Reklama

Jak se staví sen: Luxusní studentské bydlení

21.05.2010 | Redakce | Rubrika - Jak se staví sen

V dalším díle se designéři Anna Lacová a Jan Ranný vrátí do studentských let. V činžovním domě, kde proběhne proměna koupelny a kuchyně, totiž bydlí čerstvá vysokoškolská studentka Kristýna. Té se nelíbí, že je vybavení bytu mnohem starší než ona. Jak si poradí s desítky let starým interiérem odborníci z Jak se staví sen?

Jak se staví sen: Luxusní studentské bydlení
Reklama

Kristýna Seidlová se před několika měsíci vrátila z Kanady a po přijetí na Filozofickou fakultu se rozhodla přestěhovat z rodného Turnova do pražského bytu, který má od babičky. Ten je ale bohužel v dost dezolátním stavu. „Koupelnu i kuchyň můžu drhnout, jak dlouho chci, ale stejně vypadají, jako by se o ně nikdo dvacet let nestaral,“ komentuje situaci Kristýna.

Nejmladší zařízení bytu je z osmdesátých let a obklady v koupelně pamatují dokonce léta sedmdesátá. Aby byl byt pro studentku ideální, bude třeba pracovat víc než obvykle. Navíc má Kristýna ve svých požadavcích jasno – nechce žádnou neútulnou modernu. Podpoří designéři její lásku k retrostylu? A lze vůbec retro vkusně zkombinovat s nejmodernější technikou?

Kromě Kristýny se v bytě vyskytuje ještě jeden nájemník, a to neposedná fretka Chita. Prozatím sídlila v kuchyni, kde si postupně prokousávala svůj dosavadní přístřešek. Designérům se ale zvíře v kuchyni nebude z hygienických důvodů vůbec milé. Jaké alternativní bydlení s nádechem opravdové přírody nakonec pro divokého tvora vymyslí?

Proměnu desítky let starého bytu v luxusní retrosídlo pro studentku sledujte již v pondělí 24. května od 21.20 na Primě!

Více informací naleznete na stránkách www.iprima.cz.

Další článek pořadu Jak se staví sen uveřejníme opět příští týden.

Přinášíme Vám online videa pořadu Jak se staví sen!

Reklama
Reklama

Související články

Jak se staví sen: proměna tří místností pro babičku s vnučkou

27.04.2017 | Jak se staví sen

Babička Marcela a dvanáctiletá vnučka Aneta bydlí samy v pražském paneláku. Babička je pro Anetu vším – mámou, tátou, dědou a babičkou v jednom.… Celý článek

Dětský pokoj a spousta překvapení pro velkou rodinku

14.06.2013 | Jak se staví sen

Vopelákovi jsou rozvětvená rodina a žijí pěkně postaru – tři generace pod jednou střechou. Pro své děti by si přáli pokojíček a pro dědečka Jana… Celý článek

Koupelna inspirovaná mořem

05.06.2013 | Jak se staví sen

Barbora a Honza s malým Davidem přestavují domeček. Splnil se jim velký sen, bydlet v malém domku uprostřed města. Prozatím žijí v bytě, ale potřeba… Celý článek

Reklama
Reklama