Reklama

V barvách podzimu

26.11.2013 | časopis Náš útulný byt | Rubrika - Dekorace

Pískovcový obklad působí solidně. Pokud se však nechceme do tak náročné práce sami pouštět, iluzi kamenů dokáže zdařile napodobit fototapeta značky Komar.

V barvách podzimu

Většina z nás považuje svůj domov za místo, které mu má poskytnout klidné zázemí. K vytvoření harmonického prostředí, jež by blahodárně působilo na naše smysly, je nejvhodnější škála teplých barev typických pro podzimní přírodu. Ideální je využití nábytku a doplňků z přírodních materiálů, které jsou příjemné na dotek a časem ještě získávají na kráse. Třešňové dřevo, měkké potahy z pravé kůže a různé drobnosti z keramiky, dekorace z kamínků nebo svíčky a náladové osvětlení, ale také vkusný bytový textil v hřejivých tónech – to vše funguje jako spolehlivý recept, jak se pohodlně zbavit starostí. Podobné vybavení je často spsíše dražší, nicméně je možné použít i akční letáky.

Kombinací sytě oranžové s tmavě hnědou vznikl barevně dokonale vyvážený interiér. (Hanák nábytek)

 

  

Ušlechtilé materiály, jako dubové parkety v odstínu Roble Autumn, obklad krbu Aluminio nebo dlažba Sahel v koupelně, vtiskly tomuto otevřenému podkrovnímu prostoru výjimečný charakter. (Porcelanosa)

Provázkové závěsy pomohou rozčlenit interiér. Jsou lehké a můžete je případně podle potřeby zkrátit. (Od 139 Kč, Neckermann)

 

Řada Manuela v dekoru jádrového buku splní sen o moderní a zároveň pohodlné ložnici. (Dvojlůžko: 6490 Kč, Kika)

 

Kuchyňská linka Furnier používá bezúchytkový systém nerezových lišt, aby mohla co nejlépe vyniknout dýhovaná dvířka z ořechu Noce Amador. (Atelier Pedro)

 
 

Související články

Moderní a svůdné závěsy

Moderní a svůdné závěsy

31.7.2012 | časopis Bydlení | Dekorace

Chcete rychle a originálně zařídit nebo proměnit domov a navíc zastínit okna? Inspirujte se aktuálním výběrem z nejzajímavějších letošních kolekcí záv... Celý článek

Oblékáme stěny

Oblékáme stěny

30.7.2012 | časopis Náš útulný byt | Dekorace

Pokud přemýšlíte o inovaci svého interiéru, je úprava stěn většinou tou nejjednodušší formou. Celý článek

Naše výroba

Naše výroba

4.5.2012 | časopis Náš útulný byt | Dekorace

Zkuste se při zařizování svého interiéru, ale i při jiných nákupech zamyslet nad tím, odkud všechny ty výrobky pocházejí. Získáte zas jiný pohled na v... Celý článek

Revoluce v interiérovém designu

Revoluce v interiérovém designu

27.3.2012 | časopis Panel Plus | Dekorace

V architektuře bylo údajně již všechno nové řečeno… Společnost J.A.P. ovšem dokázala i přes toto tvrzení přijít s Grafosklem - absolutní novinkou, kte... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii