Reklama

Jak se staví sen: Dětský pokoj s vůní cestování

02.04.2010 | Redakce | Rubrika - Jak se staví sen

Vnést malému chlapečkovi do pokojíku celý svět se podaří designérům Simoně Fritz a Zdeňku Němcovi v dalším díle populární show o designu a bydlení. Společně s maminkou Monikou budou totiž vytvářet království pro 17měsíčního Davídka ve stylu lodní paluby. Jak se jim podaří vměstnat do prostoru vůni exotického cestování?

Jak se staví sen: Dětský pokoj s vůní cestování
Reklama

Paní Monika Žďárská žila se svým malým synem doposud společně v ložnici a obýváku s dětským koutkem. Jak ale malý roste, zabírá si pro sebe čím dál víc místa. Jeho maminka si začíná zoufat, kam odloží nejen všechny jeho hračky. A právě to je ta pravá chvíle pro zásah profesionálů, kteří plní sny o bydlení!

Sedmnáctiměsíční Davídek roste jako z vody a obývací pokoj, původně sloužící jen pro dospělé, pomalu mění svou tvář. Poličky i podlaha se plní hračkami a jeho maminka zjišťuje, že dětský pokoj se stává nutností. A protože má rád Davídek vše, co se hýbe a dělá zvuky, designérský tým se pustí do tematiky cestování.

Jak proměnit obyčejnou místnost v lodní palubu s kormidlem na přídi? A jak v ní originálně skloubit všech šest světových kontinentů najednou?

Velikonoční díl o cestováním provoněném dětském bydlení mohou diváci sledovat již v pondělí 5. dubna od 21.20 hod na Primě!

Více informací naleznete na stránkách www.iprima.cz.

Další článek pořadu Jak se staví sen uveřejníme opět příští týden.

Nově Vám přinášíme online videa pořadu Jak se staví sen!

Reklama
Reklama

Související články

Jak se staví sen: proměna tří místností pro babičku s vnučkou

27.04.2017 | Jak se staví sen

Babička Marcela a dvanáctiletá vnučka Aneta bydlí samy v pražském paneláku. Babička je pro Anetu vším – mámou, tátou, dědou a babičkou v jednom.… Celý článek

Dětský pokoj a spousta překvapení pro velkou rodinku

14.06.2013 | Jak se staví sen

Vopelákovi jsou rozvětvená rodina a žijí pěkně postaru – tři generace pod jednou střechou. Pro své děti by si přáli pokojíček a pro dědečka Jana… Celý článek

Koupelna inspirovaná mořem

05.06.2013 | Jak se staví sen

Barbora a Honza s malým Davidem přestavují domeček. Splnil se jim velký sen, bydlet v malém domku uprostřed města. Prozatím žijí v bytě, ale potřeba… Celý článek

Reklama
Reklama