Reklama

Jak se staví sen: Elegantní proměna kontroverzních designerů

16.04.2010 | Redakce | Rubrika - Jak se staví sen

Moderní interiér inspirovaný elegancí a minimalismem vytvoří v dalším díle show o bydlení kontroverzní designéři Marta Eftimovská a Petr Siedlaczek. Tentokrát se bude stavět sen pro mladou dvojici, která touží po nové kuchyni a obýváku, kde by se mohl vyřádit jejich syn, který co nevidět přijde na svět. Podaří se extravagantním designérům trefit páru do noty?

Jak se staví sen: Elegantní proměna kontroverzních designerů
Reklama

Martin Mysliveček a Petra Kaliberková prožívají šťastné období. Jsou zamilovaní a v příštích měsících jim domácnost rozveselí zatím ještě nenarozený syn Kubíček. K naprosté spokojenosti chybí už jen jediné – vytvořit mladé rodince útulný a praktický obývací prostor. V čem jsou jejich stávající kuchyň a obývák zcela nevyhovující?

V rámci proměny se tentokrát zaměříme na problematiku nevyhovujících levných řešení pro novostavby. Majitelé investují značné prostředky do koupě nového bytu, ale získají jen to nejlevnější základní vybavení. Nekvalitní plovoucí podlaha, krátká kuchyňská linka, sporákový spínač nad dřezem nebo křivé zásuvky – ve výčtu hříchů novostaveb by se dalo pokračovat. Jak se dají některé základní chyby rychle, jednoduše a trvale odstranit?

Největší funkční nedostatky vidí designéři v kuchyni, jejíž minimální pracovní plocha naprosto neumožňuje kvalitní vaření. Ani obývací pokoj s nevkusnou obývací stěnou a fádní sedačkou nikoho neokouzlí, zvlášť když v něm chybí dostatek úložných prostor. Jak proměnit původní neuspořádanost v ladnou eleganci?
A čím se vlastně vyznačuje elegance a jaké jsou základní rysy stylu zvaného minimalismus?

Netradiční proměnu obýváku a kuchyně v elegantní černobílý ráj mohou diváci sledovat již v pondělí 19. dubna od 21.20 na Primě!

Více informací naleznete na stránkách www.iprima.cz.

Další článek pořadu Jak se staví sen uveřejníme opět příští týden.

Nově Vám přinášíme online videa pořadu Jak se staví sen!

Reklama
Reklama

Související články

Jak se staví sen: proměna tří místností pro babičku s vnučkou

27.04.2017 | Jak se staví sen

Babička Marcela a dvanáctiletá vnučka Aneta bydlí samy v pražském paneláku. Babička je pro Anetu vším – mámou, tátou, dědou a babičkou v jednom.… Celý článek

Dětský pokoj a spousta překvapení pro velkou rodinku

14.06.2013 | Jak se staví sen

Vopelákovi jsou rozvětvená rodina a žijí pěkně postaru – tři generace pod jednou střechou. Pro své děti by si přáli pokojíček a pro dědečka Jana… Celý článek

Koupelna inspirovaná mořem

05.06.2013 | Jak se staví sen

Barbora a Honza s malým Davidem přestavují domeček. Splnil se jim velký sen, bydlet v malém domku uprostřed města. Prozatím žijí v bytě, ale potřeba… Celý článek

Reklama
Reklama