Povlečení 3D: Nový rozměr do ložnice či dětského pokoje

18.10.2016 | PR článek | Rubrika - Dětské pokoje

Povlečení nemá jen praktickou funkci, ale podílí se také na vzhledu postele, potažmo celé místnosti. Zajímavým designovým řešením, které jistě okouzlí i vás, případně vaše děti, je povlečení 3D. Jak vypadá a kde ho koupit?

Povlečení 3D: Nový rozměr do ložnice či dětského pokoje
Reklama

Působivé povlečení 3D

Povlečení se vyrábí nejen z různých materiálů, ale může mít i rozmanité barvy a motivy. Volíme je podle našeho vkusu, ale také se je snažíme sladit s prostěradlem a celkovým vzhledem místnosti.

Chcete, aby vypadaly vaše lůžkoviny ještě působivěji? Pořiďte si takové povlečení, ze kterého motiv přímo vystupuje - 3D povlečení. Vdechnou život celé místnosti a jako by vás přímo chtěly vtáhnout do atmosféry toho, co zobrazují, třeba do některé ze světových metropolí, k domácímu či divokému zvířeti a stylová je třeba noční obloha. Nebo dáte přednost jinému motivu? Vyberte si.

Povlečení s fototiskem (do něhož patří i 3 D) vznikají moderní metodou umožňující znázornit motiv do nejmenšího detailu. Efekt je dokonalý. Velmi pěkně takové lůžkoviny vyniknou nejen v ložnici, ale rovněž v dětském pokoji. Vaše dítko bude nadšené, zvlášť když budou zobrazovat nějakého jeho oblíbeného hrdinu. Kdoví, třeba ho pak snadněji přesvědčíte, že už je čas jít spát.

Samozřejmě vzhled ložního prádla je důležitý, ale neopomíjejte ani jeho celkovou kvalitu. Přispějete tak k vašemu spokojenějšímu spánku.

Nakupujte povlečení u kvalitního prodejce

Chcete i vy usínat na povlečení s fototiskem? Může být s různými vzory. Vyberte si ho z nabídky internetového obchodu Rodinnebaleni.cz. Kromě mnoha jiných druhů lůžkovin tu najdete i povlečení 3D v akci. Lůžkovinou jsou rozmanité, ovšem jednu vlastnost mají společnou - vysokou kvalitu. A pokud si nebudete vědět rady s výběrem, můžete si nechat poradit od proškoleného personálu.

Už víte, do jakého ložního prádla budete v krátké době uléhat?

Reklama
Reklama

Související články

Jak vybavit byt, v němž za chvíli bude i miminko?

07.02.2019 | Dětské pokoje

Miminko, to nejsou jen radosti, ale i starosti. Kromě těch, které se týkají přímo vašeho drobečka, jsou to i ty, které se zaměřují na vaše bydlení. K… Celý článek

Dětská postýlka v hlavní roli

12.11.2018 | Dětské pokoje

Malá miminka prospí zezačátku svého života velké množství času. U novorozeňat je to i celých 16 hodin za den. U starších miminek je to méně, ale… Celý článek

33 rad a tipů, jak zařídit pokoj pro děti

18.10.2018 | Dětské pokoje

Máte doma ratolesti nebo teprve čekáte přírůstek? Přemýšlíte jak jim zařídit dokonalý dětský pokojík, kam se vlezou postýlky, stolky či prostor pro… Celý článek

Jak zařídit pokoj pro miminko: 6 zásad, kterých byste se měli držet!

24.09.2018 | Dětské pokoje

Připravit se na příchod nového člena rodiny je pravá věda. A nejinak je tomu u zařizování pokoje pro miminko. Pokud má být nejen místem, kde miminko… Celý článek

Reklama
Reklama