Pořízení stavebnin v Praze. Kde hledat spolehlivého prodejce?

29.06.2016 | PR článek | Rubrika - Jak se staví dům

Každý opravdový kutil se občas dostane do situace, kdy potřebuje nakoupit stavebniny různého druhu. Hledat přitom nejspíš bude takové místo, kde sežene cokoli - ať už potřebujete dlaždice, maltové směsi, štěrk nebo třeba nářadí. Uvážlivý a pečlivý výběr toho správného prodejce je přitom opravdu důležitý. Může vám totiž ušetřit plno nákladů, času i nervů. Vybírat byste vždy měli prodejce, který nabízí certifikované materiály od spolehlivých dodavatelů. Ptáte se, kde takového najdete? Poradíme vám.

Pořízení stavebnin v Praze. Kde hledat spolehlivého prodejce?
Reklama

Pokud se chystáte na rekonstrukci nebo pokud se jen ve vašem domě či bytě vyskytlo něco, co je třeba opravit, pak jistě řešíte otázku, kde nakoupit kvalitní stavebniny. Pokud žijete v Praze nebo přilehlém okolí, můžete zvolit například firmu stavebniny Bosta, patřící k Bosta holding, a. s.

Stavebniny tato firma prodává v Praze 4 – Krči. Nemusíte se přitom příliš obávat, že byste nepořídili. Najdete zde opravdu široký sortiment zboží, a kdyby se náhodou stalo, že něco není skladem, není problém to objednat. Samozřejmostí pro společnost je pečlivý výběr dodavatelů tak, aby spolupracovala pouze s těmi skutečně spolehlivými, disponujícími certifikovanými materiály. Samotná nabídka je přitom pestrá. Najdete v ní produkty Quick-Mix, Knauf, Diton, Isover, Ytong, Ceresit a mnoho dalších.

I na doplňkových službách záleží!

A přirozeným doplňkem prodeje stavebních materiálů je jejich doprava až k vám. Zmíněná firma ji nabízí hned ve dvou variantách. Dodávky v objemu do 2 tun dopraví vlastními vozy značky Ford Tranzit, na větší dodávky najímá externího dopravce, vybavené vozy s hydraulickou rukou. Rozvést si přitom můžete nechat i sypké materiály, jako jsou písek nebo štěrk. A když nakoupíte za více než 5tis Kč, máte nárok na dopravu stavebnin po Praze zdarma. No a pokud dáváte přednost osobnímu odběru, můžete si pro dodávku dojet do prodejny v Krči.

Nevíte si rady? Nechte si poradit!

Nejste si jisti, jaké materiály pro svou stavbu zvolit? Chcete poradit? Žádný problém. Bosta holding v sobě zahrnuje nejenom prodej stavebnin v Praze, ale také profesionální stavební firmu s dlouholetou tradicí a bohatými zkušenostmi. Její zaměstnanci se v oblasti stavebnictví perfektně orientují a mají dokonalý přehled o nejnovějších materiálech, jejich vlastnostech i vhodnosti jejich využití. V případě zájmu se na firmu Bosta můžete obrátit i v souvislosti s projektovým návrhem vašeho rekonstruovaného domu či bytu. Za roky své existence její designeři naprojektovali již celou řadu domů a bytů a rádi vám v této oblasti pomohou. Na webových stránkách společnosti si ostatně můžete prohlédnout nespočet referencí odkazujících na dokončené projekty. Zkrátka a jednoduše, chcete-li pořídit stavebniny v Praze, Stavebniny Bosta představují spolehlivého partnera, na kterého se můžete kdykoli obrátit.

Reklama
Reklama

Související články

Jak se staví sen 8.5.2017: překvapení v rodinném domku pro maminku

08.05.2017 | Jak se staví dům

Tato proměna je velkým překvapením pro paní Ivanu, maminku dvou dospělých dcer Petry a Ivany. Ty se rozhodly, že maminku bez jejího vědomí přihlásí… Celý článek

Aj v modernom bývaní nezabúdajte na dominantné postavenie dreva

25.10.2016 | Jak se staví dům

Bez ohľadu na to, či je váš interiér ultra moderný, alebo preferujete skôr tradičnejší štýl, drevo v ňom bude pôsobiť vždy úchvatne. Záleží len na… Celý článek

Izolovat PUR pěnou umí málokdo. Jak vybrat správného dodavatele?

16.08.2016 | Jak se staví dům

Izolační PUR pěny mají v Česku hodně rozporuplnou pověst. Podle některých jsou nejlepším izolantem na trhu, podle jiných jde o předraženou… Celý článek

Reklama
Reklama