Reklama

7 originálních komod, které vám oživí vaše bydlení

13.08.2018 | StanislavaV | Rubrika - Dekorace

Způsobů jak oživit vaše bydlení je mnoho. Můžete si vymalovat stěny, pořídit nový obraz od nějakého umělce, změnit květináčky nebo pořídit barevné závěsy a polštáře. Jsou to maličkosti, které během chvilky promění váš domov k nepoznání. Jsou to však i komody, drobný nábytek, který spousta z nás považuje jen za místo, kam uložíme spodní prádlo nebo jiné potřebné věci. Avšak i taková komoda může být velmi originální a zajímavě oživit naše domovy. Přesvědčte se sami.

7 originálních komod, které vám oživí vaše bydlení
Reklama

Komoda jako stvořená pro industriální styl

originální komoda

Ujíždíte si na industriálním stylu? Hledáte kousek, který bude sedět přesně pro tento styl. Oživí váš domov a bude mít dostatek místa pro uložení vašich nezbytností? Pak je tato komoda Lazare jako stvořená právě pro vás. Seženete ji okolo 699 euro v zahraničních e-shopech.

Black and white

originální komoda

Originální způsob jak dát staré komodě nový nádech. Snadno si takovou komodu vyrobíte ze staré obyčejné dřevěné komody. S trochou šikovných ruk a barev případně černobílé tapety máte zachvíli velmi podobný kousek. Originální komoda Gaïa stojí 250 liber.

Komoda nebo bar?

originální komoda

Tak zde se dá velmi polemozova. Musí se však uznat, že tato komoda je velmi originálně navržena a přizpůsobena pro menší byty. Snadno rozdělí pokoj na části a ještě k tomu má mnohá využití. Slouží jako úschovna pro vaše věci, barový stolek nebo menší pomyslná stěna, která dělí místnost.

Nádherná souhra barev

originální komoda

Zapomeňte na klasické jednobarevné skříňky. Pořiďte si do bytu opravdu originální kousek stejně jako komoda Blush, kterou seženete za 200 euro.

Sbírka šuplíků

originální komoda

Máte hodně šuplíků? Skvělý způsob, jak je zužitkovat je vytvořit z nich jedinečnou komodu jako je třeba komoda Picadilly, kterou seženete za 420 euro. Pokud však máte doma několik šuplíků, kousek překližky a šikovné ruky, jistě takovou velmi podobnou komodu vyrobíte i sami doma a k tomu za nižší cenu.

Inspirováno cestovateli

originální komoda

Milujete cestování? Jistě oceníte komodu, jako stvořenou pro všechny cestovatele a turisty. Skvělý tip na další DIY nápad. Pokud vlastníte několik starých kufrů, které ještě pamatují vaše prarodiče, sestavte je pěkně na sebe do podobné komody. Pamatujte však, že pokud chcete do spodního kufříku uložit často používané věci, budete vrchní šuplíky muset neustále oddělávat. Možná přeci jen tato komoda složí více jako estetický prvek, než ten praktický.

I stáří může být originální

originální komoda

Komoda jako ze zámeckého zámku? Skvělá příležitost pro umělce a barvy, které takové komodě vdechnou originalitu a jas jednadvacátého století. Komodu Neon seženete za 399 euro.  

 

Zdroj fotografií: s-media-cache-ak0.pinimg.com, maisonsdumonde.com, urbulences-deco.fr

 

Reklama
Reklama

Související články

Velikonoční výzdoba v provence stylu

07.04.2020 | Dekorace

Bílý dřevěný nábytek s náznakem patiny, poličky plné porcelánu po babičce a dalších květovaných dekorací, levandule na hrníčkách, polštářích i ve… Celý článek

Velikonoční dekorace, které oživí i váš jídelní stůl

07.04.2020 | Dekorace

Velikonoce jsou nejvíce oslavovaným křesťanským svátkem, který oslavuje zmrtvýchvstání Ježíše Krista. Mimo jiné, s Velikonoci jsou spojovány i… Celý článek

Jarní dekorace na dveře

07.04.2020 | Dekorace

S jarem a nadcházejícími Velikonocemi k nám přichází i záplava působivých dekorací, které umí během okamžiku změnit celkové působení daného místa. Ve… Celý článek

Díky galanterii zútulníte i vyzdobíte váš domov za pár korun

22.11.2019 | Dekorace

Nejen teď, v předvánočním čase, ale během celého roku, nacházíme spousty příležitostí, pro něž chceme své byty a domy krásně nazdobit. K dekoracím… Celý článek

Reklama
Reklama