Reklama

Stolní lampičky pro Vaše školáky.

21.8.2012 | PR článek | Rubrika - Dětské pokoje

Nový školní rok je za dveřmi a stejně tak jako je důležitý nákup školních pomůcek do školy, jako jsou sešity, tužky a pera, je důležité i doma mít vhodné pracovní prostředí. Vyjma kvalitního stolu s několika zásuvkami, je velmi důležité i osvětlení pracovní plochy vhodnou stolní lampičkou.

Stolní lampičky pro Vaše školáky.

Světlo na správné místo

Stejně jako ostatní kategorie svítidel, i stolní lampičky mají několik specifik, které by jste při jejich výběru neměli podcenit. Prvním z nich, je variabilnost lampičky, resp. Možnost svítidlo nastavit do polohy, kde bude osvětlovat žádaný prostor.  Pro tento účel, výrobci svítidel, vybavují lampičky několika klouby, díky kterým můžete svítidlo nastavit od celkového osvětlení celého stolu, až po detailní osvětlení pracovní plochy přímo nad sešitem či rozečtenou knihou.

Výborným zástupcem kategorie konstrukčně zdařilých a přitom výkonných pomocníků je stolní lampička, která svým provedením se hodí nejen do dětského pokoje, ale i do pracovny či kanceláře. Jde o lampičku výrobce Massive (67315/87/16), který se zaměřuje na velmi funkční svítidla při zajímavém designovém zpracování a to vše za velmi zajímavou cenu.

     

 

Lampička jako součást dětského pokoje

Další stránkou při výběru, je vyjma světelného zdroje, poskytující dostatečnou intenzitu osvětlení a možnost použití úsporné zářivky k dosažení ekonomického provozu, i designové/barevné provedení, které se hodí do interiérového provedení celého pokoje. Design, barva a tvar mají nemalý podíl na radosti z používání lampičky a získání tak správných návyků při práci, pro udržení zdravého zraku Vašeho dítěte.

Barevnou variantu dětských lampiček, zastupuje např. svítidlo Massive 66618/28/15, v růžové barvě, chcete-li 66618/46/15 v barvě zelené. Zářivé barvy těchto lampiček se jistě stanou zajímavým funkčním doplňkem vašich dětí.

  

Stolní lampičky v našem obchodě www.rajsvitidel.cz, nezastupují jen 2-3 produkty, ale je jich daleko více a liší se jak v provedení, barvách, použitých zdrojích, ale i cenách. U nás si zkrátka vybere každý a  pro ty, kteří nechtějí ztrácet čas, připravili jsme pro vás kategorii speciálně pro tyto účely – lampičky nejen pro školáky k výběru zde.

Související články

Školy, školky – potěšení se učit

Školy, školky – potěšení se učit

5.10.2012 | PR článek | Dětské pokoje

Ještě pamatujete šedé, nudné, na bílo vymalované dětské třídy a učebny ve školkách a školách? Přesně těm již dnes pomalu odzvonilo. Moderní třídy doká... Celý článek

Masivní nábytek boduje

Masivní nábytek boduje

4.9.2012 | PR článek | Dětské pokoje

Není snadné se zorientovat v širokých nabídkách obchodních domů s nábytkem. Vybrat ten správný kus, co by splňující požadavky na design, cenu a kvalit... Celý článek

S výhledem na vilky

S výhledem na vilky

20.8.2012 | časopis Náš útulný byt | Dětské pokoje

Změnou uspořádání místností lze bytu vdechnout novou energii. Celý článek

Aby byl dětský pokojíček bezpečný

Aby byl dětský pokojíček bezpečný

3.7.2012 | PR článek | Dětské pokoje

V dětském pokoji se vaši maličcí cítí dobře, věnují se zde svým hrám a budují své vlastní světy. Jak ale zajistit, aby byl pokojíček opravdu bezpečný ... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii • Kvalitní vestavěné skříně do dětského pokoje vydrží navěky!