Jak jednoduše financovat rekonstrukci

06.12.2016 | PR článek | Rubrika - Finance

Ať už vlastníte svůj vysněný domeček v přírodě nebo bydlíte v bytě v centru města, každého jednoho dne potká otázka rekonstrukce. Ať již se jedná o drobnou úpravu stávajících prostor nebo o kompletní přestavbu celého obytného prostoru, největším problémem obvykle bývá způsob, jak celou rekonstrukci financovat.

Jak jednoduše financovat rekonstrukci
Reklama

 

Financování snadnou cestou

Pokud patříte k těm, kteří mají na svém bankovním účtu vždy připravenou nějakou tu hotovost, pak je financování vaší rekonstrukce naprosto bezproblémové. Jenže většina z nás volnými finančními prostředky příliš neoplývá. A pak přichází na řadu právě oslovování bank a dalších finančních institucí.

Pro standardně pracujícího člověka se solidním příjmem není problém dosáhnout na kterýkoliv produkt jakékoliv bankovní instituce. Jenže co když jsou vaše vyhlídky na získání hypotéky nebo úvěru na rekonstrukci mizivé? Pak je na čase se poohlédnout po nebankovních půjčkách.

Nebankovní půjčky a jejich výhody

Nespornou výhodou nebankovních půjček je nesrovnatelná snadnost jejich získání. Nebankovní instituce všeobecně nenahlíží do registru a k získání půjčky nemusíte ani dokládat výši svých příjmů, jako je tomu běžně u bankovních institucí. Pokud si tedy nesete jakýkoliv vroubek ze své minulosti nebo jste momentálně bez práce, na mateřské dovolené nebo splácíte velké dluhy či platíte alimenty, nezoufejte – i ve vašem případě je možné získat půjčku na rekonstrukci.

Díky jednoduššímu procesu schvalování úvěru se také dočkáte rychlejšího jednání a vaše žádost o půjčku může být schválena během chvilky. Nebankovní půjčku lze často sjednat online bez nutnosti osobní návštěvy pobočky dané instituce. Peníze vám společnost vyplatí přímo na váš účet prakticky okamžitě poté, co vaši půjčku schválí. Často můžete žádat i o nižší částku a s kratší dobou splatností, než je tomu v případě bankovního úvěru.

Půjčka, která je vhodná právě pro vás

V případě volby půjčky bez registru i půjčky bez doložení příjmů počítejte s možností financování rekonstrukce až do výše 250 tisíc Kč. Splatnost úvěru je obvykle možno zvolit až na 84 měsíců. Financování úvěru nebankovní cestou sebou nese celou řadu výhod. Za nemovitost obvykle nemusíte ručit zástavou nemovitosti, tento fakt je ale obvykle vykoupen vyšším úrokem.

Půjčka bez registru vám usnadní schvalování úvěru například v případě, že jste v minulosti nestačili splácet jinou půjčku, případně nějaký svůj závazek nesplnili vůbec. Půjčka bez doložení příjmů vám zase značně usnadní cestu k získání finančních prostředků na rekonstrukci, pokud jste nezaměstnaní nebo jsou vaše příjmy velmi nepravidelné.

Ať už se rozhodnete pro kterýkoliv způsob financování své rekonstrukce, dobře zvažte, která z cest je právě pro vás tou nejlepší. Rozdíl v celkově zaplacené ceně za poskytnutí bankovního úvěru se totiž může u jednotlivých úvěrových produktů značně lišit. Na serveru Hyperfinance.cz naleznete konkrétní srovnání celé řady nebankovních půjček, které můžete pro získání finančních prostředků na své bydlení využít. A pak už se jen radujte ze svého nově zrekonstruovaného bydlení.

Reklama
Reklama

Související články

Půjčka na bydlení chytře – porovnání hypoték online

22.10.2020 | Finance

Hypotéka se dlouhodobě jeví jako nejlepší způsob financování vlastního bydlení. Využijete ji na pořízení, rekonstrukci či modernizaci nemovitosti.… Celý článek

Jak na úspory energií? Mějte přehled o spotřebě!

08.10.2020 | Finance

Chcete snížit své výdaje za energie? Základem pro efektivní úspory je vědět, jakou máte aktuální spotřebu. V článku se dozvíte, jak hlídat spotřebu… Celý článek

Co vám zaručeně pomůže ušetřit? Srovnání cen elektřiny a plynu

26.09.2020 | Finance

Doba není zrovna snadná a mnohé domácnosti se snaží šetřit všude, kde jen je to možné. Často se domnívají, že na nezbytných výdajích na bydlení se… Celý článek

Navyšte prodejní cenu nemovitosti pomocí aukce

20.08.2020 | Finance

Určit správnou prodejní cenu nemovitosti většinou vyžaduje opravdu dobré znalosti trhu. Je-li cena nastavená příliš nízko, nemovitost se sice hned… Celý článek

Reklama
Reklama