Chcete vyzrát na aprílové počasí? Pořiďte si meteostanici a už nezmoknete!

18.4.2011 | PR článek | Rubrika - Elektronika

Chcete vyzrát na aprílové počasí? Pořiďte si meteostanici a už nezmoknete!

Znáte to: měsíc duben, apríl a s ním i nevyzpytatelné aprílové počasí! Ráno sluníčko, v poledne mlha a přeháňka, a večer už zase sluníčko. Pokud už nechcete zmoknout, ale ani pořád chodit v silných kabátech a svetrech, pořiďte si meteostanici.

Mezi jedničky na trhu patří meteorologické stanice Hyundai. S meteostanicemi Hyundai už nezmoknete, protože si budete počasí předpovídat sami! Jednoduché ikony znázorňující předpověď počasí Vám poradí, zda si s sebou přibalit deštník a funkce Weather Girl Vám dokonce názorně ukáže, zda stačí svetřík nebo budete potřebovat kabát a šálu.

A nejsou to žádné složité přístroje, ale dobří pomocníci. Meteostanice Hyundai zobrazují kromě venkovní teploty také teplotu uvnitř místnosti, vlhkost vzduchu, barometrický tlak, některé modely také východ a západ Slunce a Měsíce, fáze Měsíce a speciální meteostanice mají i další jedinečné funkce. V nabídce modelů si určitě vybere každý meteostanice do svého bytu nebo dárek pro své blízké. A navíc je na meteostanice Hyundai) poskytována prodloužená záruka 40 měsíců.

Designové barevné meteostanice Hyundai jsou vhodné jako krásný doplněk do moderních barevně sladěných interierů.

Pro cestovatele Hyundai nabízí meteostanici WS 2194 s připojením k internetu. Meteostanice nabízí čtyřdenní předpověď počasí z profesionálních webových stránek a s možností zacílit předpověď přímo dle vaší lokace. Na výběr jsou města v Evropě, Severní Americe, Austrálii a Japonsku.

Zajímavým tipem pro zahradníky a milovníky květin je kompletně vybavená meteostanice Hyundai WS 2061 se zahradnickou funkcí. Meteostanice zobrazuje údaje až z pěti senzorů vlhkosti půdy, a tím Vám dovolí sledovat zálivku vašich květin (v balení dva senzory vlhkosti půdy). Senzor zobrazí i zvukově ohlásí, když je půda suchá a zajistí tak komfort Vašim květinám.

Odborníci mohou vsadit na meteostanice Hyundai WS 2011 s větroměrem. Meteostanice nabízí opravdu reálný pohled na to, jak je venku, protože dokáže změřit rychlost větru. Sami nejlíp víte, že je rozdíl, když při dané teplotě fouká ostrý vítr nebo je bezvětří. Je to velký rozdíl, i když je venkovní teplota v obou případech stejná. I tuhle, tak zvanou „pocitově vnímanou teplotu – Wind Chill“ dokáže meteostanice změřit. Inu, není zima jako zima.

A ideální dárek nejen pro maminky, tetičky a babičky je třeba meteostanice Hyundai WSC 2002, která kombinuje 3 v 1. Kromě zobrazování meteoúdajů funguje také jako fotorámeček nebo jako rádio. Meteostanice Hyundai WSC 2032 černá nebo bílá s fotorámečkem pak kombinuje meteostanici a fotorámeček. Ze tří režimů zobrazení si můžete vybrat: zobrazení pouze meteoúdajů, kombinaci meteoúdajů a fotku v rohu nebo fotografie přes celou obrazovku s úhlopříčkou 18 cm.

Tak už vyzrajte na počasí a předpovídejte si počasí sami.

Kompletní přehled meteostanic Hyundai na www.hyundai-electronics.cz, v cenách od 499 Kč.

Zahájit diskuzi Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Zahoďte mop. Je tu vytírací robot

Zahoďte mop. Je tu vytírací robot

6.6.2011 | PR článek | Elektronika

Představte si ideální domácnost. Nemusíte se o nic starat, protože všechno za vás obstarají roboti. Nemluvíme o žádné sci-fi – vždyť roboti už pomáhaj... Celý článek

Retro je opět tady!

Retro je opět tady!

16.5.2011 | PR článek | Elektronika

Stejně jako se střídají módní trendy v oblečení či účesech, mění se i móda v segmentu spotřební elektroniky. Retro je opět tady! Celý článek

Domácí kavárna

Domácí kavárna

9.7.2010 | Redakce | Elektronika

Pro spoustu z nás se stala káva nepostradatelnou součástí života. Kvalitní šálek tohoto lahodného nápoje si nemusíme užívat jen v kavárně. Stejně dobr... Celý článek

Designová kolekce PARROT

Designová kolekce PARROT

19.6.2009 | PR článek | Elektronika

Na náš trh se v současné době dostává výsledek unikátního projektu francouzské společnosti Parrot. Tento významný výrobce handsfree zařízení komunikuj... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii