Reklama

Jak se staví sen: Kuchyně ve stylu Provence

06.10.2011 | Redakce | Rubrika - Jak se staví sen

Na profesionální pomoc Marka Poddaného a Ondřeje Borovce, odborníků na krásné a stylové bydlení, čeká rodina Makovských. V současné době investují partneři veškerou energii i finance do dětí, a proto se jim nedostává sil na rekonstrukci staré kuchyně. Designéři se při proměně hodlají držet jemného stylu, a navíc nový interiér okoření francouzským duchem. Nenechte si ujít další zázrak přes víkend!

Jak se staví sen: Kuchyně ve stylu Provence
Reklama

Makovští jsou aktivní rodina, ale s pasivním přístupem k vlastnímu obydlí. Dokud dům stojí a dá se v něm bez potíží bydlet, opravy a rekonstrukce mohou počkat. Jejich děti jsou naštěstí opačného názoru. Do pořadu Jak se staví sen přihlásily rodiče právě ony! Chtěly by mamince zařídit krásnou kuchyň.

Současný interiér je velmi originální a má kouzlo – majitelé svépomocí udělali až dost. Je tu k vidění například stará kredenc natřená žlutě a modře nebo obklady v retrostylu. Přesto kuchyň potřebuje razantní změnu, a to hlavně z praktického hlediska. V lince chybí myčka a pracovní plocha je téměř k nedohledání.

Kromě praktické stránky ale designéři myslí i na krásu. Odvážně použijí tapetu ve stylu Provence a zkombinují starý nábytek s novým. Jak sedne rustikální kuchyně k vysokému lesku obkladu? A kde zakoupit originální zahraniční doplňky?

Nenechte si ujít proměnu inspirovanou jedinečným francouzským stylem již sobotu 8. října od 18.00 v pořadu Jak se staví sen!

Více informací naleznete na stránkách www.iprima.cz.

Další článek pořadu Jak se staví sen uveřejníme opět příští týden.

Reklama
Reklama

Související články

Jak se staví sen: proměna tří místností pro babičku s vnučkou

27.04.2017 | Jak se staví sen

Babička Marcela a dvanáctiletá vnučka Aneta bydlí samy v pražském paneláku. Babička je pro Anetu vším – mámou, tátou, dědou a babičkou v jednom.… Celý článek

Dětský pokoj a spousta překvapení pro velkou rodinku

14.06.2013 | Jak se staví sen

Vopelákovi jsou rozvětvená rodina a žijí pěkně postaru – tři generace pod jednou střechou. Pro své děti by si přáli pokojíček a pro dědečka Jana… Celý článek

Koupelna inspirovaná mořem

05.06.2013 | Jak se staví sen

Barbora a Honza s malým Davidem přestavují domeček. Splnil se jim velký sen, bydlet v malém domku uprostřed města. Prozatím žijí v bytě, ale potřeba… Celý článek

Reklama
Reklama