Obyčejným černým televizím odzvonilo. Vsaďte na bílou nebo stříbrnou

13.12.2011 | PR článek | Rubrika - Elektronika

Napadlo vás někdy, že televize nemusí být jen zdrojem zábavy, ale také krásným doplňkem domácnosti? Stačí, když si vyberete tu s bílým nebo stříbrným rámem, a váš obývák hned získá supermoderní šmrnc.

Obyčejným černým televizím odzvonilo. Vsaďte na bílou nebo stříbrnou
Reklama

Možná se to nezdá, ale při zařizování bytu jsou nejdůležitější detaily. Přesně ty totiž tvoří výsledný dojem z celého pokoje. Zapomeňte tedy na nudnou televizi s černým rámem a slaďte její barvu se zbytkem interiéru. Budete žasnout, jak to vzhled celého pokoje osvěží.

Přesně na to myslela při navrhování svých nových produktů značka GoGEN. V jejích posledních kolekcích proto najdete stříbrné a bílé televizory, dokonce v LED provedení. Bílá barva působí neskutečně čistě a takzvaný klavírní lak jí dodává jemnou eleganci, stříbrná se hodí do moderních a tak trochu „high-tech“ domácností. Přesto je decentní a nenarušuje harmonii pokoje tak, jak to dělaly černé televize.

Vzhled není všechno

Kromě svého moderního designu jsou všechny modely bílých i stříbrných LED televizorů GoGEN unikátní jedinečnou funkcí Record Ready, která umožňuje nahrávat digitálně vysílané pořady na vložený flash disk nebo externí hard disk.

Nahrávání můžete samozřejmě nastavit i dopředu - to v případě, že víte, že v čase, kdy váš oblíbený pořad běží, nebudete doma, přičemž vám to usnadní přehledný elektronický průvodce EPG. Pokud si chcete nahrát film, který právě sledujete, stačí prostě stisknout tlačítko Record.

Těmto revolučním televizím nechybí ani funkce Time shift, díky níž můžete sledovat pořady s libovolným časovým posunem. Vybrat si přitom můžete z různých velikostí obrazovky, bílé a stříbrné modely televizorů GoGEN se vyrábí v úhlopříčkách od 48 až do 81 centimetrů.

Designová bomba za skvělou cenu

Ceny těchto krasavic přitom nejsou nikterak vysoké. Naopak, menší úhlopříčky LED televizorů GoGEN, které se hodí například do decentně zařízených ložnic, si můžete pořídit již od 3799 korun a ještě k nim získáte prodlouženou záruku 40 měsíců.

Více o bílých a stříbrných televizorech GoGEN najdete na www.gogen.cz

Reklama
Reklama

Související články

Tisknete doma fotografie? Jak na výběr správné tiskárny

17.03.2020 | Elektronika

Domácí tisk fotografií se dnes stal již jakousi samozřejmostí, bez které se nedokážeme obejít. V minulosti tomu tak jistě nebylo. Vždyť fotografie se… Celý článek

Vyzrajte nad výpadkem a poruchou elektrického proudu

03.12.2019 | Elektronika

Už několikrát vám vypadl proud zrovna ve chvíli, kdy jste potřebovali dodělat důležitý pracovní úkol? Vlivem poruchy elektrického proudu jste přišli… Celý článek

Televizory Philips 7304 Performance Series zaručí zábavu celé rodině

31.10.2019 | Elektronika

Televizory Philips série 7304 nesou v podtitulu název The Performance Series (série zaměřená na výkon). Slibují zábavu pro celou rodinu a zalíbí se… Celý článek

Co si představíte pod pojmem smarter home?

15.07.2019 | Elektronika

Slyšeli jste již někdy o pojmu chytrá domácnost? S nejvyšší pravděpodobností ano. Víte, ale, co si pod tímto pojmem představit? Je chytrá domácnost… Celý článek

Reklama
Reklama