knihomolové, kteří využijí každý centimetr volného místa.

 

DIY nápady DIY nápady

Skříňka pod televizi

Že vám chybí skříňka pod televizi? S dnešním DIY nápadem už rozhodně tuto hlášku neřeknete.

Květinová stěna

Pro rozdělení jednotlivých částí bytu můžete využít květinovou stěnu z přepravek. Pomyslně rozdělí pokoj na menší části a vy tak získáte více soukromí například při práci, pokud pracujete třeba v obývacím pokoji.

 

DIY nápady DIY nápady

Truhlík na květiny

I pro květiny se dá využít dřevěná přepravka. Květiny v takovém truhlíku vypadají skvostně a mají dostatek prostoru pro svůj růst. Navíc ušetříte za ty plastové či keramické.

 

Zdroj fotografií: 99architecture.com, love-this-pic-dot-com.tumblr.com, blog.westelm.com, media-cache-ec0.pinimg.com, blog.homedepot.com, s-media-cache-ak0.pinimg.com, blogremobilia.com, urbanvillagedesign.co.uk

 

Související články

Jak na perfektní dekorační poličky

Jak na perfektní dekorační poličky

23.6.2018 | StanislavaV | Dekorace

Poličky vypadají opravdu perfektně na prázdných stěnách. Ovšem kromě praktické mohou plnit také estetickou funkci. Je třeba si jen umět s poličkami po... Celý článek

Moderní obrazy do obývacího pokoje

Moderní obrazy do obývacího pokoje

19.6.2018 | StanislavaV | Dekorace

V tomto článku se budeme zabývat obrazy. Proč je dobré si je pořídit? Na co si dát pozor při výběru? Jaké jsou možnosti? To se dozvíte v tomto článku.... Celý článek

Interiér v šachovém stylu: Inspirujte se královskou hrou

Interiér v šachovém stylu: Inspirujte se královskou hrou

27.5.2018 | StanislavaV | Dekorace

Šachy patří bezesporu mezi královskou hru, která bystří mozek i naše strategické uvažování. Šachový vzor je však velice elegantní a snadno se dá zakom... Celý článek

Máte připraveno na Velikonoce?

Máte připraveno na Velikonoce?

27.3.2018 | StanislavaV | Dekorace

Vytvořte nádhernou jarní tabuli s barevnými tulipány a elegantní stuhou nebo ji přidejte na vajíčka. Vložte voňavé květiny do vázy nebo proutěného koš... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii