Masivní nábytek boduje

04.09.2012 | PR článek | Rubrika - Dětské pokoje

Není snadné se zorientovat v širokých nabídkách obchodních domů s nábytkem. Vybrat ten správný kus, co by splňující požadavky na design, cenu a kvalitu. Naštěstí už kompromisy dělat nemusíte. Nábytek z masivu plní všechny Vaše představy.

Masivní nábytek boduje
Reklama

foto: www.artspect.cz

Masivní nábytek dneška je naprosto ekologický, žádné dřevotřísky a formaldehydová lepidla. Díky moderním technologiím ve výrobě, již není zásadně ruční záležitostí. Stal se cenově dostupnějším a svůj účel plní dlouhá léta. A to je výsledek, který za své peníze jistě očekáváte. 

foto: www.artspect.cz

Dnes je důraz kladen na provedení a kvalitu. Dřevo chyby neodpouští. Práci s ním zvládají jenom odborníci a truhláři na slovo vzatí. Důkazem jsou velmi zdařilé realizace nejen kuchyní a obývacích stěn, ale také postelí a dalších i drobnějších kusů nábytku.

foto: www.artspect.cz

Specifickým nábytkem je právem nábytek pro ty nejmenší. Dětský pokoj je světem ratolestí po dlouhá léta. Ani náročné podmínky dětských her masivním nábytkem neotřesou, a přitom stále plní požadavky na bezpečnost a životní prostředí. A to není málo.

foto: www.artspect.cz

Trendem při výběru dětského nábytku je takzvaný rostoucí nábytek. Disponuje širokým polem různých nastavení a úprav, které se vždy bezpečně přizpůsobí věku každého dítěte. Již nemusíte každé dva roky kupovat nový stůl a židli. Jenom si vyberte tu pravou kombinaci výbavy a barev. Váš nový dětský nábytek se od teď jenom přizpůsobuje. Už žádné další investice.

 

foto: www.artspect.cz

Kde odpovídající nábytek koupit? Koukejte po tradici, referencích a přístupu. Na nábytek společnosti www.artspect.cz získáte 5 let záruku. Profesionální přístup a odborné poradenství. Každému klientovi se věnuje vyškolený pracovník a nechybí ani nákresy vizualizace rozsáhlejších projektů. Artspect respektuje přání klienta a je partnerem ve všech fázích od výkresů, až po samotnou dopravu a montáž. Prostě moderně.

 

foto: www.artspect.cz

Reklama
Reklama

Související články

Jak vybavit byt, v němž za chvíli bude i miminko?

07.02.2019 | Dětské pokoje

Miminko, to nejsou jen radosti, ale i starosti. Kromě těch, které se týkají přímo vašeho drobečka, jsou to i ty, které se zaměřují na vaše bydlení. K… Celý článek

Dětská postýlka v hlavní roli

12.11.2018 | Dětské pokoje

Malá miminka prospí zezačátku svého života velké množství času. U novorozeňat je to i celých 16 hodin za den. U starších miminek je to méně, ale… Celý článek

33 rad a tipů, jak zařídit pokoj pro děti

18.10.2018 | Dětské pokoje

Máte doma ratolesti nebo teprve čekáte přírůstek? Přemýšlíte jak jim zařídit dokonalý dětský pokojík, kam se vlezou postýlky, stolky či prostor pro… Celý článek

Jak zařídit pokoj pro miminko: 6 zásad, kterých byste se měli držet!

24.09.2018 | Dětské pokoje

Připravit se na příchod nového člena rodiny je pravá věda. A nejinak je tomu u zařizování pokoje pro miminko. Pokud má být nejen místem, kde miminko… Celý článek

Reklama
Reklama