iRobot představuje vysavače Roomba zcela nové série 600

4.10.2012 | Redakce | Rubrika - Elektronika

Sponzorované odkazy:

Společnost iRobot, globální lídr v robotice, představuje nový robotický vysavač Roomba série 600. Nová Roomba dostala do vínku sběrný koš AeroVac, vylepšenou aerodynamickou podobu kartáčů pro důkladnější a efektivnější úklid a také poutavý moderní design.

iRobot představuje vysavače Roomba zcela nové série 600

Obr. č. 1: iRobot Roomba 660

„iRobot doposud prodal přes 8 milionů domácích robotů na celém světě díky tomu, že napříč celým portfoliem robotů na suchý i mokrý úklid si dává záležet na výkonu domácích pomocníků a také na tom, aby společnost iRobot přinášela pravidelné inovace,“ poznamenal Michal Škrábal, CEO společnosti iRobot.

Obr. č. 2.: iRobot Roomba 650

 

„Naši zákazníci chtějí produkty, které jsou vysoce kvalitní a zároveň fungují na základě nejnovějších technologií, proto vždy hledáme taková řešení, která naplní očekávání našich zákazníků. Roomba série 600 je výsledkem pečlivého výzkumu a zpětné vazby od našich zákazníků.“ Nová série 600 doplňuje vrcholnou sérii Roomba 700 a přibližuje efektivní robotický úklid ještě většímu množstvím lidí napříč celým světem.

 

Obr. č.3: iRobot Roomba 630, Obr. č. 4.: iRobot Roomba 620

 

iRobot Roomba série 600: Zážitek z úklidu od začátku do konce.


Robotický vysavač iRobot Roomba standardně používá patentovaný 3-stupňový systém úklidu, jež zajišťuje efektivní úklid vašich koberců, dlažby, či laminátové nebo dřevěné podlahy. Série 600 k tomu přidává technologii AeroVac s maximálně účinným sběrným košem, která je schopna vysát drtivou většinu nečistot z vylepšených kartáčů a zajistit dokonalé rozvrstvení nečistot ve sběrném koši.


Nová podoba čistící hlavy a sběrných kartáčů vychází ze zkušeností z robotických vysavačů nejvyšší série 700, kde se podařilo maximalizovat efektivitu úklidu a snížit např. počet vlasů či podobných nečistot zamotaných do kartáčů. Robotické vysavače iRobot Roomba série 600 jsou navíc navrženy tak, aby si poradily se zvířecí srstí či nepořádkem z koberců, a to mnohem efektivněji než předchozí generace robotických vysavačů iRobot.

 


Co přesně se změnilo?

 

  • Nová technologie AeroVac optimalizuje proudění vzduchu tak, aby se sběrný koš zaplňoval rovnoměrně. Tím se podařilo snížit frekvenci vyprazdňování koše.
  • Inovované kartáče a optimalizované proudění vzduchu zabraňuje zamotávání vlasů a dalších podobných nečistot do kartáčů, tím se redukuje údržba kartáčů z vaší strany a prodlužuje jejich životnost.
  • Série 600 přichází s vylepšeným moderním designem a několika novými barevnými variantami.

 

Doplňková charakteristika nové série 600:

 

  • Funkce načasování úklidu Vám umožní přednastavit Roombu tak, aby uklízela 7x týdně v době, kdy je to pro vás nejvíce vhodné. (Model 650 a výše.)
  • Nová série robotických vysavačů používá technologii úklidu a navigace v místnosti iAdapt, což je patentovaný systém softwaru a senzorů od společnosti iRobot. Pro dosažení dokonalého úklidu vysává Roomba každé místo vaší podlahy vícekrát.
  • Technologie Dirt Detect za pomoci akustických senzorů odhalí nejšpinavější místa, kterým se Roomba následně věnuje důkladněji.
  • Když je úklid dokončen, zajede Roomba automaticky do nabíjecí základny Home Base a začne se dobíjet.
  • Virtuální zdi slouží k vytvoření neviditelné bariéry, kterou Roomba nepřejede, což udrží robota v pokoji, který chcete uklidit a nepustí tam, kde uklízet zrovna nechcete.

Více informací o nové Roombě série 600 najdete na www.irobot.cz

Počet komentářů (12) Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

iRobot představuje nového robota na čištění bazénů a čističe okapů

iRobot představuje nového robota na čištění bazénů a čističe okapů

18.1.2013 | PR článek | Elektronika

iRobot, globální lídr v robotice, představil nového robota na čištění bazénů Mirra 530 a zahájil celosvětový prodej robotického čističe okapů Looj 330... Celý článek

Krutá pravda o robotických vysavačích (aneb VY HO POTŘEBUJETE)

Krutá pravda o robotických vysavačích (aneb VY HO POTŘEBUJETE)

21.11.2012 | PR článek | Elektronika

Miluji vůni čistého bytu. Miluji voňavou kuchyň, naleštěná zrcadla a hlavně podlahu a koberce bez vlasů, chlupů a prachu. Jenže na každodenní vysávání... Celý článek

Roomba a Scooba v ulicích aneb iRobot Road Show 2012

Roomba a Scooba v ulicích aneb iRobot Road Show 2012

11.6.2012 | PR článek | Elektronika

iRobot, světový lídr v robotice, vyráží vstříc českým zákazníkům. Ojedinělá iRobot Road Show 2012 předvede klientům napříč Českem, jak fungují a čím s... Celý článek

Přichází revoluce v jarním úklidu. Řekneme vám, co za tím stojí.

Přichází revoluce v jarním úklidu. Řekneme vám, co za tím stojí.

23.4.2012 | PR článek | Elektronika

Nebojte se. Tohle není další z tisíců článků o tom, jak se na jaře natáhnout do tepláků a správně utírat prach. Přinášíme revoluční pohled na jarní úk... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii