Reklama

Jak se staví sen 7.6.2010: Konec umakartu v Čechách

4.6.2010 | Redakce | Rubrika - Jak se staví sen

Jak se staví sen 7.6.2010: Konec umakartu v Čechách

V dalším díle populárního pořadu Jak se staví sen vytvoří designéři Kamila Douděrová a Ladislav Rendl ze staré panelákové kuchyně a umakartového jádra moderní a svěží interiér. Jaké triky poradí divákům, kteří se chystají doma na rekonstrukcí bytového jádra? A jak lze efektivně využít a prosvětlit původně nehostinný prostor?

Manželé Novákovi žijí se dvěma malými dcerkami v panelákovém bytě se všemi klasickými nešvary. I když se jim už podařilo leccos zrekonstruovat, na nový kabát kuchyně a koupelny s wc nezůstaly finance, ale ani odvaha.
„Naším snem je mít velikou a praktickou kuchyň a pro holky by se nám líbila prostorná vana, do které se společně všichni vejdeme.“ tvrdí paní Martina. Splní designéři její přání?

Hned po příchodu do kuchyně zaměří tým profesionálů první chybu: mladá rodina potřebuje ke svému životu spoustu spotřebičů, ale elektrické rozvody jsou poddimenzované a jističe často vypadávají. Dalším problémem je zcela odlišná podlaha v různých částech bytu. Jak vybrat takovou, kterou nepoškodí ani řádění malých dětí?

Původní koupelna a toaleta vyhlíží doslova odpudivě. Tmavé umakartové jádro je bez oken a všechny dveře se otevírají do chodby – jak si s tím designéři poradí? A jakým originálním řešením se dá ušetřit cenný prostor v malém bytě?

Světlý, čistý, moderní a elegantní sen stvoří designéři z původní umakartové a zastaralé výbavy již v pondělí 7. června od 21.20 hod na Primě!

Více informací naleznete na stránkách www.iprima.cz.

Další článek pořadu Jak se staví sen uveřejníme opět příští týden.

Přinášíme Vám online videa pořadu Jak se staví sen!

Související články

Jak se staví sen 21.6.2010: Bylo nás šest v malém bytě

Jak se staví sen 21.6.2010: Bylo nás šest v malém bytě

18.6.2010 | Redakce | Jak se staví sen

Sehraná dvojice David Machač a Tomáš Marx bude v dalším díle designové a stavební show řešit opravdovou raritu. Jak uspořádat jeden jediný pokoj, kter... Celý článek

Jak se staví sen 14.6.2010: Celý svět v obýváku

Jak se staví sen 14.6.2010: Celý svět v obýváku

11.6.2010 | Redakce | Jak se staví sen

Petr Mocek a Zuzana Zajíčková už nechtějí žít v obývacím pokoji, který je směsicí nábytku po rodičích a prarodičích, navíc obohacenou o sbírku cestova... Celý článek

Jak se staví sen 31.5.2010: Klidné bydlení v přírodním stylu

Jak se staví sen 31.5.2010: Klidné bydlení v přírodním stylu

28.5.2010 | Redakce | Jak se staví sen

Designérský tým Zuzana Jančušková a Jaroslav Richter se v čele s Pavlem Cejnarem vypraví do pražských Letňan. Do parády si tentokrát vezmou obývák s k... Celý článek

Jak se staví sen: Luxusní studentské bydlení

Jak se staví sen: Luxusní studentské bydlení

21.5.2010 | Redakce | Jak se staví sen

V dalším díle se designéři Anna Lacová a Jan Ranný vrátí do studentských let. V činžovním domě, kde proběhne proměna koupelny a kuchyně, totiž bydlí č... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii