Reklama

Jak se staví sen 31.5.2010 : Klidné bydlení v přírodním stylu

28.05.2010 | Redakce | Rubrika - Jak se staví sen

Designérský tým Zuzana Jančušková a Jaroslav Richter se v čele s Pavlem Cejnarem vypraví do pražských Letňan. Do parády si tentokrát vezmou obývák s kuchyňským koutem, který vlastní mladý pár spolu s chundelatým čtyřnohým miláčkem. Všichni mají stejné přání – zbavit byt hluku od podlahy a dodat mu moderní, ale útulný vzhled. Trefí se jim svým originálním nápadem designéři do noty?

Jak se staví sen 31.5.2010 : Klidné bydlení v přírodním stylu
Reklama

Filip Topol a Ilona Talašová se před rokem nastěhovali do novostavby. Jaké ale bylo jejich překvapení, když zjistili, že na první pohled dokonalé bydlení má ve skutečnosti nejednu vadu!

„Kuchyňskou linku jsme chtěli vyměnit hned od začátku. O podlaze jsme začali uvažovat až po určité době. V zimě je totiž velmi chladná, a hlavně – téměř vůbec neizoluje hluk z baru pod námi,“ komentuje neuspokojivý stav nemovitosti pan Filip. Jak designéři rychle a účinně zajistí zvukovou izolaci?

Ani celkový dojem designérů z interiéru však není nejlepší. Vyjádří se, že jde o neorganizované skladiště. Chybí jim především tolik potřebné propojení různých užitných zón jednotícími prvky. Jaké originální řešení nakonec pomůže propojit celý byt?

Proměnu zaměřenou na odhlučnění a útulné bydlení v jemných odstínech uvidí diváci již v pondělí 31. května od 21.20 na Primě.

Více informací naleznete na stránkách www.iprima.cz.

Další článek pořadu Jak se staví sen uveřejníme opět příští týden.

Přinášíme Vám online videa pořadu Jak se staví sen!

Reklama
Reklama

Související články

Jak se staví sen: proměna tří místností pro babičku s vnučkou

27.04.2017 | Jak se staví sen

Babička Marcela a dvanáctiletá vnučka Aneta bydlí samy v pražském paneláku. Babička je pro Anetu vším – mámou, tátou, dědou a babičkou v jednom.… Celý článek

Dětský pokoj a spousta překvapení pro velkou rodinku

14.06.2013 | Jak se staví sen

Vopelákovi jsou rozvětvená rodina a žijí pěkně postaru – tři generace pod jednou střechou. Pro své děti by si přáli pokojíček a pro dědečka Jana… Celý článek

Koupelna inspirovaná mořem

05.06.2013 | Jak se staví sen

Barbora a Honza s malým Davidem přestavují domeček. Splnil se jim velký sen, bydlet v malém domku uprostřed města. Prozatím žijí v bytě, ale potřeba… Celý článek

Reklama
Reklama