ŠOKUJÍCÍ AKCE: Naplnění bombičky CO2 ZDARMA v síti OKAY Elektrospotřebiče

14.01.2014 | PR článek | Rubrika - Elektronika

Rezignovali jste na balené vody a vyrábíte si limonádu sami doma? Tak poslouchejte. Naplníme Vám bombičku ZDARMA. Podrobné informace najdete v článku.

ŠOKUJÍCÍ AKCE: Naplnění bombičky CO2 ZDARMA v síti OKAY Elektrospotřebiče
Reklama

Ty zprávy přicházejí ze všech stran. Čím dál víc obyvatel České republiky opouští zastaralý koncept nákupu balené vody v supermarketu a přechází na domácí výrobu sody. Pijeme čistou vodu z kohoutku nebo si život osladíme domácí limonádou vyrobenou z čerstvé vody a kvalitního sirupu.

Značka LIMO BAR vstoupila v Česku do segmentu domácí výroby sody jako druhá, zato však  přinesla řadu inovací. Naše technologie FSS, BBT či Click&Fix učinily výrobu domácí sody rychlejší, příjemnější a efektivnější. Díky unikátní technologii Turbo značky LIMO BAR vyrobí zákazníci z jediné bombičky CO2 až 135 litrů perlivé vody.

Nyní bourá LIMO BAR hranice znovu. V prosinci 2013 jsme naplnili 2000 z vás bombičku zdarma. Akce měla obrovský úspěch a ohlas, proto jsme se rozhodli ji zopakovat. A dokonce s dvojnásobným počtem bombiček CO2. Co proto musíte udělat? Stačí navštívit stránku bombickaco2.cz, poslat registrační SMS za pouhé 3 Kč, vygenerovat a vytisknout voucher s jedinečným kódem a přinést společně s prázdnou bombičkou do kterékoliv prodejny OKAY Elektrospotřebiče.

 

Výměnou za vaši prázdnou bombičku a voucher vám obratem vydáme plnou bombičku LIMO BAR. Pro zapojení do akce navštivte web bombickaco2.cz a registrujte se. Na této stránce najdete rovněž podrobné informace o bombičkách LIMO BAR. Dozvíte se například, že každá bombička LIMO BAR splňuje přísnou certifikaci TÜV a vyhovuje evropské směrnici 2010/35EU.

Ukážeme vám, že bombičky LIMO BAR jsou plně kompatibilní s konkurenčními výrobníky a že každé naplnění doprovází certifikát bezpečnosti. Vše důležité se dozvíte na webu www.bombickaco2.cz.

Reklama
Reklama

Související články

Tisknete doma fotografie? Jak na výběr správné tiskárny

17.03.2020 | Elektronika

Domácí tisk fotografií se dnes stal již jakousi samozřejmostí, bez které se nedokážeme obejít. V minulosti tomu tak jistě nebylo. Vždyť fotografie se… Celý článek

Vyzrajte nad výpadkem a poruchou elektrického proudu

03.12.2019 | Elektronika

Už několikrát vám vypadl proud zrovna ve chvíli, kdy jste potřebovali dodělat důležitý pracovní úkol? Vlivem poruchy elektrického proudu jste přišli… Celý článek

Televizory Philips 7304 Performance Series zaručí zábavu celé rodině

31.10.2019 | Elektronika

Televizory Philips série 7304 nesou v podtitulu název The Performance Series (série zaměřená na výkon). Slibují zábavu pro celou rodinu a zalíbí se… Celý článek

Co si představíte pod pojmem smarter home?

15.07.2019 | Elektronika

Slyšeli jste již někdy o pojmu chytrá domácnost? S nejvyšší pravděpodobností ano. Víte, ale, co si pod tímto pojmem představit? Je chytrá domácnost… Celý článek

Reklama
Reklama