Jarní dekorace na dveře

09.04.2019 | StanislavaV | Rubrika - Dekorace

S jarem a nadcházejícími Velikonocemi k nám přichází i záplava působivých dekorací, které umí během okamžiku změnit celkové působení daného místa. Ve dnešním článku se podíváme na malou dekorační inspiraci, tentokrát na jarní dekorace na dveře.

Jarní dekorace na dveře
Reklama

Košíček plný zeleně

Pokud máte doma jednoduchý barevný košíček, stačí jej nějak zajímavě vyzdobit. Co do něj třeba zasadit trochu zeleně a tulipánů? Když přidáte i trochu vajíček, máte dekoraci nejen na dveře, ale i na velikonoční stůl.

Jarní dekorace na dveře

Věnec s motýlky

Motýlci jsou jasným symbolem jara. Vzhledem k tomu, jak moc barevní umí být, není divu, že si je lidé spojují i s jarními dekoracemi. Pořiďte si i vy obyčejný proutěný věnec, přidělejte motýlky z plastu, papíru či krajky a krásná dekorace je na světě.

Jarní dekorace na dveře

Věnec z bavlnky

Máte doma nevzhledný polystyrenový věnec a zbytky barevných bavlnek? Pak neváhejte! Jeden konec bavlnky přilepte k věnci. Ten pak začněte obmotávat bavlnkami dle vlastního vkusu a chuti. Poté stačí přidat motýlka nebo kytičku.

Jarní dekorace na dveře

Písmeno

Tato dekorace je vhodná jak na vchodové, tak i interiérové dveře. Stačí si udělat z kartonu či plastu vámi zvolené písmeno (u dveří do pokojíčku písmeno jména dítěte) a to poté vyzdobit.

Jarní dekorace na dveře

Jednoduchá dekorace z vajec

Pokud vás na tvoření moc neužijete, ale i přesto chcete mít krásně laděné vchodové dveře, kupte si několik malých plastových velikonočních vajec a ty navlečte na provázek do tvaru věnce (většího vejce).

Jarní dekorace na dveře

Elegantní věnec na dveře

Ne každý má rád záplavu barev. Pro ty, kterým lahodí více jednoduchost a elegance, doporučujeme vytvoření jednoduchého proutěného věnce, k němuž stačí přidat trochu květin.

Jarní dekorace na dveře

Trochu jiná konev

Konev nemusí sloužit nutně jen na zalévání. Ba naopak – použít ji můžete i jako vázičku na dveře. Stačí najít menší konvičku, natřít ji hezkou barvou a nastrkat do ní kytičky, případně vajíčka na špejli.

Jarní dekorace na dveře

Kytice na dveřích

Další neobvyklou dekorací může být kytice, kterou stačí pevně uchytit na dveře.

Jarní dekorace na dveře

Věnec plný přírody

Pokud máte rádi přírodu, můžete si vytvořit i věnec čistě jen z přírodních materiálů. Zajděte si třeba do lesa nebo na louku. Tam si nasbírejte barevné kytičky, klidně je nasušte a ozdobte s nimi věnec.

Jarní dekorace na dveře

Zdroj:architectureartdesigns.com

 

Reklama
Reklama

Související články

Milujete šarm Francie? Zkuste si jej vnést i do svých domovů

03.06.2019 | Dekorace

Francouzům jako takovým, zejména pak Francouzkám, nemůžeme odepřít jedno. Mají vkus. A to nejen co se týče gastronomie a oblékání, nýbrž i co se týče… Celý článek

Barvou roku je odstín living coral. Jak s ním v interiéru pracovat?

30.05.2019 | Dekorace

Každým rokem se vyhlašují nejrůznější trendy pro daný rok. To samé platí i u barev. Samotnému vyhlášení každého trendu však předchází různé výzkumy,… Celý článek

I vzory v interiéru lze kombinovat

29.05.2019 | Dekorace

Každý interiér potřebujete čas od času menší osvěžení. Ať už v podobě nových interiérových dekorací, textilií nebo výmalby. Napadlo vás ale někdy,… Celý článek

Máte připraveno na Velikonoce?

14.04.2019 | Dekorace

Vytvořte nádhernou jarní tabuli s barevnými tulipány a elegantní stuhou nebo ji přidejte na vajíčka. Vložte voňavé květiny do vázy nebo proutěného… Celý článek

Reklama
Reklama