Reklama

Květiny, které vydrží roky bez vody

20.09.2018 | StanislavaV | Rubrika - Dekorace

Trávíte doma velmi málo času? Občas zapomenete na vaše květiny a když už si vzpomenete jsou téměř celé seschlé? Oživte svůj domov květinami, které nikdy neuschnout, přitom vám budou dělat ozdobu velmi dlouho.

Květiny, které vydrží roky bez vody
Reklama

Květiny z papíru vám vydrží

Vše co potřebujete na výrobu těchto nádherných květin je trocha zelené čtvrtky, nůžky, lepidlo a šikovné ruce na skládání. Jak na výrobu papírových kaktusů se můžete podívat v následujícím videu:

papírové květiny

Bezpečnost pro děti

Překrásné barevné kaktusy se budou nádherně vyjímat v dětských pokojících. Už nemusíte mít strach, že by si dítko zarazilo trn do prstíku. Tyto kaktusy jsou velmi bezpečné a originální. Vybrat si můžete z široké škály barev. Nechte promluvit svoji fantazii.

 

papírové květiny

Metalické barvy jsou moderní

Letošním hitem jsou metalické barvy, tak proč nemít doma metalické rostliny? V nádherných černobílých květináčcích budou okrasou vašeho interiéru.

 

papírové květiny

Chcete větší?

Není problém si také vytvořit o něco větší papírové květiny jako jsou třeba dracény, fíkusy nebo palmy. Podívejte se na video postupu výroby papírové bonsaje.

papírové květiny

Vždy překrásná

Milujete bohaté popínavé nebo převislé květiny? Nedaří se jim však v podmínkách vašeho domova? Papírové květiny nepotřebují sluníčko, vodu ani péči. Jednoduše je vyrobíte a umístíte na jejich místo. Vždy budou překrásné, nádherně zelené a bohaté.

 

papírové květiny

Jako skutečné

Pokud si dáte skutečně záležet mohou papírové rostlinky vypadat jako ty skutečné. Dnes seženete v papírnictví mnoho barevných tónů zelené barvy. Najděte ten pravý, dolaďte jej podle skutečné rostlinky a zasaďte do nového květináče. A další výhoda. Tyto rostlinky nepotřebují ani hlínu, takže ušetříte za další pytle nové zeminy.

 

papírové květiny

 

Zdroj fotografií: brit.co

 

Reklama
Reklama

Související články

Velikonoční výzdoba v provence stylu

07.04.2020 | Dekorace

Bílý dřevěný nábytek s náznakem patiny, poličky plné porcelánu po babičce a dalších květovaných dekorací, levandule na hrníčkách, polštářích i ve… Celý článek

Velikonoční dekorace, které oživí i váš jídelní stůl

07.04.2020 | Dekorace

Velikonoce jsou nejvíce oslavovaným křesťanským svátkem, který oslavuje zmrtvýchvstání Ježíše Krista. Mimo jiné, s Velikonoci jsou spojovány i… Celý článek

Jarní dekorace na dveře

07.04.2020 | Dekorace

S jarem a nadcházejícími Velikonocemi k nám přichází i záplava působivých dekorací, které umí během okamžiku změnit celkové působení daného místa. Ve… Celý článek

Díky galanterii zútulníte i vyzdobíte váš domov za pár korun

22.11.2019 | Dekorace

Nejen teď, v předvánočním čase, ale během celého roku, nacházíme spousty příležitostí, pro něž chceme své byty a domy krásně nazdobit. K dekoracím… Celý článek

Reklama
Reklama