Reklama

Jarní dekorace na dveře

07.04.2020 | StanislavaV | Rubrika - Dekorace

S jarem a nadcházejícími Velikonocemi k nám přichází i záplava působivých dekorací, které umí během okamžiku změnit celkové působení daného místa. Ve dnešním článku se podíváme na malou dekorační inspiraci, tentokrát na jarní dekorace na dveře.

Jarní dekorace na dveře
Reklama

Košíček plný zeleně

Pokud máte doma jednoduchý barevný košíček, stačí jej nějak zajímavě vyzdobit. Co do něj třeba zasadit trochu zeleně a tulipánů? Když přidáte i trochu vajíček, máte dekoraci nejen na dveře, ale i na velikonoční stůl.

Jarní dekorace na dveře

Věnec s motýlky

Motýlci jsou jasným symbolem jara. Vzhledem k tomu, jak moc barevní umí být, není divu, že si je lidé spojují i s jarními dekoracemi. Pořiďte si i vy obyčejný proutěný věnec, přidělejte motýlky z plastu, papíru či krajky a krásná dekorace je na světě.

Jarní dekorace na dveře

Věnec z bavlnky

Máte doma nevzhledný polystyrenový věnec a zbytky barevných bavlnek? Pak neváhejte! Jeden konec bavlnky přilepte k věnci. Ten pak začněte obmotávat bavlnkami dle vlastního vkusu a chuti. Poté stačí přidat motýlka nebo kytičku.

Jarní dekorace na dveře

Písmeno

Tato dekorace je vhodná jak na vchodové, tak i interiérové dveře. Stačí si udělat z kartonu či plastu vámi zvolené písmeno (u dveří do pokojíčku písmeno jména dítěte) a to poté vyzdobit.

Jarní dekorace na dveře

Jednoduchá dekorace z vajec

Pokud vás na tvoření moc neužijete, ale i přesto chcete mít krásně laděné vchodové dveře, kupte si několik malých plastových velikonočních vajec a ty navlečte na provázek do tvaru věnce (většího vejce).

Jarní dekorace na dveře

Elegantní věnec na dveře

Ne každý má rád záplavu barev. Pro ty, kterým lahodí více jednoduchost a elegance, doporučujeme vytvoření jednoduchého proutěného věnce, k němuž stačí přidat trochu květin.

Jarní dekorace na dveře

Trochu jiná konev

Konev nemusí sloužit nutně jen na zalévání. Ba naopak – použít ji můžete i jako vázičku na dveře. Stačí najít menší konvičku, natřít ji hezkou barvou a nastrkat do ní kytičky, případně vajíčka na špejli.

Jarní dekorace na dveře

Kytice na dveřích

Další neobvyklou dekorací může být kytice, kterou stačí pevně uchytit na dveře.

Jarní dekorace na dveře

Věnec plný přírody

Pokud máte rádi přírodu, můžete si vytvořit i věnec čistě jen z přírodních materiálů. Zajděte si třeba do lesa nebo na louku. Tam si nasbírejte barevné kytičky, klidně je nasušte a ozdobte s nimi věnec.

Jarní dekorace na dveře

Zdroj:architectureartdesigns.com

 

Reklama
Reklama

Související články

Velikonoční výzdoba v provence stylu

07.04.2020 | Dekorace

Bílý dřevěný nábytek s náznakem patiny, poličky plné porcelánu po babičce a dalších květovaných dekorací, levandule na hrníčkách, polštářích i ve… Celý článek

Velikonoční dekorace, které oživí i váš jídelní stůl

07.04.2020 | Dekorace

Velikonoce jsou nejvíce oslavovaným křesťanským svátkem, který oslavuje zmrtvýchvstání Ježíše Krista. Mimo jiné, s Velikonoci jsou spojovány i… Celý článek

Díky galanterii zútulníte i vyzdobíte váš domov za pár korun

22.11.2019 | Dekorace

Nejen teď, v předvánočním čase, ale během celého roku, nacházíme spousty příležitostí, pro něž chceme své byty a domy krásně nazdobit. K dekoracím… Celý článek

Malování podle čísel jako dekorace do bytu i zábava

16.08.2019 | Dekorace

Malování je perfektní způsob, jak trávit volný čas, protože je to koníček, u kterého se dokonale odreagujete a aspoň na chvíli zapomenete na… Celý článek

Reklama
Reklama