Reklama

Jak se staví sen: Malování po devatenácti letech

28.10.2010 | Redakce | Rubrika - Jak se staví sen

Jak se staví sen: Malování po devatenácti letech

Ostřílení designéři Jan Ranný a Anna Lacová navštíví v dalším díle nejsledovanější show o bydlení paní Denkovou z Roudnice nad Labem. Jakými triky změní optický dojem z příliš podlouhlé obývací místnosti?

Paní Denková a její dvě děti nemají v životě zrovna na růžích ustláno. Ani ve snu by je proto nenapadlo, že se na ně usměje štěstí a budou vybráni k zázračné proměně. Splní jim sehraný designérský tým tajná přání o krásném obýváku?

Stávající obývací pokoj působí tak trochu jako nudle nebo tunel a navíc se zde nemalovalo celých devatenáct let. Designéři se tedy rozhodnou tento nedostatek potlačit především promyšleným použitím různých barev. Jaká platí pravidla pro vliv odstínů a světla na celkový dojem z prostoru?

Paní Denková je vášnivá čtenářka a dosud neměla pro svůj koníček vyhrazené místo. Jak se designérům podaří vytvořit z jedné místnosti dvě oddělené zóny – pracovnu a obývák?

Společnost rodině Denkových dělají také tři kočičí mazlíčci. I ti potřebují vlastní místo pro svoje aktivity – od škrábání až po odpočinek. Může být kočičí škrabadlo vkusným designovým prvkem? A jak ochránit interiér před kočičími drápky?

Proměnu atypické místnosti v útulný obývák a pracovnu plnou domácích mazlíčků sledujte již v sobotu 30. října od 18.00 na Primě!

Více informací naleznete na stránkách www.iprima.cz.

Další článek pořadu Jak se staví sen uveřejníme opět příští týden.

Související články

Jak se staví sen: Razantní změna ve starém domě

Jak se staví sen: Razantní změna ve starém domě

11.11.2010 | Redakce | Jak se staví sen

Další z dílů Jak se staví sen, o co tentokrát půjde? Dostat do prostoru světlo, když chybí to přirozené, se podaří v dalším díle nejpopulárnější show ... Celý článek

Jak se staví sen: Svěží design ve starém paneláku

Jak se staví sen: Svěží design ve starém paneláku

4.11.2010 | Redakce | Jak se staví sen

Máme pro vás informace o dalším z dílů populárního pořadu Jak se staví sen! Tentokrát bude o tom, jak si poradí designéři Karolína Reslerová a Petr Zá... Celý článek

Jak se staví sen: Když fialová hraje prim

Jak se staví sen: Když fialová hraje prim

21.10.2010 | Redakce | Jak se staví sen

Zkušený tým designérů Ladislav Rendl a Kamila Douděrová se v čele s Pavlem Cejnarem vypraví do Chrástu nad Sázavou, aby splnili sen rodině Konopiských... Celý článek

Jak se staví sen: Obývací pokoj v japonském stylu

Jak se staví sen: Obývací pokoj v japonském stylu

14.10.2010 | Redakce | Jak se staví sen

Do originální proměny obývacího pokoje se v dalším díle stavební a designové show Jak se staví sen vrhnou Radovan Mačák a Zuzana Strouhalová. Podaří s... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii