Reklama

Zarámované umění, aneb 9 super tipů pro staré rámy

17.07.2018 | StanislavaV | Rubrika - Dekorace

Máte doma spoustu nevyužitých starých rámu, o kterých přemýšlíte, co s nimi? Poradíme vám skvělé tipy na dekorace ze starých rámů, které vám vykouzlí krásný a útulný domov.

Zarámované umění, aneb 9 super tipů pro staré rámy
Reklama

Rámečky v rámečku

DIY rámečky

Nikdo neřekl, že musí být na stěně jen jeden rám, který v sobě bude mít obraz. Krásně vypadá i kombinace velkého rámu, do kterého uložíte malé rámečky s vašimi fotografiemi. Výsledek vypadá jako dokonale uspořádaná koláž.

Dekorace do předsíně

DIY rámečky

Prázdná stěna v předsíni přímo vybízí k vystavení vašich fotografií a umístění zrcadla do krásného starožitného rámu. Oživte prázdnou stěnu, vašimi fotografiemi, aby hned při vstupu bylo jasné, že zde bydlí báječná rodinka.

Dary matky přírody

DIY rámečky

Máte po ruce stejně velké rámy? Využijte je a umístěte do nich pěknou větev, na kterou jste narazili po cestě při procházce. Výsledek bude stát za to a takový originální obraz můžete zavěsit třeba nad pohovku.

Slaďte barvy

DIY rámečky

Abyste vytvořili krásnou koláž na stěnu, natřete rámečky stejnou barvou. I když bude každý jiný, budou vypadat, že k sobě neodmyslitelně patří.

Výstava vašich děl

DIY rámečky

Vystavte si na stěnu svá díla. Ať už oblíbené fotografie, plakáty vašich oblíbenců, diplomy, certifikáty nebo vaši tvorbu. Váš byt je odrazem vaší osobnosti, tak proč neukázat všem, co umíte a co vás baví?

Mapa rodiny

DIY rámečky

Sehnat dneska samolepku na stěnu v jakémkoliv provedení není vůbec těžké. Proto zapátrejte na internetu a sežeňte si samolepku světa, kterou orámujete vašimi fotografiemi celé rodiny.

Dekorace do pokoje

DIY rámečky

Drobné rámečky, které jste ještě nepoužili, můžete využít jako dekorace. Postačí vám stojan na svíčku, na kterou rámeček připevníte tavnou pistolí. Vše sjednoťte stejnou barvou a do rámečku vložte vaše fotografie. Krásná a jednoduchá dekorace, která oživí každou polici.

Umění na stěně

DIY rámečky

I samotné rámy starých obrazů můžete využít k oživení vašich stěn. Natřete je zářivými barvami, které upoutají pozornost a v libovolné kombinaci je slepte tavnou pistolí. Celou koláž pak upevněte na stěnu.

Originální nástěnka

DIY rámečky

Velký rám obrazu můžete použít také jako nástěnku do vaší pracovny. Na rám pak z druhé strany připevněte pár provázků, na které pak pomocí kolíčků připevníte své úkoly, vzkazy nebo důležité kontakty. Dovnitř rámu pak můžete umístit také další obrazy, které nástěnku oživí.

 

Zdroj fotografií: https://cz.pinterest.com, https://www.etsy.com, https://blog.dormify.com/, https://www.melroseintl.com/, https://pinkpeonies.com/, https://wanelo.co, https://www.bloglovin.com,  https://theanastasiaco.com/, https://www.etsy.com, https://little-inspirations.blogspot.cz/

 

Reklama
Reklama

Související články

Velikonoční výzdoba v provence stylu

07.04.2020 | Dekorace

Bílý dřevěný nábytek s náznakem patiny, poličky plné porcelánu po babičce a dalších květovaných dekorací, levandule na hrníčkách, polštářích i ve… Celý článek

Velikonoční dekorace, které oživí i váš jídelní stůl

07.04.2020 | Dekorace

Velikonoce jsou nejvíce oslavovaným křesťanským svátkem, který oslavuje zmrtvýchvstání Ježíše Krista. Mimo jiné, s Velikonoci jsou spojovány i… Celý článek

Jarní dekorace na dveře

07.04.2020 | Dekorace

S jarem a nadcházejícími Velikonocemi k nám přichází i záplava působivých dekorací, které umí během okamžiku změnit celkové působení daného místa. Ve… Celý článek

Díky galanterii zútulníte i vyzdobíte váš domov za pár korun

22.11.2019 | Dekorace

Nejen teď, v předvánočním čase, ale během celého roku, nacházíme spousty příležitostí, pro něž chceme své byty a domy krásně nazdobit. K dekoracím… Celý článek

Reklama
Reklama