Reklama

Retro doplňky v hlavní roli

20.02.2017 | StanislavaV | Rubrika - Dekorace

Nahlédněte s námi do nádherných interiérů, krásných prosvětlených bytů, které jsou vybaveny těmi nejskvostnějšími doplňky v nádherném a moderním retro stylu. Díky jednoduchým vychytávkám můžete mít i vy tak překrásné byty.

Retro doplňky v hlavní roli
Reklama

Kuchyně srdcem domova

retro doplňky v hlavní roli

Nádherné kuchyně v moderní bílé barvě oživí velký jídelní stůl pro celou rodinu. Aby kuchyně vypadala retro můžete ji doplnit designovými židličkami nebo praktickou lavicí, které se opět vracejí do módy. Také elektrospotřebiče, či osvětlení v moderním retro stylu vykouzlí tu správnou atmosféru. Nebojte se v kuchyni sáhnout po odvážných tapetách, jistě budete překvapeni jak skvěle se hodí do moderních kuchyní s prvky retra.

Zrcadlo, zradcadlo…

retro doplňky v hlavní roli

Zapomeňte na hranatá zrcadla a sáhněte raději po tom kulatém v rámu. Díky svému příjemnému kulatému tvaru se ve světle interiéru přímo vyjímá. Může vyset nad komodou v obývacím pokoji, na chodbě či v koupelně. Nezapomněli jste? Letos jsou moderní kovové doplňky, co tak zvolit rám zrcadla v měděné či bronzové barvě?

Domácí pracovna v novém podání

retro doplňky v hlavní roli

I pracovní koutek může dostat nový rozměr díky modernímu retro stylu. Oprašte starý psací stůl po babičce nebo vsaďte na pohodlné retro křeslo. Samozřejmě nezapomeňte vše sladit retro doplňky jako je stolní lampa či obrázky nebo nástěnné hodiny.

Už při vstupu je vidět jaký styl zde vládne

retro doplňky v hlavní roli

Nezapomínejte ani na předsíň. Jednoduchý malý stolík, doplněný o retro lampu vám poslouží na odkládání pošty nebo klíčů. Nádherné designové hodiny v retro stylu jsou krásným vyplněním prázdného místa na stěně.

Pryč s prázdnými stěnami

retro doplňky v hlavní roli

Preferujete ve svém interiéru bílé barvy na stěnách? Oživte je retro obrazy. Mohou to být zarámované plakáty filmových hvězd nebo zpěváků, umělecká díla, geometrické vzory nebo vaše fotografie v krásné černobílé barvě.

Nový kabát pro nábytek

retro doplňky v hlavní roli

Kvůli modernímu retro stylu nemusíte kupovat hned nový nábytek a měnit všechno ve svých bytech. Trocha fantazie a inspirace bohatě postačí. Starou komodu můžete oživit v retro duchu obyčejným nátěrem.

Myslete na doplňky

retro doplňky v hlavní roli

K retro stylu patří neodmyslitelně stylové doplňky jako jsou ratanové ošatky, misky, květináče, podnosy, polštáře, závěsy nebo koberečky. Dejte si při jejich výběru práci a zkuste vsadit také na drobné nezbytnosti v etno stylu jako jsou dřevěné konferenční stolky, taburety z přírodního materiálu nebo stylové dekorační polštáře či plédy. Spojením krásného moderního stylu, prvků retra a přírodního etno stylu můžete vykouzlit dokonalý vzhled pro svůj interiér.

 

Zdroj fotografií: pinterest.com

 

Reklama
Reklama

Související články

Velikonoční výzdoba v provence stylu

07.04.2020 | Dekorace

Bílý dřevěný nábytek s náznakem patiny, poličky plné porcelánu po babičce a dalších květovaných dekorací, levandule na hrníčkách, polštářích i ve… Celý článek

Velikonoční dekorace, které oživí i váš jídelní stůl

07.04.2020 | Dekorace

Velikonoce jsou nejvíce oslavovaným křesťanským svátkem, který oslavuje zmrtvýchvstání Ježíše Krista. Mimo jiné, s Velikonoci jsou spojovány i… Celý článek

Jarní dekorace na dveře

07.04.2020 | Dekorace

S jarem a nadcházejícími Velikonocemi k nám přichází i záplava působivých dekorací, které umí během okamžiku změnit celkové působení daného místa. Ve… Celý článek

Díky galanterii zútulníte i vyzdobíte váš domov za pár korun

22.11.2019 | Dekorace

Nejen teď, v předvánočním čase, ale během celého roku, nacházíme spousty příležitostí, pro něž chceme své byty a domy krásně nazdobit. K dekoracím… Celý článek

Reklama
Reklama