Reklama

Obyčejným černým televizím odzvonilo. Vsaďte na bílou nebo stříbrnou

13.12.2011 | PR článek | Rubrika - Elektronika

Obyčejným černým televizím odzvonilo. Vsaďte na bílou nebo stříbrnou

Napadlo vás někdy, že televize nemusí být jen zdrojem zábavy, ale také krásným doplňkem domácnosti? Stačí, když si vyberete tu s bílým nebo stříbrným rámem, a váš obývák hned získá supermoderní šmrnc.

Možná se to nezdá, ale při zařizování bytu jsou nejdůležitější detaily. Přesně ty totiž tvoří výsledný dojem z celého pokoje. Zapomeňte tedy na nudnou televizi s černým rámem a slaďte její barvu se zbytkem interiéru. Budete žasnout, jak to vzhled celého pokoje osvěží.

Přesně na to myslela při navrhování svých nových produktů značka GoGEN. V jejích posledních kolekcích proto najdete stříbrné a bílé televizory, dokonce v LED provedení. Bílá barva působí neskutečně čistě a takzvaný klavírní lak jí dodává jemnou eleganci, stříbrná se hodí do moderních a tak trochu „high-tech“ domácností. Přesto je decentní a nenarušuje harmonii pokoje tak, jak to dělaly černé televize.

Vzhled není všechno

Kromě svého moderního designu jsou všechny modely bílých i stříbrných LED televizorů GoGEN unikátní jedinečnou funkcí Record Ready, která umožňuje nahrávat digitálně vysílané pořady na vložený flash disk nebo externí hard disk.

Nahrávání můžete samozřejmě nastavit i dopředu - to v případě, že víte, že v čase, kdy váš oblíbený pořad běží, nebudete doma, přičemž vám to usnadní přehledný elektronický průvodce EPG. Pokud si chcete nahrát film, který právě sledujete, stačí prostě stisknout tlačítko Record.

Těmto revolučním televizím nechybí ani funkce Time shift, díky níž můžete sledovat pořady s libovolným časovým posunem. Vybrat si přitom můžete z různých velikostí obrazovky, bílé a stříbrné modely televizorů GoGEN se vyrábí v úhlopříčkách od 48 až do 81 centimetrů.

Designová bomba za skvělou cenu

Ceny těchto krasavic přitom nejsou nikterak vysoké. Naopak, menší úhlopříčky LED televizorů GoGEN, které se hodí například do decentně zařízených ložnic, si můžete pořídit již od 3799 korun a ještě k nim získáte prodlouženou záruku 40 měsíců.

Více o bílých a stříbrných televizorech GoGEN najdete na www.gogen.cz

Související články

Dopřejte si luxus a ovládejte svůj dům nebo byt iPadem

Dopřejte si luxus a ovládejte svůj dům nebo byt iPadem

24.1.2012 | PR článek | Elektronika

Stavíte nebo rekonstruujete nový dům či byt? Nebo se vám skvěle bydlí, ale chtěli byste ještě něco víc? Celý článek

Roomba Revenge aneb iRobot se stěhuje na iPhone

Roomba Revenge aneb iRobot se stěhuje na iPhone

16.12.2011 | PR článek | Elektronika

Že se s nejchytřejším robotickým vysavačem iRobot Roomba můžete i skvěle bavit, není nic nového. Své o tom vědí majitelé vysavače a hlavně jejich domá... Celý článek

Předpovídejte si počasí sami a získejte navíc praktický dárek

Předpovídejte si počasí sami a získejte navíc praktický dárek

7.12.2011 | PR článek | Elektronika

Stojíte ráno před skříní a přemýšlíte, jestli si obléknout svetřík nebo kabát? Nebo máte strach, že Vás během dne zastihne déšť? V tom případě Vám por... Celý článek

Ideální vánoční dárek? Co vás zbaví starostí.

Ideální vánoční dárek? Co vás zbaví starostí.

1.12.2011 | PR článek | Elektronika

Tato otázka padá rok co rok a odpověď na ni se hledá stále hůř. My vám letos rozhodování ulehčíme. Máme pro vás totiž tip na geniální vánoční dárek, k... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii