Díky galanterii zútulníte i vyzdobíte váš domov za pár korun

22.11.2019 | PR článek | Rubrika - Dekorace

Nejen teď, v předvánočním čase, ale během celého roku, nacházíme spousty příležitostí, pro něž chceme své byty a domy krásně nazdobit. K dekoracím často slouží květiny a věnce, polštářky, ozdoby na okna, dveře, a podobně. Pomoci s výzdobou nám můžou i nejrůznější drobnosti z galanterie, které našijeme na závěsy, ozdobíme jimi ubrus, prostírání, vytvoříme originální přehoz na gauč či postel a mnohé další.

Díky galanterii zútulníte i vyzdobíte váš domov za pár korun
Reklama

Stejně tak ale můžeme chtít ozdobit oblečení, které je bez příkras běžné. Díky korálkům, stuhám, flitrům… může být zcela jiné, a to jak pro Vánoční využití, tak třeba na narozeninovou párty či Silvestrovskou oslavu.

 

V galanterii najdete mnohé

 

Jestliže máte galanterie spjaté především s potřebami určenými pro látání, opravování zipů, vyšívání, pletení… nechte se vyvést z omylu. Najdete tady spoustu zdánlivých drobností, které však mají velkou sílu. Díky nim během chvíle a s malou investicí proměníte váš domov ve sváteční místo.

Kupříkladu do dětského pokoje se skvěle hodí třásně. Ať už je našijete na závěs, přehoz postele nebo připevníte na okraj lampičky, pokojíku dodají novou atmosféru. Pro kluka můžete zvolit 12 cm třásně semiš brown, pro holčičku pak 12 cm třásně semiš cacao.

K dispozici jsou zde ale i mnohé látky. Dekorační látky, které můžete najít i pod názvem canvas, lze využít k výrobě patchworkových děl, také jutu, umělou koženku, kůži, úpletoviny… Ať už chcete vyrobit velký sedák naplněný polystyrenovými kuličkami potažený úpletovinou, ušít podsedáky do kuchyně, vyrobit závěs na vrchní postel patrové postele, aby dítě mělo soukromí či cokoli jiné, vyberete si z nabídky jednobarevných i pestrých moderních látek.

 

Vše na jednom místě

 

Kvalitní galanterie vám nabídne širokou škálu zboží, dobré ceny, zajímavé akce, výborný servis. To vše přináší galanterie Bubulakovo. Látky jak do interiéru, tak exteriéru, galanterii – stuhy, bambule, brzdičky, druky, flitry, polokroužky… také návody, jak co ušít, postupy, rady… Vyberte si zboží, které vám dovolí uplatnit vaši kreativitu a snadno a rychle pozměnit interiér k lepšímu.

Reklama
Reklama

Související články

Velikonoční výzdoba v provence stylu

07.04.2020 | Dekorace

Bílý dřevěný nábytek s náznakem patiny, poličky plné porcelánu po babičce a dalších květovaných dekorací, levandule na hrníčkách, polštářích i ve… Celý článek

Velikonoční dekorace, které oživí i váš jídelní stůl

07.04.2020 | Dekorace

Velikonoce jsou nejvíce oslavovaným křesťanským svátkem, který oslavuje zmrtvýchvstání Ježíše Krista. Mimo jiné, s Velikonoci jsou spojovány i… Celý článek

Jarní dekorace na dveře

07.04.2020 | Dekorace

S jarem a nadcházejícími Velikonocemi k nám přichází i záplava působivých dekorací, které umí během okamžiku změnit celkové působení daného místa. Ve… Celý článek

Malování podle čísel jako dekorace do bytu i zábava

16.08.2019 | Dekorace

Malování je perfektní způsob, jak trávit volný čas, protože je to koníček, u kterého se dokonale odreagujete a aspoň na chvíli zapomenete na… Celý článek

Reklama
Reklama