Oživte jakoukoli místnost plakátem se zajímavým motivem

26.06.2017 | PR článek | Rubrika - Dekorace

Uvažujete, že váš interiér změníte a nehodláte investovat nijak horentní sumy. Není zapotřebí kompletně přemalovat a nakoupit nové vybavení v čele s nábytkem. Postačit mohou i zdánlivě kosmetické změny, které dokážou vytvořit velmi příjemný prostor se vším všudy. Pomoct vám v tomto ohledu mohou stylové a elegantní plakáty. Že nevíte, co si pod nimi můžete představit? Zapomeňte na tradiční Večerníček o klukovi z plakátu, který lepil různá oznámení na plakátech. I když, možná i takové motivy mohou být třeba v dětském pokoji vkusné a poutavé. Co všechno tedy mohou plakáty nabídnout a v jakých místnostech dokážou vytvořit kouzelnou atmosféru. Na tyto a mnohé další otázky se pokusíme najít adekvátní odpovědi v tomto článku.

Oživte jakoukoli místnost plakátem se zajímavým motivem
Reklama

myloview.cz/plakaty/

 

 

Moře, hory, příroda

Milujete netknutá místa, která slibují nádherné pohledy na přírodní skvosty? Pokud ano, můžete si tyto krásné scenérie dopřát i přímo u vás doma. Zasněžené vrcholky hor mohou lákat třeba k lyžovačce v zimních měsících anebo k ochlazení v létě, když je venku teplota i přes 30 stupňů Celsia. Naopak v zimě se můžete ohřát pohledem na mořské břehy, šplouchající vlnky a silně svítící sluníčko schopné ohřát kosti kohokoli. Pokud si v obývacím pokoji nainstalujete na jednu ze zdí velký plakát třeba s fotografií národního parku. Pestré barvy laděné do zeleného odstínu a spousta zvířat. Přesně takto může vypadat plakát s motivem tropického deštného lesa. Trochu jemněji vypadají standardní lesy spadající do mírného klimatického pásu.

 

Usínejte jako v bavlnce

 

A co do ložnice? Motivů se najde obrovské množství! Co třeba vyobrazení měsíce doplněného o smrákající se oblohu a tmavý strom. Takováto ponurá, nicméně nikoli bizarní scenérie vypadá v ložnici hezky a usínání se může stát mnohem rychlejším a příjemnějším. Stejně tak do ložnice mohou patřit zajímavé erotické pózy lidí. Siluety postav se zajímavými barevnými kompozicemi vypadají neotřele a vyvolávají dojem romantiky, dálky, lásky a lidského porozumění. Pokud hodláte spíše snít a myslet na některé zajímavé věci, klidně si zvolte i abstrakce. Právě ony pomáhají nalézt ten správný nápad.

 

 

myloview.cz/plakaty/podle-interieru/kuchyn/

 

Ke kuchyni patří jídlo a pití

 

I kuchyňský prostor musí být co nejvíce osobitý. Právě proto je vhodné jej dokonale oživit třeba obrázky s motivy jídla a dobrého pití. Takové rozkrájené granátové jablíčko vypadá v kontrastu s hezkou utěrkou a jinými kuchyňskými komponenty moc hezky. Zajímavé jsou také plakáty s příbory. Ty ve zvětšené podobě budí příjemný dojem a dokreslují celkový design kuchyňského prostředí. Pokud spíše tíhnete ke kávě, není problém volit i menší obrázky s nápisy Cofee a tradičními obrázky. A co taková skořice ve zvětšené podobě? Když se kombinuje její klasická a mletá podoba, vypadá celý komplet neotřele.      

A co patří ke koupelně?

 

Ač by se mohlo na první pohled zdát, že v koupelně si vystačíte pouze s obložením a vhodně řešenými zařizovacími předměty, není to úplně pravda. Skutečně. Vana, sprchový kout, vhodně elegantně a funkčně řešené umyvadlo. To mnohým z nás stačí. Doplnění celého kompletu o vkusné plakáty se ovšem stoprocentně vyplatí také. A jaké motivy do koupelny volit? Poměrně něžně působí spoře oblečené ženy, které jsou nějakým způsobem propojené s vodou, koupáním a motivy, jež prostě a jednoduše patří k vykonávání každodenní hygieny. Hezké jsou i momentky, na nichž je zachycena voda z různých pohledů. Kapky působí romanticky. Důraz na detail se do koupelny náramně hodí. Zapomenout nemůžeme ani na obrázky mušlí a jiné motivy pojící se s vodou. Ty do koupelny prostě a jednoduše patří.

 

 

Velké, nebo malé plakáty?

 

To už je v podstatě úplně jedno. Skutečnost je ovšem taková, že současná doba je podřízena minimalismu. Pokud tedy volíte malé plakáty do vkusně vymalovaného pokoje se zajímavým nábytkem, celkový komplet vypadá moc hezky a vkusně. Barevně se navíc často dokážete trefit do těch správných odstínů, jež spolu mohou dokonale korespondovat. Ať už potřebujete jakékoli plakáty, na myloview.cz si určitě vyberete. 
 

Reklama
Reklama

Související články

Velikonoční výzdoba v provence stylu

07.04.2020 | Dekorace

Bílý dřevěný nábytek s náznakem patiny, poličky plné porcelánu po babičce a dalších květovaných dekorací, levandule na hrníčkách, polštářích i ve… Celý článek

Velikonoční dekorace, které oživí i váš jídelní stůl

07.04.2020 | Dekorace

Velikonoce jsou nejvíce oslavovaným křesťanským svátkem, který oslavuje zmrtvýchvstání Ježíše Krista. Mimo jiné, s Velikonoci jsou spojovány i… Celý článek

Jarní dekorace na dveře

07.04.2020 | Dekorace

S jarem a nadcházejícími Velikonocemi k nám přichází i záplava působivých dekorací, které umí během okamžiku změnit celkové působení daného místa. Ve… Celý článek

Díky galanterii zútulníte i vyzdobíte váš domov za pár korun

22.11.2019 | Dekorace

Nejen teď, v předvánočním čase, ale během celého roku, nacházíme spousty příležitostí, pro něž chceme své byty a domy krásně nazdobit. K dekoracím… Celý článek

Reklama
Reklama