Stolní lampičky pro Vaše školáky

21.08.2012 | PR článek | Rubrika - Dětské pokoje

Nový školní rok je za dveřmi a stejně tak jako je důležitý nákup školních pomůcek do školy, jako jsou sešity, tužky a pera, je důležité i doma mít vhodné pracovní prostředí. Vyjma kvalitního stolu s několika zásuvkami, je velmi důležité i osvětlení pracovní plochy vhodnou stolní lampičkou.

Stolní lampičky pro Vaše školáky
Reklama

Světlo na správné místo

Stejně jako ostatní kategorie svítidel, i stolní lampičky mají několik specifik, které by jste při jejich výběru neměli podcenit. Prvním z nich, je variabilnost lampičky, resp. Možnost svítidlo nastavit do polohy, kde bude osvětlovat žádaný prostor.  Pro tento účel, výrobci svítidel, vybavují lampičky několika klouby, díky kterým můžete svítidlo nastavit od celkového osvětlení celého stolu, až po detailní osvětlení pracovní plochy přímo nad sešitem či rozečtenou knihou.

Výborným zástupcem kategorie konstrukčně zdařilých a přitom výkonných pomocníků je stolní lampička, která svým provedením se hodí nejen do dětského pokoje, ale i do pracovny či kanceláře. Jde o lampičku výrobce Massive (67315/87/16), který se zaměřuje na velmi funkční svítidla při zajímavém designovém zpracování a to vše za velmi zajímavou cenu.

     

 

Lampička jako součást dětského pokoje

Další stránkou při výběru, je vyjma světelného zdroje, poskytující dostatečnou intenzitu osvětlení a možnost použití úsporné zářivky k dosažení ekonomického provozu, i designové/barevné provedení, které se hodí do interiérového provedení celého pokoje. Design, barva a tvar mají nemalý podíl na radosti z používání lampičky a získání tak správných návyků při práci, pro udržení zdravého zraku Vašeho dítěte.

Barevnou variantu dětských lampiček, zastupuje např. svítidlo Massive 66618/28/15, v růžové barvě, chcete-li 66618/46/15 v barvě zelené. Zářivé barvy těchto lampiček se jistě stanou zajímavým funkčním doplňkem vašich dětí.

  

Stolní lampičky v našem obchodě www.rajsvitidel.cz, nezastupují jen 2-3 produkty, ale je jich daleko více a liší se jak v provedení, barvách, použitých zdrojích, ale i cenách. U nás si zkrátka vybere každý a  pro ty, kteří nechtějí ztrácet čas, připravili jsme pro vás kategorii speciálně pro tyto účely – lampičky nejen pro školáky k výběru zde.

Reklama
Reklama

Související články

Jak vybavit byt, v němž za chvíli bude i miminko?

07.02.2019 | Dětské pokoje

Miminko, to nejsou jen radosti, ale i starosti. Kromě těch, které se týkají přímo vašeho drobečka, jsou to i ty, které se zaměřují na vaše bydlení. K… Celý článek

Dětská postýlka v hlavní roli

12.11.2018 | Dětské pokoje

Malá miminka prospí zezačátku svého života velké množství času. U novorozeňat je to i celých 16 hodin za den. U starších miminek je to méně, ale… Celý článek

33 rad a tipů, jak zařídit pokoj pro děti

18.10.2018 | Dětské pokoje

Máte doma ratolesti nebo teprve čekáte přírůstek? Přemýšlíte jak jim zařídit dokonalý dětský pokojík, kam se vlezou postýlky, stolky či prostor pro… Celý článek

Jak zařídit pokoj pro miminko: 6 zásad, kterých byste se měli držet!

24.09.2018 | Dětské pokoje

Připravit se na příchod nového člena rodiny je pravá věda. A nejinak je tomu u zařizování pokoje pro miminko. Pokud má být nejen místem, kde miminko… Celý článek

Reklama
Reklama