Reklama

Roomba Revenge aneb iRobot se stěhuje na iPhone

16.12.2011 | PR článek | Rubrika - Elektronika

Roomba Revenge aneb iRobot se stěhuje na iPhone

Že se s nejchytřejším robotickým vysavačem iRobot Roomba můžete i skvěle bavit, není nic nového. Své o tom vědí majitelé vysavače a hlavně jejich domácí mazlíčkové. Nyní se však zábava s Roombou stěhuje z obývacího pokoje také do iPhonu.

Takových videí najdete na Youtube celou řadu. Stačí zadat spojení klíčových slov iRobot + CAT (kočka), nebo iRobot + DOG (pes) či případně libovolného domácího mazlíčka, který vám přijde na mysl, a většinou na vás vyskočí několik opravdu vtipných domácích videí. Psi a kočky nejčastěji Roombu používají coby dopravní prostředek, někdy v něm vidí kořist, někdy protivníka a někdy snad i soka v páníčkově lásce. Tak či tak Roomba dávno neplatí pouze za pomocníka, ale také člena rodiny.

Například toto video

ukazuje vrcholnou důvěru v produkty iRobotu. Roomba zde nevozí žádné domácí zvířátko, ale rovnou malé miminko. Společnost iRobot si dobře uvědomuje přesah svých produktů do dalších a dalších oblastí života a přerůstání spojení člověka a robotického vysavače ve skutečný vztah. Roomby mají v mnoha domácnostech své vyhrazené místo. Dostávají jména, díky iRobot iDressu tu a tam změní vizáž, plní funkci vysavače, dopravního prostředku a mnoho dalších.

Na základě těchto podnětů se iRobot rozhodl vztah člověka a Roomby dále utužit a vytvořil první zábavnou hru pro telefony Apple iPhone s Roombou v hlavní roli. Hra nese název Roomba Revenge (Pomsta Roomby) a odehrává se v přirozeném prostředí robotického vysavače neboli v domácnosti. Hráč má za úkol v časovém limitu sesbírat nečistoty na podlaze, které za sebou zanechávají poskakující králíci a ideálně se těmto rozsévačům nepořádku vyhýbat.

Při kontaktu s králíkem se totiž sesbíraný nepořádek vysype z Roomby zpátky na podlahu. Ale žádný strach, i na králíky má Roomba metr. Po sesbírání dostatečného množství nečistot získává hráč možnost aktivovat Revenge mód neboli mód odplaty, a v tomto to nepořádnému králíkovi hezky spočítat. Čím dále se ve hře dostanete, tím více králíků vás čeká a tím obratnější a nápaditější budete muset být, abyste mohli nahlédnout do kola dalšího.

Stejně jako v reálném životě dochází i ve hře Roomba Revenge ke kontaktu domácích mazlíčků a robotického vysavače, nechybí samozřejmě ani interakce s člověkem a další. Základní LITE verzi hry nabízí iRobot ke stažení zdarma, plná verze hry stojí příjemných 99 centů neboli necelý americký dolar.

Krátkou ukázku můžete vidět zde:https://www.irobot.cz

Související články

Přichází revoluce v jarním úklidu. Řekneme vám, co za tím stojí.

Přichází revoluce v jarním úklidu. Řekneme vám, co za tím stojí.

23.4.2012 | PR článek | Elektronika

Nebojte se. Tohle není další z tisíců článků o tom, jak se na jaře natáhnout do tepláků a správně utírat prach. Přinášíme revoluční pohled na jarní úk... Celý článek

Dopřejte si luxus a ovládejte svůj dům nebo byt iPadem

Dopřejte si luxus a ovládejte svůj dům nebo byt iPadem

24.1.2012 | PR článek | Elektronika

Stavíte nebo rekonstruujete nový dům či byt? Nebo se vám skvěle bydlí, ale chtěli byste ještě něco víc? Celý článek

Obyčejným černým televizím odzvonilo. Vsaďte na bílou nebo stříbrnou

Obyčejným černým televizím odzvonilo. Vsaďte na bílou nebo stříbrnou

13.12.2011 | PR článek | Elektronika

Napadlo vás někdy, že televize nemusí být jen zdrojem zábavy, ale také krásným doplňkem domácnosti? Stačí, když si vyberete tu s bílým nebo stříbrným ... Celý článek

Předpovídejte si počasí sami a získejte navíc praktický dárek

Předpovídejte si počasí sami a získejte navíc praktický dárek

7.12.2011 | PR článek | Elektronika

Stojíte ráno před skříní a přemýšlíte, jestli si obléknout svetřík nebo kabát? Nebo máte strach, že Vás během dne zastihne déšť? V tom případě Vám por... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii