Reklama

Klobouky? Ozdoba naší hlavy, ale i stěn!

30.09.2018 | StanislavaV | Rubrika - Dekorace

Milujete klobouky a máte jich už opravdu velmi mnoho ve skříni? Co je rozmístit trochu po vašem bytě? Určitě se vám zalíbí jedinečný design, který klobouky vykouzlí na vašich stěnách. Ozvláštní interiér a dodají mu jedinečný vzhled.

Klobouky? Ozdoba naší hlavy, ale i stěn!
Reklama

Zavěšeny na stěnách

Velmi jednoduchým řešením, jak vystavit vaši hromadu klobouků je pověsit je na hřebík. Na prázdnou stěnu v nějakém pokoji zatlučte pár hřebíků, na něž umístíte vaše klobouky v libovolné kompozici. Nebuďte střídmí, a vsaďte na pestré barvy klobouků, které vystavíte na neutrálním podkladu vaší stěny.

dekorace z klobouků

Místo věnce slamák

Chystáte se na jarní dekorace vašich dveří? Připravujete si už korpus na velikonoční věnec? Zapomeňte letos na klasický věnec a vyměňte jej za originální slamák, který ozdobíte umělými květinami.

dekorace z klobouků

Jako v butiku

Vystavte si vaše klobouky společně s kabelkami nebo pásky do pěkné policové skříňky nebo třeba do starší zrenovované vitríny po babičce. Přidejte pár šátků nebo korále a police se mohou proměnit v část malého butiku, který jste si odnesla domů.

dekorace z klobouků

Místo tapet klobouky

Máte jich opravdu tolik, že zaberou celou jednu stěnu? Chtěli jste malovat, ale ještě jste se do toho nepustili? Zkuste místo barev vzít několik hřebíků, které zatlučete na stěnu tak, aby vám  klobouky pokryly celou stěnu. Originální stěna z klobouků bude vypadat velmi pěkně a jistě vám ji každý pochválí.

dekorace z klobouků

Zarámujte je

I jeden klobouk postačí k dokonalé dekoraci na stěnu. Jednoduše jej prostě zarámujte a vytvořte si tak svůj originální a jedinečný 3D obraz.

dekorace z klobouků

 

Juju klobouky jako stvořené pro dekorace

Neschovává vaše sbírka klobouků náhodou nádherné juju klobouky? Takové které jsou jako stvořené právě pro dekorace na stěnách? Neschovávejte je v krabicích nebo ve skříních, vystavte je na pěkně viditelné místo.

dekorace z klobouků

Co si na to posvítit?

Poslední možnou dekorací je například originální lustr nebo stolní lampa, kterou můžete vytvořit z vaší jedinečné sbírky klobouků.

dekorace z kobouků

 

Zdroj fotografií: apartmenttherapy.com, chairish.com, ohyeahmorigirl.tumblr.com, stylebeatblog.com, studiodiy.com, etsy.com, industrialdesignideas.tumblr.com/

 

Reklama
Reklama

Související články

Velikonoční výzdoba v provence stylu

07.04.2020 | Dekorace

Bílý dřevěný nábytek s náznakem patiny, poličky plné porcelánu po babičce a dalších květovaných dekorací, levandule na hrníčkách, polštářích i ve… Celý článek

Velikonoční dekorace, které oživí i váš jídelní stůl

07.04.2020 | Dekorace

Velikonoce jsou nejvíce oslavovaným křesťanským svátkem, který oslavuje zmrtvýchvstání Ježíše Krista. Mimo jiné, s Velikonoci jsou spojovány i… Celý článek

Jarní dekorace na dveře

07.04.2020 | Dekorace

S jarem a nadcházejícími Velikonocemi k nám přichází i záplava působivých dekorací, které umí během okamžiku změnit celkové působení daného místa. Ve… Celý článek

Díky galanterii zútulníte i vyzdobíte váš domov za pár korun

22.11.2019 | Dekorace

Nejen teď, v předvánočním čase, ale během celého roku, nacházíme spousty příležitostí, pro něž chceme své byty a domy krásně nazdobit. K dekoracím… Celý článek

Reklama
Reklama