Reklama

Bílé variace

04.03.2014 | časopis Náš útulný byt | Rubrika - Dekorace

Snad žádná barva tolik nevybízí ke kombinování. Škála smetanových odstínů s béžovými, světle hnědými nebo přírodními doplňky je sázka na jistotu.

Bílé variace
Reklama

Bílá barva evokuje dojem čistoty a v ložnici s krémovou tapetou působí uklidňujícím dojmem. (595 Kč/ role, A. S. Création)


Do toaletní taštičky schováte šminky, sponky do vlasů, případně svou sbírku dívčích pokladů či vzácných suvenýrů z dovolené. (530 Kč, Lisbeth Dahl)


Plyšový medvídek se umí proměnit v praktickou rukavici se škrabkou na zasněžená nebo zamrzlá okénka u auta. (299 Kč, Butlers)


S TRADICÍ
Doba, kdy bílá vládla zejména minimalistickým interiérům, patří minulosti. Série bílého stylového nábytku z masivního dřeva nebo s lakovanou MDF deskou najdeme u mnoha prodejců (Anglická sezóna, Interiér de l’ Art, Ma Maison, IKEA).


V hranatém stojánku vyniknou světlé i pestré ubrousky. Přidržuje je ozdobné keramické závaží s vytlačeným reliéfem. (245 Kč, IHR)


Dokonalá napodobenina orchideje má výhodu, že se o ni nemusíte starat, a přesto bude vypadat jako živá. (725 Kč, SIA)

 

Zdroj: Náš útulný byt

Reklama
Reklama

Související články

Velikonoční výzdoba v provence stylu

07.04.2020 | Dekorace

Bílý dřevěný nábytek s náznakem patiny, poličky plné porcelánu po babičce a dalších květovaných dekorací, levandule na hrníčkách, polštářích i ve… Celý článek

Velikonoční dekorace, které oživí i váš jídelní stůl

07.04.2020 | Dekorace

Velikonoce jsou nejvíce oslavovaným křesťanským svátkem, který oslavuje zmrtvýchvstání Ježíše Krista. Mimo jiné, s Velikonoci jsou spojovány i… Celý článek

Jarní dekorace na dveře

07.04.2020 | Dekorace

S jarem a nadcházejícími Velikonocemi k nám přichází i záplava působivých dekorací, které umí během okamžiku změnit celkové působení daného místa. Ve… Celý článek

Díky galanterii zútulníte i vyzdobíte váš domov za pár korun

22.11.2019 | Dekorace

Nejen teď, v předvánočním čase, ale během celého roku, nacházíme spousty příležitostí, pro něž chceme své byty a domy krásně nazdobit. K dekoracím… Celý článek

Reklama
Reklama