Pro milovníky starých časů

2.11.2011 | PR článek | Rubrika - Elektronika

Pro milovníky starých časů

Stejně jako se střídají módní trendy v oblečení či účesech, mění se i móda v segmentu spotřební elektroniky. Retro je opět tady!

Představujeme vám rádia z dob vašich dědečků a babiček. Charismatické provedení v dřevěných skříňkách, patina získaná stářím a důvěrně známý pocit historie – to je retro řada Hyundai!

Modelová řada Hyundai Retro Style je určena všem milovníkům starých dobrých časů a krásných věcí. Moderní elektronika zahalená v retro hábitu dřevěných hracích skříněk první republiky, okouzlí snad každého. U vybraných modelů gramofonů s rádiem můžete najít CD přehrávač, kazetovou mechaniku a dokonce i USB vstup.

Gramofony přehrají vinylové i šelakové gramodesky, ladění rádia probíhá pěkně ručně, s manuálním vyhledáváním stanic. Reproduktory jsou skryté, ale přesto poskytují vynikající zvuk. Některé modely retro gramofonů nabízí dokonce funkci RIPování, tedy možnost převodu skladeb do formátu MP3 a následné uložení na USB flash disk.

Speciální technologie RIPování dovolí vytvářet MP3 soubory z libovolného nosiče nebo rádia. Stačí vložit do přístroje flash disk, pustit si rádio, CD, gramofonovou desku nebo audiokazetu a stisknutím tlačítka RECORD na dálkovém ovladači jednoduše spustit nahrávání pomocí funkce RIP. Přehrávaný záznam v souborech ve formátu MP3 se vám budou ukládat na připojený flash disk.

Opravdu typickým zástupcem této řady je retro gramofon Hyundai RTC 411 kombinující retro design s kovovou ozvučnicí, CD přehrávač, analogový AM/FM tuner s manuálním laděním a kazetovou mechaniku. Mile vás překvapí, že zvuk vychází nejen z reproduktorů uvnitř přehrávače, ale také i z kovové ozvučnice. Je samozřejmě také vybaven funkcí RIP. Gramofon dokáže přehrávat desky rychlostí 33/45/78 ot/min. Zvláště poslední rychlost je vpravdě historická a umožní vám přehrát šelakové desky již dávno zapomenuté, protože právě s rychlostí 78 otáček za minutu si většina moderních gramofonů neporadila.

Hyundai vyrábí mnoho modelů retro přehrávačů a každému se líbí něco jiného. Retro gramofon Hyundai RTCC 513 může být dalším dobrým tipem do vaší domácnosti. Tento gramofon je pro přehrávání gramofonových desek vybaven funkcemi autostop, automatické spuštění jehly a třemi rychlostmi (33/45/78 ot./min). Snadné ovládání CD mechaniky zajistí LCD displej a pro všestranné využití je gramofon doplněn také o kazetovou mechaniku.

Pro poslech rozhlasových stanic je gramofon vybaven manuálním FM/AM tunerem. Gramofon disponuje USB vstupem, díky němuž se stává opravdu multifunkčním přístrojem. S jeho pomocí velmi snadno převedete obsah vašich starých desek či kazet do formátu MP3 na flash disk. Tímto způsobem lze nahrávat i rozhlasové vysílání.

Uchovejte si své vzpomínky v moderních formátech. Kompletní přehled modelů na www.hyundai-electronics.cz .

Zahájit diskuzi Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Ideální vánoční dárek? Co vás zbaví starostí.

Ideální vánoční dárek? Co vás zbaví starostí.

1.12.2011 | PR článek | Elektronika

Tato otázka padá rok co rok a odpověď na ni se hledá stále hůř. My vám letos rozhodování ulehčíme. Máme pro vás totiž tip na geniální vánoční dárek, k... Celý článek

To nejlepší pro vaše víno!

To nejlepší pro vaše víno!

28.11.2011 | PR článek | Elektronika

Rádi si doma sednete nad sklenkou kvalitního vína? V tom případě pro Vás bude domácí vinotéka to pravé řešení, které Vám poskytne dokonale vychlazené ... Celý článek

Odpočívejte nebo cestujte, úklid již není Vaší starostí.

Odpočívejte nebo cestujte, úklid již není Vaší starostí.

19.10.2011 | PR článek | Elektronika

Chcete se vracet z práce do uklizeného bytu? V tom případě vsaďte na robotické vysavače, které budou uklízet za Vás. Celý článek

Vítejte ve světě dokonalých televizorů!

Vítejte ve světě dokonalých televizorů!

3.10.2011 | PR článek | Elektronika

Máte rádi výjimečné, ale přitom praktické a jednoduché věci? V tom případě Vás určitě zaujme novinka na trhu v podobě LED televizoru Hyundai řady 924... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii