Reklama

Masivní nábytek boduje

4.9.2012 | PR článek | Rubrika - Dětské pokoje

Není snadné se zorientovat v širokých nabídkách obchodních domů s nábytkem. Vybrat ten správný kus, co by splňující požadavky na design, cenu a kvalitu. Naštěstí už kompromisy dělat nemusíte. Nábytek z masivu plní všechny Vaše představy.

Masivní nábytek boduje

foto: www.artspect.cz

Masivní nábytek dneška je naprosto ekologický, žádné dřevotřísky a formaldehydová lepidla. Díky moderním technologiím ve výrobě, již není zásadně ruční záležitostí. Stal se cenově dostupnějším a svůj účel plní dlouhá léta. A to je výsledek, který za své peníze jistě očekáváte. 

foto: www.artspect.cz

Dnes je důraz kladen na provedení a kvalitu. Dřevo chyby neodpouští. Práci s ním zvládají jenom odborníci a truhláři na slovo vzatí. Důkazem jsou velmi zdařilé realizace nejen kuchyní a obývacích stěn, ale také postelí a dalších i drobnějších kusů nábytku.

foto: www.artspect.cz

Specifickým nábytkem je právem nábytek pro ty nejmenší. Dětský pokoj je světem ratolestí po dlouhá léta. Ani náročné podmínky dětských her masivním nábytkem neotřesou, a přitom stále plní požadavky na bezpečnost a životní prostředí. A to není málo.

foto: www.artspect.cz

Trendem při výběru dětského nábytku je takzvaný rostoucí nábytek. Disponuje širokým polem různých nastavení a úprav, které se vždy bezpečně přizpůsobí věku každého dítěte. Již nemusíte každé dva roky kupovat nový stůl a židli. Jenom si vyberte tu pravou kombinaci výbavy a barev. Váš nový dětský nábytek se od teď jenom přizpůsobuje. Už žádné další investice.

 

foto: www.artspect.cz

Kde odpovídající nábytek koupit? Koukejte po tradici, referencích a přístupu. Na nábytek společnosti www.artspect.cz získáte 5 let záruku. Profesionální přístup a odborné poradenství. Každému klientovi se věnuje vyškolený pracovník a nechybí ani nákresy vizualizace rozsáhlejších projektů. Artspect respektuje přání klienta a je partnerem ve všech fázích od výkresů, až po samotnou dopravu a montáž. Prostě moderně.

 

foto: www.artspect.cz

Související články

Proměna dětského pokoje

Proměna dětského pokoje

15.3.2013 | časopis Panel Plus | Dětské pokoje

Prostředí, ve kterém děti vyrůstají má velký vliv na jejich rozvoj a vkus. Mnohdy si však nevíme rady, jak prostor pro dítě zařídit, čím vybavit a jak... Celý článek

Školy, školky – potěšení se učit

Školy, školky – potěšení se učit

5.10.2012 | PR článek | Dětské pokoje

Ještě pamatujete šedé, nudné, na bílo vymalované dětské třídy a učebny ve školkách a školách? Přesně těm již dnes pomalu odzvonilo. Moderní třídy doká... Celý článek

Stolní lampičky pro Vaše školáky.

Stolní lampičky pro Vaše školáky.

21.8.2012 | PR článek | Dětské pokoje

Nový školní rok je za dveřmi a stejně tak jako je důležitý nákup školních pomůcek do školy, jako jsou sešity, tužky a pera, je důležité i doma mít vho... Celý článek

S výhledem na vilky

S výhledem na vilky

20.8.2012 | časopis Náš útulný byt | Dětské pokoje

Změnou uspořádání místností lze bytu vdechnout novou energii. Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii • Kvalitní vestavěné skříně do dětského pokoje vydrží navěky!