Reklama

Vánoční trendy 2017, aneb návrat k matce přírodě

14.12.2017 | StanislavaV | Rubrika - Dekorace

Vánoce jsou už téměř za dveřmi a je nejvyšší čas připravit si vánoční ozdobičky, dekorace i stromeček. Vybrat ten nejpěknější dá totiž někdy docela hodně práce. Ale než se pustíte do samotného zdobení, představme si letošní trendy.

Vánoční trendy 2017, aneb návrat k matce přírodě
Reklama

Ledová královna

Hitem letošního roku je bílá barva. Je to krásná neutrální barva, která nám v tomto počasí připomíná sníh, který ovšem není úplně všude a v takovém množství, v jakém si ho pamatujeme z dětství.  

 

Ozdobte svůj vánoční stromeček bílými ozdobami. Přidat můžete také další jako jsou jemné odstíny pistáciové nebo mátové.

 

vánoční strome, trendy

Dobrou volbou je také fialová  

Nejste zrovna milovníci bílé barvy? Nevadí. Tuhle sezónu ovládla také fialová, a to ve všech odstínech. Krásná barva plná tajemství, magie a melancholie. Číší z ní skromnost, pokání i láska k lidem. Zaplňte touhle barvou své domovy.  

 

vánoční strome, trendy

Stromeček jedině živý

Zapomeňte letos na umělé stromečky. Tou správnou volbou jsou živé borovice, smrky či jedle. Takové krásné stromečky ozdobené trendy barvičkami rozzáří i ty nejnudnější pokoje. Děti z nich budou mít velkou radost, a i vy si vzpomenete na své dětství.

 

vánoční strome, trendy

Zpátky k matce přírodě

Nechcete jít s dobou a raději dáváte přednost přírodním materiálům? Máme pro vás poslední hit letošních Vánoc. Přírodní dekorace! Ať už šišky, ozdoby ze slámy, mechu či sušené plody. Takové překrásné dekorace vás nebudou stát žádné investice a vykouzlí ten nekrásnější stromeček nebo věnec na dveře.  

vánoční strome, trendy

A jak zabalit vánoční dárky si můžete přečíst zde: “Jak zabalit vánoční dárky - 12 překrásných tipů

 

Zdroj fotografií: lovegrowswild.com, i.pinimg.com, apartmenttherapy.com, homeyohmy.com, pixabay.com

 

Reklama
Reklama

Související články

Velikonoční výzdoba v provence stylu

07.04.2020 | Dekorace

Bílý dřevěný nábytek s náznakem patiny, poličky plné porcelánu po babičce a dalších květovaných dekorací, levandule na hrníčkách, polštářích i ve… Celý článek

Velikonoční dekorace, které oživí i váš jídelní stůl

07.04.2020 | Dekorace

Velikonoce jsou nejvíce oslavovaným křesťanským svátkem, který oslavuje zmrtvýchvstání Ježíše Krista. Mimo jiné, s Velikonoci jsou spojovány i… Celý článek

Jarní dekorace na dveře

07.04.2020 | Dekorace

S jarem a nadcházejícími Velikonocemi k nám přichází i záplava působivých dekorací, které umí během okamžiku změnit celkové působení daného místa. Ve… Celý článek

Díky galanterii zútulníte i vyzdobíte váš domov za pár korun

22.11.2019 | Dekorace

Nejen teď, v předvánočním čase, ale během celého roku, nacházíme spousty příležitostí, pro něž chceme své byty a domy krásně nazdobit. K dekoracím… Celý článek

Reklama
Reklama