Reklama

Police jako od bytového návrháře

22.10.2018 | StanislavaV | Rubrika - Dekorace

Chtěli byste police jako od bytového návrháře? Nádherné, originální poličky pro vaše dekorace, fotografie či dekorační předměty? Inspirujte se v tomto článku a zjistěte, že vyrobit si takové police můžete i vy sami doma a to za minimum ceny, než za kterou byste je pořídili v obchodě.

Police jako od bytového návrháře

Co budete potřebovat

Na výrobu takových poliček budete potřebovat jeden balík lékařských špachtlí, papír, tužku, lepidlo, štětec a libovolnou barvu. Velmi pěkná je žlutá, hnědá nebo šedá.

 

dekorační police

Jak budeme postupovat

Vezměte si papír a tužku. Načrtneme si první tvar budoucí poličky. Líbí se vám mnohoúhelníky? Vytvořte si polici ve tvaru šestiúhelníku, čtyřúhelníku, trojúhelníků či jakéhokoliv jiného tvaru. Výběr je na vás. Vám se musí výsledná polička líbit.

Pokud máte vybraný a nakreslený tvar na papíře. Můžete přejít k výrobě poličky.

dekorační police

Vezměte si špachtle a položte špachtle na strany A, jako je to na obrázku. Poté kápněte trochu lepidla na každý konec špachtle a přilepte na konce špachtle B. Celý postup stále opakujte dokola, střídejte stranu A se stranou B, dokud nebudete mít požadovanou tloušťku police. Ideální je 15 - 17 řad.

dekorační police

Když jste s tloušťkou spokojeni, nechte vše pořádně zaschnout pod tíhou velké knihy. Jakmile lepidlo zaschne, můžete natřít vytvořenou polici jakoukoliv barvou a ze zadní strany připevnit očko pro zavěšení.

Závěrečné tvoření nechává prostor vaší fantazii

Pokud si takových polic vytvoříte více, můžete si z nich udělat zajímavou kompozici na stěně, přičemž každá police může mít jinou barvu i tvar. Inspirujte se fotografiemi od bytových návrhářů.

dekorační police

Zdroj fotografií: homebackyard.com, ispydiy.com

 

Související články

4 tipy na dekorace na dušičky

4 tipy na dekorace na dušičky

1.11.2018 | StanislavaV | Dekorace

Každý rok se 2. listopadu schází lidé na hřbitovy, aby uctili památku svých nejbližších zesnulých. S tím se pojí i to, že se zdobí hroby. Jaké květiny... Celý článek

Oživte svůj domov podzimními dekoracemi

Oživte svůj domov podzimními dekoracemi

23.10.2018 | StanislavaV | Dekorace

Léto už nám řeklo sbohem. Vítej podzime! Oživte své domovy krásnou barevnou výzdobou. Inspirujte se přírodou a otiskněte její barvy na vašem ložním po... Celý článek

Metamorfózy zdí: Pusťte se do nich!

Metamorfózy zdí: Pusťte se do nich!

12.10.2018 | StanislavaV | Dekorace

Přejete si oživit váš byt a dodat zdím šmrnc? Pak si přečtete tento článek. Dozvíte se, co jsou metamorfózy zdí, jaké jsou možnosti, a inspirujte se j... Celý článek

Příbory jako ozdoba stolu

Příbory jako ozdoba stolu

8.10.2018 | StanislavaV | Dekorace

Hodláte kupovat nové příbory? Poradíme vám, jaké vybrat, jaké jsou aktuální trendy a jak o ně posléze pečovat. Přečtěte si naše tipy a doporučení! Spr... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii