Jak se staví sen: Když sousedi, tak my taky!

06.11.2009 | Redakce | Rubrika - Jak se staví sen

V dalším díle populárního pořadu o bytovém designu Jak se staví sen se mohou diváci těšit na neobvyklou zápletku. Designéři totiž budou provádět rekonstrukci obývacího pokoje a kuchyňského koutu v bytě, který sousedí na patře s jiným, v němž probíhá rovněž rekonstrukce v rámci Jak se staví sen. Tu televize Prima odvysílala v předminulém díle, a proto se divákům nyní naskýtá jedinečná možnost srovnat dva interiéry různého stylu v dispozičně stejných bytech.

Jak se staví sen: Když sousedi, tak my taky!
Reklama

Rodina Aleše, Marcely a malého Aleška o svém přihlášení do pořadu Jak se staví sen nikomu neřekla, a to větší překvapení pak nastalo, když se se svými sousedy setkala na castingu. A protože obě rodiny vlastní dispozičně stejný byt, jen zrcadlově otočený, rozhodl se televizní tým pro neoficiální souboj designérských dvojic.

Tentokrát budou měnit prostor obývacího pokoje a k němu přilehlé kuchyňské linky designéři Ladislav Rendl a Ivana Ludvíková. A protože pracovali oba designérské týmy na bytech v Poděbradech nezávisle, naskýtá se zde dokonalá příležitost srovnat výsledky jejich práce. Čí interiér získá u diváků větší sympatie? Trefí se designéři do vkusu obyvatel? A nebudou si pak sousedé navzájem závidět?

Aleš a Marcela by chtěli obývací pokoj a kuchyň sladit stylově, barevně i materiálově. V obývacím pokoji si přejí novou velkou a pohodlnou sedačku. Marcela by ráda vyřešila dřevěné prosklené dveře z chodby do obýváku a nepraktické dřevěné schody a oba by si přáli, aby vznikl také prostor pro děti na hraní. Navíc je třeba celý prostor výrazně prosvětlit.

Těšit se můžete také na speciálního hosta, který se spolu s rodinkou rozloučí se starou kuchyňskou linkou. Jak dopadne přátelský designérský souboj, mohou diváci zjistit již v pondělí 9. listopadu od 21.20 na Primě v pořadu Jak se staví sen!

Více informací naleznete na stránkách www.iprima.cz.

Další článek pořadu Jak se staví sen uveřejníme opět příští týden.

Reklama
Reklama

Související články

Jak se staví sen: proměna tří místností pro babičku s vnučkou

27.04.2017 | Jak se staví sen

Babička Marcela a dvanáctiletá vnučka Aneta bydlí samy v pražském paneláku. Babička je pro Anetu vším – mámou, tátou, dědou a babičkou v jednom.… Celý článek

Dětský pokoj a spousta překvapení pro velkou rodinku

14.06.2013 | Jak se staví sen

Vopelákovi jsou rozvětvená rodina a žijí pěkně postaru – tři generace pod jednou střechou. Pro své děti by si přáli pokojíček a pro dědečka Jana… Celý článek

Koupelna inspirovaná mořem

05.06.2013 | Jak se staví sen

Barbora a Honza s malým Davidem přestavují domeček. Splnil se jim velký sen, bydlet v malém domku uprostřed města. Prozatím žijí v bytě, ale potřeba… Celý článek

Reklama
Reklama