Designová kolekce PARROT

19.6.2009 | PR článek | Rubrika - Elektronika

Designová kolekce PARROT

Na náš trh se v současné době dostává výsledek unikátního projektu francouzské společnosti Parrot. Tento významný výrobce handsfree zařízení komunikujících prostřednictvím Bluetooth oslovil 3 renomované francouzské designéry. Jsou jimi Philippe Starck, Martin Szekely a Andrée Putman. Výsledkem společného úsilí jsou produkty oscilující mezi nejnovějšími technologickými trendy a unikátním, stylovým designem, který bude rozhodně „slušet“ modernímu interiéru.

Reproduktory Parrot ZIKMU navrhnul proslulý Philippe Starck. Vysoce moderní reproduktory rozhodně odrážejí genialitu a osobnost svého tvůrce. Slogan, který dostaly do vínku - "Larger Than Life", plně vystihuje jejich charakter – impozantní vzhled, okouzlující čisté linie a kvalitní, čistý zvuk. Zařízení plně využívá vymožeností bezdrátové technologie – hudbu z PC či mobilního zařízení si můžete přehrávat prostřednictvím Bluetooth i Wi-Fi. Reproduktory ZIKMU jsou plně kompatibilní s iPhone a poslední generací iPod a iTouch. Díky umístění dokovací stanice do jednoho z reproduktorů je možné poslouchat hudbu při nabíjení daného zařízení.
Nehledě na velikost místnosti a umístění reproduktorů, zvuk se plně přizpůsobí dané akustice - výsledkem je dokonalý 360° surround zvuk. 100 W výkon obou reproduktorů Vás ponoří do bezkonkurenčního, křišťálově čistého zvuku, zatímco kvalitní basy ukryté ve spodní části reproduktorů umožní vychutnat si maximální hloubky. NXT technologie, která představuje revoluční krok v oblasti designu akustických zařízení, docílí díky vibraci ultra tenké membrány excelentního rozptýlení zvuku.

Zatímco reproduktory ZIKMU ohromují svojí grandiózností, digitální fotorámeček Parrot SPECCHIO, jehož duchovním otcem je designér Martin Szekely, Vás zavede do světa snění a iluze.
Specchio Martina Szekelyho představuje spojení moderních technologii s mistrovským designem. Precizní výběr materiálu, cit pro kvalitu a návrh nadčasového produktu – to jsou hlavní charakteristiky tvorby francouzského designového mága. V jeho pojetí Specchio není pouhým digitálním fotorámečkem - pomocí zrcadlového efektu si dokáže pohrávat s lidskou imaginací. Pokud je rámeček vypnutý, chová se jako zrcadlo, po zapnutí kombinuje vlastnosti zrcadla a fotorámečku, což vytváří velmi působivý estetický účinek.
Velkou předností fotorámečku Parrot Specchio je jeho široká konektivita a kompatibilita. Prostřednictvím Wi-Fi a Bluetooth technologií lze fotografie přenášet z PC, Mac, mobilního telefonu a dalších zařízení. Specchio navíc obsahuje slot pro SD karty a USB port pro jednoduchý přenos dat z PC, flash disku nebo digitálního fotoaparátu. Do rámečku SPECCHIO je možné uložit až 1 500 fotografií v perfektním rozlišení, nicméně jeho kapacitu může uživatel navýšit prostřednictvím SD karty.

Zcela odlišný dojem ve Vás zanechá digitální fotorámeček pocházející z dílny Andreé Putman. Tvorbu první dámy francouzského designu charakterizují jednoduchost, elegance a minimalizmus. Tento její charakteristický rukopis je samozřejmě patrný v pojetí rámečku, který je zcela dokonalý ve svojí jednoduchosti.

Zařízení lze umístit horizontálně nebo vertikálně, přičemž fotografie jsou automaticky otočeny a velikostně přizpůsobeny velikosti displeje. Je možné zvolit pravidelnou automatickou obměnu fotografií v nastavených intervalech nebo dočasné zobrazení zvolené oblíbené fotografie. Lze do něj uložit až 400 fotografi, a to bezdrátově přes Bluetooth, prostřednictvím vložené paměťové karty SD/MMC nebo přes mini USB kabel. Celkový image rámečku dotváří i jeho obal, který z něj může učinit velmi osobitý a luxusní dárek.

Více informací na www.parrot-design.profitec.cz

Počet komentářů (1) Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Chcete vyzrát na aprílové počasí? Pořiďte si meteostanici a už nezmoknete!

Chcete vyzrát na aprílové počasí? Pořiďte si meteostanici a už nezmoknete!

18.4.2011 | PR článek | Elektronika

Znáte to: měsíc duben, apríl a s ním i nevyzpytatelné aprílové počasí! Ráno sluníčko, v poledne mlha a přeháňka, a večer už zase sluníčko. Pokud už ne... Celý článek

Domácí kavárna

Domácí kavárna

9.7.2010 | Redakce | Elektronika

Pro spoustu z nás se stala káva nepostradatelnou součástí života. Kvalitní šálek tohoto lahodného nápoje si nemusíme užívat jen v kavárně. Stejně dobr... Celý článek

Pohodlné praní

Pohodlné praní

13.8.2008 | Redakce | Elektronika

Automatická pračka umístěná v koupelně nebo v kuchyni byla v dobách nedávných nedílnou součástí každého bydlení. Dnešní domácnosti odsouvají „prací“ p... Celý článek

Domácí větráky - jak vybrat ten pravý

Domácí větráky - jak vybrat ten pravý

4.8.2008 | Redakce | Elektronika

Horké letní dny si můžeme i doma příjemně a bez následků nepříliš šetrné klimatizace zchladit domácím větrákem. Zařízení nabízená v hobby marketech, e... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii