Reklama

iRobot představuje vysavače Roomba zcela nové série 600

04.10.2012 | Redakce | Rubrika - Elektronika

Společnost iRobot, globální lídr v robotice, představuje nový robotický vysavač Roomba série 600. Nová Roomba dostala do vínku sběrný koš AeroVac, vylepšenou aerodynamickou podobu kartáčů pro důkladnější a efektivnější úklid a také poutavý moderní design.

iRobot představuje vysavače Roomba zcela nové série 600
Reklama

Obr. č. 1: iRobot Roomba 660

„iRobot doposud prodal přes 8 milionů domácích robotů na celém světě díky tomu, že napříč celým portfoliem robotů na suchý i mokrý úklid si dává záležet na výkonu domácích pomocníků a také na tom, aby společnost iRobot přinášela pravidelné inovace,“ poznamenal Michal Škrábal, CEO společnosti iRobot.

Obr. č. 2.: iRobot Roomba 650

 

„Naši zákazníci chtějí produkty, které jsou vysoce kvalitní a zároveň fungují na základě nejnovějších technologií, proto vždy hledáme taková řešení, která naplní očekávání našich zákazníků. Roomba série 600 je výsledkem pečlivého výzkumu a zpětné vazby od našich zákazníků.“ Nová série 600 doplňuje vrcholnou sérii Roomba 700 a přibližuje efektivní robotický úklid ještě většímu množstvím lidí napříč celým světem.

 

Obr. č.3: iRobot Roomba 630, Obr. č. 4.: iRobot Roomba 620

 

iRobot Roomba série 600: Zážitek z úklidu od začátku do konce.


Robotický vysavač iRobot Roomba standardně používá patentovaný 3-stupňový systém úklidu, jež zajišťuje efektivní úklid vašich koberců, dlažby, či laminátové nebo dřevěné podlahy. Série 600 k tomu přidává technologii AeroVac s maximálně účinným sběrným košem, která je schopna vysát drtivou většinu nečistot z vylepšených kartáčů a zajistit dokonalé rozvrstvení nečistot ve sběrném koši.


Nová podoba čistící hlavy a sběrných kartáčů vychází ze zkušeností z robotických vysavačů nejvyšší série 700, kde se podařilo maximalizovat efektivitu úklidu a snížit např. počet vlasů či podobných nečistot zamotaných do kartáčů. Robotické vysavače iRobot Roomba série 600 jsou navíc navrženy tak, aby si poradily se zvířecí srstí či nepořádkem z koberců, a to mnohem efektivněji než předchozí generace robotických vysavačů iRobot.

 


Co přesně se změnilo?

 

  • Nová technologie AeroVac optimalizuje proudění vzduchu tak, aby se sběrný koš zaplňoval rovnoměrně. Tím se podařilo snížit frekvenci vyprazdňování koše.
  • Inovované kartáče a optimalizované proudění vzduchu zabraňuje zamotávání vlasů a dalších podobných nečistot do kartáčů, tím se redukuje údržba kartáčů z vaší strany a prodlužuje jejich životnost.
  • Série 600 přichází s vylepšeným moderním designem a několika novými barevnými variantami.

 

Doplňková charakteristika nové série 600:

 

  • Funkce načasování úklidu Vám umožní přednastavit Roombu tak, aby uklízela 7x týdně v době, kdy je to pro vás nejvíce vhodné. (Model 650 a výše.)
  • Nová série robotických vysavačů používá technologii úklidu a navigace v místnosti iAdapt, což je patentovaný systém softwaru a senzorů od společnosti iRobot. Pro dosažení dokonalého úklidu vysává Roomba každé místo vaší podlahy vícekrát.
  • Technologie Dirt Detect za pomoci akustických senzorů odhalí nejšpinavější místa, kterým se Roomba následně věnuje důkladněji.
  • Když je úklid dokončen, zajede Roomba automaticky do nabíjecí základny Home Base a začne se dobíjet.
  • Virtuální zdi slouží k vytvoření neviditelné bariéry, kterou Roomba nepřejede, což udrží robota v pokoji, který chcete uklidit a nepustí tam, kde uklízet zrovna nechcete.

Více informací o nové Roombě série 600 najdete na www.irobot.cz

Reklama
Reklama

Související články

Tisknete doma fotografie? Jak na výběr správné tiskárny

17.03.2020 | Elektronika

Domácí tisk fotografií se dnes stal již jakousi samozřejmostí, bez které se nedokážeme obejít. V minulosti tomu tak jistě nebylo. Vždyť fotografie se… Celý článek

Vyzrajte nad výpadkem a poruchou elektrického proudu

03.12.2019 | Elektronika

Už několikrát vám vypadl proud zrovna ve chvíli, kdy jste potřebovali dodělat důležitý pracovní úkol? Vlivem poruchy elektrického proudu jste přišli… Celý článek

Televizory Philips 7304 Performance Series zaručí zábavu celé rodině

31.10.2019 | Elektronika

Televizory Philips série 7304 nesou v podtitulu název The Performance Series (série zaměřená na výkon). Slibují zábavu pro celou rodinu a zalíbí se… Celý článek

Co si představíte pod pojmem smarter home?

15.07.2019 | Elektronika

Slyšeli jste již někdy o pojmu chytrá domácnost? S nejvyšší pravděpodobností ano. Víte, ale, co si pod tímto pojmem představit? Je chytrá domácnost… Celý článek

Reklama
Reklama